Wasp

texasflood αφου δεν γουσταρεις μεταλ,γιατι ασχολεισαι με τα ποστς που αφοραν μεταλ γκρουπς???
αυτο θεωρειται σπαμ

να γραφεις σε ποστς που αφοραν τα ειδη που ακους!
ειναι απλο

Τελευταιο ποστ για το θεμα:

Αν συνεχισεις το ιδιο βιολι εγω ο ιδιος θα εισηγουμαι στους mods για ‘‘ψαλιδια’’. Τα παραπονα που εχουν μαζευτει ειναι αρκετα οπως και βλεπεις. Ειναι απλο, δε σεβεσαι τους αλλους χρηστες. Το θεμα εληξε.

Δν νομιζω οτι λεει πουθενα να μην γραψετε την γνωμη σας. Εγω μπηκα και την εγραψα.

Απειλη ειναι αυτο !?!? Θα μαζευτειτε παρεα να με δειρετε ? :lol: :lol:

Εδω συμφωνω , αλλα σε ορες απιστευτης βαρεμαρας μπαινω και γραφω οπου βρω.
ΥΓ : ποτε δν ειπα οτι δν γουσταρω το μεταλ , δν μου αρεσει και πολυ αλλα δν ποτε δν ειπα οτι δν το γουσταρω.

Κανε οτι θες , δν εβρισα κανεναν χρηστη επειδη ειπα κατι που ειναι αντιθετο στη γνωμη του !

Δεν είναι απειλή, είναι προειδοποίηση! :wink:

Και μην ανησυχείς, αν υπήρχε θέμα σε καταφέρνω και μόνος μου, δεν χρειάζομαι παρέα! :wink:

Πάντως επειδή δεν γουστάρω να σπαμάρω στο topic των θεών W.A.S.P., εγώ το λήγω εδώ!

  1. :lol: :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
  2. ΟΚ και γω σταματαω εδω.

παροιμία

αμα σε πούνε μια φορά γάιδαρο,χτύπησε τους
αμα σε πούνε δευτερη φορά,βρίσ’ τους
αμα σε πούνε τρίτη φορά,πήγαινε να αγοράσεις σαμάρι.

τέλος παροιμίας.

Ρε μεχρι κι εδω?Ημαρτον!!!

Ο καλος ο καπετανιος στη φουρτουνα φαινεται

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μλκ τεξας ελεος, ελεος ομως… Κατσε δες καμια μενεγακη αν δεν εχεις με τπτ καλυτερο αν ασχοληθεις, μην μας τα πρηζεις καθε φορα… Εμεις για τις μαλακιες που ακους δεν λεμε τπτ, δεν θα με χαλαγε να ξεκινησω…

Ξεκινα ρε np !
Ετσι και αλλιως αυτα που ακουω εγω δν χρειαζεται να τα υποστηριξω … αρκει να ψαξει καποιος στο νετ και θα βρει τι εχει γραφτει γιαυτους.
:slight_smile:

Παω στοιχημα δεν ξερεις ουτε εσυ ο ιδιος γι’αυτα που ακους και καθεσαι ολη μερα και βριζεις αυτα που ακουνε οι αλλοι…

:-k
Μπροστα στον κοσμο δλδ κανω τον ψευτοκουλτουριαρη και τα βραδια κρυφα βαζω και ακουω γουασπ ?
:lol: :lol:
Αυτο που λες δν βασιζεται σε τεκμηρια ουτε εχεις πειστηρια .:smiley:

Ενω αυτα που εσυ λες βασιζονται ε?:-k

Tο οτι οι γουασπ ειναι φρικτοι κατα την γνωμη μου ? Αυτο δν χρειαζεται να βασιζεται καπου αυτο ειναι η γνωμη μου για τους γουασπ. :slight_smile:

Ρε μαλάκες δεν βαρεθήκατε? Άντε κάντε κανά άλλο τόπικ και σταματήστε να γράφετε παντού.

Texas Flood, όπως είδες και άλλοι χρήστες έχουν τα ίδια παράπονα που σου επισήμανα. Τελείως για τυπικούς λόγους, παραμένει το ποστ σου για τους WASP που λέει ότι είναι φρικτοί, παρόλο που όπως έχω πει χιλιάδες φορές, για μένα αυτό είναι σπαμ. Καλό θα ήταν (και θα κέρδιζες και πόντους συμπάθειας) αν αιτιολογούσες αυτή σου την άποψη και δεν πόσταρες μόνο για να προκαλέσεις.

Τα υπόλοιπα ποστς, διαγράφηκαν, παρόλο που μίλαγαν σωστά (κατά την άποψη μου) γιατί όμως αφορούσαν τον Texas Flood και τη κάκιστη συμπεριφορά του και όχι τους WASP. Οι μοντς τα λάβαμε υπ’όψιν και θα γίνουμε πιο αυστηροί σε συμπεριφορές όπως αυτή του TexasFlood. Οι πόντοι θα δίνονται πλέον πιο εύκολα και υπενθυμίζω ότι 5 πόντοι=1 μπαν…

Εννοείτα τα επόμενα ποστ να αφορούν τους WASP…

Ειναι λοιπον ΦΡΙΚΤΟΙ κατα τη γνωμη μου γιατι :
Η μουσικη τους ειναι χιλιοπαιγμενες συνδεσεις στο χωρο αυτο με κακογουστο τροπο παιγμενες χωρις κανενα ενδιαφερον.
Στιχουργικα περιτο μιλησω και μπορει να γινει οτι εγινε στο “scoprions”.
Ειναι μια μπαντα που δν εχει να δωσει τπτ παραπανω στην μουσικη , και προσοχη λεω στη μουσικη και οχι στην μουσικη βιομηχανια.Ειναι επισης μια μπαντα που δν προκειται να πει κανενας σοβαρος μουσικος οτι ειναι επιρεασμενος απο αυτους (για τους παραπανω λογους).Τελος δν μπορει να θεωρηθει συγκροτημα που εγραψε ιστορια και επηρεασε μια ολοκληρη γενια οπως π.χ. Purple (τυχαιο το παραδειγμα).
Και να μιλησω και απο τεχνικης αποψης ( οχι οτι η τεχνικη ειναι κριτηριο αξιολογησης των group , αν ηταν ετσι δν θα ακουγαμε 60’ς και 70’ς , αλλα πλεον νομιζω οτι η τεχνικη ειναι αναποσπαστο κομματι στο συνολο με τα χαρακτηριστικα ενος μουσικου , γιατι καποιες φορες για να γινουν πραξη οι ιδεες και οι γνωσεις χρειαζεται και η τεχνικη) ετσι λοιπον και απο τεχνικης αποψης (δλδ σαν οργανοπεχτες) δν παρουσιαζουν επισης κανενα απολυτως ενδιαφερον.

ποιους δίσκους έχεις ακούσει;

Νομιζα οτι θεωρεις αυτονοητο (και δν το λεω ειρωνικα) οτι δν εχω ΟΥΤΕ εναν δισκο τους !
Πραγματικα δν εχω και ουτε προκειται να παρω. Αλλα ολα αυτα δν τα λεω στα κουτουρου προφανως εχω ακουσει αρκετα κομματια τους (απο γνωστους , λεω γνωστους γιατι κανενας φιλος μου δν ακουει γουασπ :stuck_out_tongue: :lol:).

Ολοι οι φιλοι σου ειναι τρου και ακουνε μονο Σκορπιονς και Μανογουορ?:slight_smile:

Οι WASP ηταν παρα πολυ καλη μπαντα σε στουντιο και σε λαιβ.Συνεχιζουν να ειναι παρα πολυ καλη μπαντα,αλλα περιοριζονται στο στουντιο απ’οτι εχω καταλαβει.Δυστυχως δεν τους εχω δει λαιβ και δεν μπορω να εκφερω προσωπικη γνωμη,αλλα απο αυτα που ακουω καταλαβαινω οτι δεν το χουν τοσο πια.

Το βιντεακι live in the lyceum παντως που εχω μαμαει σπιτια και ξενοδοχεια.