Youtubeism (μουσικά)

Κοροϊδεύτε, αλλά για 4 κομμάτια που τους βλέπω, πατάνε κάτω όλες τις ευρωπαικές μπάντες με καρακαηδόνα στο μικρόφωνο

από κάτω πολύ γιουχάισμα πάντως :stuck_out_tongue:

οτι και να λετε το Bring me to life ειναι κομματαρα

Κ εκεί πού έλεγα ότι έχει καλή φωνή στο λάιβ,ρίχνει κάτι πράσινες…

Άντε να ακούσουμε και λίγο Black album :):!:

[SPOILER]Με έπιασε νύστα τόση ώρα…[/SPOILER]

εχω πρωινο ξυπνημα:(

μουσικό θα το έλεγα…

θεά η γιαγιά!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=L1Ic6EOK_OY

Κοίτα εδώ ρε φίλε!!!

Ozzy doing CRAZY TRAIN with very young japanese guitarist Yuto Miyazawa.

:respect:

:bow:

=D>

:lock:

Εχει στο youtube live Nicolas Jaar

βασικά δεν ήξερα που να το βάλω χεχ αλλά από τότε που είδα προχτές αυτή τη μικρή ‘ταινία’ τη σκέφτομαι συνέχεια.
Ωχρά Σπειροχαίτη-κούφιοι άνθρωποι

Φοβερό βίντεο, παιδιά το είχα δει μικρός και μου άλλαξε την ζωή! Τότε αυνανιζόμουν και άκουγα ροκ μουσική! τώρα έχω δεσμό και ακούω τσιφτετέλια ελληνικά! ας είναι καλά τα παιδιά που μου άνοιξαν τα μάτια!

ΤΟ ΜΕΤΑΛ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.

ΛΙΟΝΤΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ 1-0

:lol::lol::lol:

*losing faith= χάνομαι πίστη :stuck_out_tongue:

νατος ο σατανιστης πάριος με το τραγούδι: εισαι θεός, ήλιος καλοκαιρινός

:bow2::bow2::lol3::lol3::lol3:

*το οτι μου έπεσε η σύνδεση την ώρα που έβλεπα το βίντεο τα λεει όλα.ο σατανάς δεν θέλει να μάθω την αλήθεια

*συμφωνώ οτι η…ραπ ειναι του σατανά (βουντου λεει)

ευλογία πάνω στα Master tapes για να παει καλά ο δίσκος.
αχ δεν μπορώ. χάνομαι , σβήνω.χααχαχαχαχαχα

Μπορεί εσύ πανέξυπνε υπερασπιστή του Θεού να κατάλαβες το σχέδιο μας να κατακτήσουμε τη νεολαία μέσω της μουσική Ροκ, αλλά ο διάολος (το αφεντικό) έχει πολλά ποδάρια και σπέρνει αμφιβολίες δια την αξιοπιστίαν σου. Όλοι οι νέοι τώρα σε καταγελούν ενώ ο αφέντης του Σκότους βάζει ανενόχλητος ανάποδα μηνύματα στους δίσκους Ροκ για να κάνει πλύση εγκεφάλου εις τα παιδιά σας. Σε λίγο όλος ο κόσμος θα δεχτεί το Θηρίο ως αληθινό του Θεό. Μου χα χα χα!

:lol3::lol3::lol3::lol3:

Και να φανταστεί κανείς ότι ακόμα υπάρχει κόσμος που πιστεύει σε τέτοιου είδους προκαταλήψεις…

Θεούλης crimson_idol που κάθησε και το είδε όλο! (κ εγώ λέω κάτσε να δω τι θα παίζει μέχρι να βαρεθώ και τελικά το είδα όλο… επικνες!)

ειχε φαση. σαββατο πρωί, δεν είχα και κατι να κάνω. μιλάμε για νέο επίπεδο epic.ενα επίπεδο απο μόνο του

Να δούμε και τις μούρες μας από το live video του “The Wire” και του Prehistoric Dog των Red Fang από το An Club8)

^γάμησαν, ελπίζω να μας ξανάρθουν και να μπορέσω αυτή τη φορά.

[I][U]στονεροπαράδεισος[/U][/I] :stuck_out_tongue:

Ωραία πράγματα.

*άντε ρε θεσσαλια. τόσα χωράφια και μια νότα δεν βγαίνει

[B][U]Sigur Rós - Fjögur píanó[/U][/B]

Αν και τους βαριέμαι αφόρητα τους Sigur Ros, μπορώ να παραδεχτώ ότι μαγεύτηκα από το συγκεκριμένο βίντεο κλιπ/ταινία μικρού μήκους. Ακόμα και αυτός ο σιχαμένος Σάγια Λα Μπουφ που πρωταγωνιστεί, είναι συγκλονιστικός.