28 Φεβρουαριου Bleeding Through, Kickback @ Sin City

Γιατί, τι έγινε?

οτι ειναι απαισιοι ='P

Καλά δεν τους ακούω ουτως ή άλλως οπότε έκφράσου ελέυθερα…Εγώ για τους Bleeding Through θα πάω κυρίως, και τους αρχιτέκτονες…Aπλά απ’ τη στιγμή που μπήκαν και oι All Shall Perish, θα ταίριαζαν και οι BMTH…Νομίζω δηλαδή

Αλλά ακόμη και αν δεν ακούω τις μισές μπάντες γουστάρω πολύ να σκάνε στην Ελλάδα τέτοια πακέτα (με 4 δηλαδή μπάντες απ’ έξω) γιατί έτσι στο μέλλον ίσως να σκάνε κι άλλα πράματα (βλ. πακετο με Alexisonfire, Antiflag και δεν θυμάμαι τι άλλο)

ναι μωρε καλα λες.

Αλλα (καλα δεν ξερω και ποσο ψαχνεις επικαιροτητα και τετοια) εχει καβαλησει τετοιο καλαμι ο σαηκς, που οχι μονο κατω απο Bleeding Through δεν θα’παιζε, θα ζηταγε να φυγουν και οι αρκιτεκτς απο το μπιλλινγκ γιατι του χαλανε τη πιατσα. Σταδιαλα με το ουγκαλο

Καλά ναι ισχύει αυτό…Έχουν γίνει τοσό όνομα (και καλά) που αποκλείεται στο λαιβ αυτό να δέχονταν να μην έπαιζαν ως Headliners

Δεν νομίζω να ζητούσε από τους architects να μην παίξουν.
Εξάλλου στο τελευταίο βίντεο τους συμμετέχει ο τραγουδιστής των architects.

Ντροπή να μην το ξέρετε κύριοι :stuck_out_tongue:

φακμαηλαηφ =/

οι architects με τους bmth κολλητοι ειναι…κ ο sykes ανεκαθεν καβαλημενος ηταν :slight_smile:

Εχω ψηθει γι αυτο το λαιβακι ασχημα αφου μπηκαν και οι ολ σαλ τωρα για το συκες τι να λεμε γελαει ο κοσμος…

Και γω το ιδιο.Bleeding Through,δεν εχω ακουσει ποτε,αλλα θα πηγαινα για all shall perish.Ειναι σιγουρο αυτο το πακετο τελικα?Γιατι δεν εχουμε δει κατι επισημο.

οι τρεις νομίζω είναι σίγουροι…ακόμα είναι νωρίς για εισητήρια

Πολυ καλα νεα τοτε:)

Bleeding through εχω δει και γω και όντως χώνουν άσχημα, μην τους χάσετε και είναι και τρελό πακετάκι με τους άλλους δυο.

Συμφωνα με αυτό οι μεγάλοι Kickback 28/02 στο AN Club!!

Κρατάμε πισινές βέβαια αλλά για να δουμε…!

ΩΠΑ!!

Kαι γαμώ τα νέα ρε!!! Παίζουν ίδια μέρα με Bleeding Through αλλά χώρις πολλές σκέψεις θα προτιμίσω λογικά ΚΙΚΜΠΑΚ!!!

απλα … [SIZE=“5”]ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ[/SIZE]*

  • αν δεν ακυρωθουν βεβαια

Μελανιές, σπασμένα δόντια και λοιπά…

[SPOILER][SIZE=“7”]ΜΟΝΟ[/SIZE]

[SIZE=“7”]ΞΥΛΟ!!![/SIZE][/SPOILER]

Αυτα ειναι ! Παρα πολυ ωραια νεα !