28 Φεβρουαριου Bleeding Through, Kickback @ Sin City

θα ηθελα πολυ να δω τους bleeding through live αλλα δυστυχως ειμαι πολλαααα χιλιομετρα μακρια:(for the record οι bleeding γαμανε ανετα τους bring me the horizon και σε περιπτωση που ερθουν και αυτοι:
gossip mode on[ο καινουργιος κιθαριστας των bring me the horizon ονοματι jonna weinhofen επαιζε πριν στους bleeding through αλλα εφυγε due to homesickness and discontent with living in America λεει η wikipedia αλλα και αλλοι εχουν φυγει απο μπαντες για ‘‘προσωπικους λογους’’ δηλαδη εφαγαν σουταρισμα.Λετε αυτο να ισχυει και εδω;Πως θα αντιδρασει οταν δει τους πρωην bandmates του;Εχει ξεπερασει την φυγη του απο το συγκροτημα που τοσο αγαπησε και αγαπηθηκε;Πληρες ρεπορταζ απο την χριστινα λαμπιρη!]gossip mode off
παντως σοβαρα τωρα γουστο δεν θα ειχει να παιξουν bleeding και BMTH μαζι;

Headlinerς Bleeding Through λοιπόν?

Ωραία, τώρα θα μπούμε ΕΜΕΙΣ στη θέση των περσινών φρατζάτων και θα πάμε ΜΟΝΟ για Kickback. Θα πορωθούμε τίμια, θα ισωπεδώσουμε το μέρος, και μετά θα αφήσουμε χώρο στη νέα γενιά. 8)

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

Ε ρε τι εχουν να παθουν τα πιτσιρικια απο το support.
Παμε μωρε Kickback.Δεν τους εχω ψαξει καθολου αυτους ε.:stuck_out_tongue:

κάτι τέτοιο…

Εγώ πάντως μπροστά δεν πάω, θα πορώνομαι εκ του ασφαλούς λίγο πιο πίσω… :roll:

ooooooooox μαλάκα τι κάνει ο άνθρωπος! Τα κάγκελα υπάρχουν ακόμη στο σιν σίτι?

:D:D

Το λάιν-απ ως τώρα είναι Bleeding Through, Kickback, All Shall Perish δηλαδή?

Ενώ έπρεπε να είναι ΜΟΝΟ KICKBACK.

Οι Kickback ειναι η καλυτερη live hardcore μπαντα στον πλανητη. Μην τυχον και το χασετε. Εδω θα μαστε και θα με θυμηθειτε.

ΜΟΝΟ ΚΙΚΜΠΑΚ. Αν δεν τους βαλουν headliners θα ειναι μεγαλη ντροπη.

Τελικά μόνο εμένα δεν με ενθουσίασε το live τους και περίμενα με το ρολόι πως και πώς να τελειώσει το σετ για να ακολουθήσουν VISION OF DISORDER που χαλαρά ισοπέδωσαν τους KICKBACK και μετά CRO-MAGS που δεν άφησαν τίποτα όρθιο??? Οεο? Έγινα τόσο απαιτητικός ή φταίει που πάντα τους θεωρούσα υπερβολικά μέτριους??? :-k

Ο μονος λογος για τον οποιο υποθετω πως σ φανηκε καπως ετσι ειναι επειδη το κοινο ηταν (ομολογουμενως) πεσμενο. Αφου ειχαν παει ολοι να δουν Γκοτζιρα. Vision of Disorder το μετανοιωσα που ειδα το μισο μονο σετ, απο τις εκπληξεις του Χελλφεστ χαλαροτατα. Ευτυχως που δεν επαναλαβαμε το λαθος στους Cro-Mags. =p Αλλα νταξ, περι Κικμπακ, σκεψου πως τους γουσταρω καργα και δεν περιμενα να ειναι τοσο καλοι, ενω γι αλλα σχηματα δε μπορω να το πω, δυστυχως - βλ. Pig Destroyer. Μιας και το ανεφερα, κριμας γιατι αυτο που βγαζουν στο στουντιο, λαιβ δεν αποδιδεται εξ ισου καλα.

Μπα μια χαρά κόσμο είχε ρε συ. Γεμάτο ήταν το μικρό stage? και πέζανε και εντός έδρας. V.O.D. όντος η μεγάλη έκπληξη!!!

bump αν ειναι δυνατον…#-o

Κανένα νέο για το live? Είναι επίσημο τελικά?

ηταν επισημο, πλεον ακυρωθηκε :slight_smile:

μαλακία ρε πούστη…και θα ταν απίστευτα

FUCK!