Wasp

Το πρώτο βεβαίως-βεβαίως. Αν και ότι έχουν βγάλει μέχρι το Cromson είναι εκπληκτικό.
Τo WASP όμως είναι το trademark της μπάντας σε μουσική-στυλ-στίχους κτλ.

ΓΑΜΑΤΟΙ…ΘΕΟΙ…ΤΕΛΟΙΟΙ

Ημουν μεταξυ Crimson Idol και Unholy Terror…αν και το 2ο δεν υπαρχει στο poll.
Aλλα νομιζω το Crimson ειναι καλυτερο…Απλα ειχα κολλησει με το Unholy Terror πααααρα πολυ οταν κυκλοφορησε!!!

Crimson Idol μαζί με το πρώτο… Ψήφισα cimson idol όμως.8)

Και το καινούριο θα έπαιρνε σεβαστές ψήφους πάντως.

Χωρίς να έχω ακούσει το The Neon God - Part 1 - The Rise, ψήφισα το Crimson Idol.

Eτσι πιστευω και εγω!!

Headless Children…

Με διαφορά το W.A.S.P. !!!

Προσωπική “αγία τριάδα”:

Στον θρόνο το “W.A.S.P.”! :bow:

Μετά το “The Crimson Idol” και λίγο πιο κάτω το “Dying For The World”! :respect:

Το The Crimson Idol

Μήπως ήθελες να πεις ΤΕΛΕΙΟΙ;;; Τους είδα live, είναι θεοί!!!

W.A.S.P.

We Are Singing Playback:-s

Οχι, ηθελε να πει ΓΕΛΟΙΟΙ…

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Η γνωμη μου για τους W.A.S.P. ειναι η εξης :

ΕΙΝΑΙ ΦΡΙΚΤΟΙ !
8)

The Crimson Idol

κάτω από το μαξιλάρι,ευαγγέλιο,βίβλος

Απορω γιατι μπαινεις σ’αυτο το σαιτ απ’την στιγμη που τουλαχιστον 9 στα 10 συγκροτηματα και μουσικοι που αναφερονται σου φαινονται απο χαλια, απαραδεκτοι μεχρι φριχτοι και ανυποφοροι…:-k

Απορω γιατι μου απαντας αφου τουλαχιστον 9 στα 10 quote σου για μενα λενε τις ιδιες μαλακιες …!

Δε μου λε ρε τεξαςφλουντ, απο περιεργεια, αν εμπαινα εγω σε τοπικς για μπασιστες που γουσταρεις και δεν εχω ασχοληθει καν με το ‘‘αθλημα’’, και λεμε τωρα ελεγα “ειναι χαλια, γελοιοι, αθλιοι, ειναι καλοι μονο τεχνικα και κατα βαθος ανουσιοι”, θα σου αρεσε εσενα αυτο ως συμεριφορα;

αυτο απαντα την ερωτηση στο quote σου. μενει να απαντησεις το ερωτημα του παλικαριου.

TexasFlood συμμαζέψου, γιατί αρχίζουν και μαζεύονται πολλά… [-X

Μην κοιτάς που δεν έχω μιλήσει σε άλλα topics… :wink: