Westworld

Δεν καταφερα να την δω ολη. Θεωρω οτι το να βλεπω τα λουλουδια μου να μεγαλωνουν εχει πιο ενδιαφερον. Φοβερα βαρετη σειρα και δεν καταλαβαινω γιατι εγινε ντορος.

η δευτερη σεζον παντως μπορει να ειναι κατι τελειως διαφορετικο

Κατι σαν τις συναυλιες των mastodon- η επομενη μπορει να ειναι καλη.

1 Like
3 Likes

Η φάση είναι

Βγήκε νέο επεισόδιο :sunglasses:

Το έβαλα μετά την δουλειά και με πήρε ο ύπνος…ελπίζω να ήταν λόγο κούρασης θα το ξαναδώ σήμερα…

Το Kiksuya (S02E08) -που μόλις είδα- είναι ίσως το καλύτερο επεισόδιο της σεζόν. Εξαιρετικός Zahn McClaron (Akecheta), απόδοση της ιστορίας του Ghost Nation σαν παραμύθι με ωραίες αναφορές-παραπομπές στους Native Americans.

Noμίζω πως αυτό το επεισόδιο ήταν σχεδόν αψεγάδιαστο από ερμηνείες μέχρι φωτογραφία και ανανέωσε το ενδιαφέρον μου για τη σειρά. Δεν έχω δει ακόμα τα τελευταια 2 επεισόδια της σεζόν, ελπίζω να είναι ανάλογη η συνέχεια.

1 Like

The Mother Of Exiles. :wave:

2 Likes

https://unboxholics.com/movies-tv/tv-news/74694-to-westworld-ananeothike-gia-4i-sezon-vinteo

2 Likes

Χαμουλης και σε αυτο το επεισοδιο…τι να λεμε τωρα!

1 Like

You fucking can opener. :’)

1 Like

I’ll see you on the dark side of the moon.-

1 Like

26/06.

1 Like

To HBO ακύρωσε το Westworld μετά από 4 σεζόν.

Δεν μπορώ να πω ότι εκπλησσομαι. Ξεκίνησα την 2η σεζόν πριν κάνα μήνα και δεν με κράτησε αλλά θα την τελειώσω κάποια στιγμή. Νομίζω όμως ότι η θεματολογία της σειράς καθεαυτή το κάνει πολύ δύσκολο να σου κρατήσει το ενδιαφέρον μετά την 1η σεζόν.

Η πρώτη σεζον πάντως ήταν φανταστική.

1 Like