Whitesnake

Οχι ρε φιλε γιατι θελω να τους δω κ δευτερη φορα!!!

Μακαρι να ξαναρθουν με μια δεν τους χορταινεις!!!David βαλε τα δυνατα σου:D

Γιούζερ του μήνα.

τώρα μιλάμε για ασπρόφιδο.

και τώρα μιλάμε για DC με πολλά κιλά @@

α,ζενίθ.

Απιστευτα βιντεο φιλε μου!!!:wink: Αν κ εχω κατεβασει την συναυλια στο Donighton k στο Rio ολοκληρες!!!
Ειναι απλως μαγεια η εικονα μιλαει απο μονη της!!!

Ti ωραια πραματα λεγανε παλια. Τελευταια περιοριστηκαν :confused:

Guilty of love

Και γαμω το κομματι.Απο οτι προσεξα το ειπανε και live το 2008,οπως και το you’re gonna break my heart again μαρεσει.

Βασικα το τελευταιο τους cd θα το ζηλευε καθε μπαντα της εποχης εκεινης πολυ δυναμικο και ανταξιο του ονοματος των Whitesnake 8)!!!

Σωστο!

απλα τα τελευταια Live τους ηταν απογοητευτικα απο αποψη φωνης…

γιατι δεν κανει κατι σε φαση “Starkers”…?τα μπασα του ειναι ακομη πολυ καλα και δεν θα ξενερωνε οσους χαλιουνται να τον βλεπουν να κανει το γνωστο “πιανω-γοφο-και-τσιριζω-μα-δε-μου-βγαινει”.
οπως και να εχει στουντιακα δειχνει οτι εχει και καλη μπαντα και ικανοποιητικες συνθεσεις!

Γνώμη μου πως άμα μια μπάντα δε μπορεί να βγάλει λαιβ, καλύτερα να το παρατήσουν [πιο συγκεκριμένα ο Dave] το άθλημα. Ας γράφει μουσική για άλλους.

Ή ας γίνουν studia band…

Η αλήθεια είναι ότι το καλοκαίρι στο Καραϊσκάκη απογοητεύτηκα και πολύ μάλιστα. Ο Dave είναι για τα δεδομένα μου, σκιά του παλιού και μακρινού εαυτού του. Δεν είναι ντροπή να εγκαταλείπεις όταν δεν μπορείς. Και ας δεχτώ ότι, πέρα από τα γκαφρά, μπορεί να παίζει ρόλο και το γαμώτο της υπόθεσης, το ψώνιο του live…

Πραγματι και 'γω πιστευω οτι ειναι το τελευταιο που λες. Ειναι μεγαλη μορφη παντως. Εμενα δεν μου φανηκε τοσο κακος το καλοκαιρι, ισως απλα θα πρεπει να προσεξει περισσοτερο στην επιλογη κομματιων. Και φυσικα οι χαμηλες του ειναι ακομα φοβερες.

οι whitesnake ειναι πιο gay και απο τα χριστουγεννα . ακουστε λιγη πραγματικη μουσικη

Στις χαμηλές δε παίζεται, αυτό είναι αλήθεια. Αλλά το καλοκαίρι στην Αθήνα ήταν άθλιος. Κρίμα και πάλι κρίμα. Η μερσεντες με τη ξανθιά τον μάρανε. Πάει το ροκσταριλίκι ρεεε, παρτο χαμπάρι.

Αν τα Take me with you,Ain’t no love in the heart of the city,Walking in the shadow of blues,μπλαμπλα είναι gay τότε είμαι κι εγώ στο club:lol:

Τί να πουνε και οι Mastodon αν οι whitesnake είναι gay!

Nτάξει υπερβάλλεις και το ξέρεις…Και στην τελική αν δεν έχει ο mr.cov την ξανθιά την γκόμενα ποιος θα την έχει…:stuck_out_tongue:
Συμφωνώ με μεταλοζ,δεν ήταν τόσο τραγικά τα πράγματα.Οκ έχει μεγαλώσει δεν ήταν αυτός που ήταν κάποτε αλλα εξακολουθεί να είναι frontman

Δώσε μας τα φώτα σου

Βασικα οντως εχει πεσει πολυ μην ξεχναμε ειναι κ σε μια ηλικια αλλα εμενα προσωπικα στα τετοια μου για τις ψηλες κ τις χαμηλες…Κ μονο π βλεπεις αυτον τον ανθρωπο πανω στην σκηνη σου μεταδισει κατι ειναι θρυλος σε κανει να τον αποθεωνεις…Οπως διαβασα κ πιο πριν live στυλ starkers θα ηταν ακομα καλυτερα γι αυτον εξαλλου εχει μεινει στην ιστορια του ροκ σαν μια απο τις μεγαλυτερες φωνες…

Αμα δν εχει ξανθια γκομενα ο David ποιος θα χει εγω ισως κ γι αυτο ν μην μπορουσε να τραγουδησει καλα :D!!!

ΠΕΣ ΤΑ ΜΑΣ ΠΕΦΩΤΙΣΜΕΝΕ.

ναι,οντως…ειχε πολλα “χαρουμενα” κομματια αυτη η μπαντα!!:smiley: