Ευρωλίγκα 2013-14

Το φάντασμα του Πρίντεζη :stuck_out_tongue:

Άντε στο επόμενο στηρίζουμε Παπανικολάου!

NAI MΩΡΗ ΜΑΚΑΜΠΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΠΛΑΤ. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΕΣΙΝΑ ΚΑΙ ΤΣΣΚΑ.

MΩΡΗ ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΦΑΝΕΛΑΡΑ

Edit: Κρισπ, ολοιδια σκεψη με Σισκαουσκας σε εκεινο το σημειο ομως? :lol:

Ομορφα λοιπον, μπορει να χασαμε το 6-10 ποντοι Μακαμπι, αλλα αμα περασει και η Μπαρτσα πιανουμε ζευγαρι τελικου

Σιχαμένη ΤΣΣΚΑ τον πούλο πάλι. Ο Blu από άλλον πλανήτη σε αυτό τον αγώνα…

Φάτσα Μεσίνα, κλαίω. Είναι να τον λυπάσαι λιγουλάκι, αλλά με τόσα λάθη δικά του στο τέλος… :bye:

Η ΤΣΣΚΑ ειναι η πιο λουζερ ομαδα της Ευρωπης,γελαει ο κοσμος.Λεγανε υπνο τον Καζλαουσκας,αλλα το κοουτσαρισμα του Μεσινα ηταν ο,τι πιο αθλιο εχω δει σε τετοιο επιπεδο.Ο Γουιμς κρατησε την Μακαμπι σε ολο το ματς,ο Χαινς στο μεγαλυτερο μερος του ματς εκτος και ο Tyus να κανει παρτυ,τον Τεοντοσιτς τον εξεθεσαν στην αμυνα στο τελος.
Ο Καιλ,σε 10 μερες θα ειναι στο ΣΕΦ και το καλοκαιρι στην προετοιμασια.

Η περιγραφή μου θυμίζει εποχές Γεωργάτου στην Ίντερ :’)

…αυτά είναι…μεγάλη μαγκιά:):!:

πείτε κάνα ταιριαστό cd να βάλω να παίζει μαζί με τον αγώνα, δεν αντέχονται οι βλάκες

“Ο Τυνήσιος που ξεκίνησε απο την Τυνησία” . Γεια σου Χατζηγεωργίου με τα ωραία σου!!

Εμένα μου άρεσε το: Ο Σάδα αν είχε το τρίποντο θα ήταν στο NBA.

Εδω ο νασρι παιζει στη ρεαλ μπασετ,την παρατησε την μπαλα,το ειπε ο Χατζητετοιος.

…τι λέει το Χατζηάτομο8O

:):!:

Τέλος 3ης περιόδου και δυστυχώς, κι εμείς οι άπιστοι… πιστέψαμε. Σιχαμένη μεν, ΟΜΑΔΑΡΑ δε - ίσως η καλύτερη περιφέρεια που έχω δει ποτέ.

Πω ρε πούτσα. Να δούμε πού θα φτάσει η διαφορά.

Το χα αφήσει στο τέλος του ημιχρόνου, το ξανατσέκαρα πριν λίγο και :expressionless:

Γαμώτο θέλω πάρα πολύ να το σηκώσει η τίμια Μακάμπι μεθαύριο, αλλά η γαμημένη η Ρεάλ παραείναι τρομακτική ομάδα.

Πω ρε μαγκα τι εφτιαξε η Ρεαλ;;;

…μακάρι να το πάρει η Μακάμπι…αλλά δεν είναι και το πιο εύκολο πράγμα του κόσμου:):!:

Kαλή επιτυχία στην Μακάμπι. Τρέλανέ μας!

αυτή η πλάγια κάμερα μου θυμίζει nba live 96 γαμώ :")