3 GN'R parties σε Αθήνα - Θεσσαλονίκη - Κοζάνη!

poster design: www.studiodepress.com

Tα παρτυ θα γαμησουν!

Its all Greek to us ρεεεε!!!:smiley:

Ευχαριστούμε για τις μπηχτές…

Κάρμα… ότι κάνεις σου επιστρέφεται… (Βλέπε My Name Is Earl)

Υγεία καλή να έχουμε και ας περάσουμε καλά όπου και να πάμε… Μόνο αυτό έχω να πώ…

Aισιως φτασαμε 3ο κυκλο 18ο επεισοδιο.
Τελος οφ τοπικ :stuck_out_tongue:

Ε όχι και οφ τοπικ το My Name Is Earl…

Εχει τουλάχιστον 2-3 αναφορές στους GN’R η σειρά… :lol:

Παρτε και το flyer για το πάρτι της Αθήνας… Ετσι, να γουσταρουμε λιγο παραπανω…

Πόσο θεός είναι ο Izzy με αυτό το γιλέκο, αυτήν την κιθάρα και αυτήν την τραγιάσκα; 8)

Δυσθεώρητα τεράστια μορφή! :respect:

[SIZE=“1”]Καλά, για τους άλλους 2 δεν λέω τίποτα, τα έχω πει εκατομμύρια φορές… :lol: [/SIZE]

Άντε, δύο εβδομάδες μείνανε! :vibrate:

Νομίζω ότι ο Izzy είναι το μόνο μέλος που γουσταρουν τρελά όλοι οι gunnerαδες…

Yeahhh γουστάρωωωωω…αφού ημουν μικρος για τα λαιβ τουλαχιστον θα παω σε ενα παρτυ τους…GnR4ever

Έτσι ακριβώς! :thumbup:

Ο Izzy μας ενώνει όλους… 8)

…είναι αυτός που ένωνε και τους παλιούς Guns… και ίσως αυτός που (who knows?) μπορεί και να το ξανακάνει…

Έχω την αίσθηση ότι ο Izzy είναι ο μόνος (μαζί με τον Axl) που δεν καίγεται για reunion…

Παρ’όλα αυτά, συμφωνώ ότι αν υπάρχει ένας Gunner που θα βοηθούσε τα μέγιστα σε ενα reunion, αν οι συνθήκες το επιτρέψουν, αυτός είναι ο Izzy.

Το τρομερο με τον izzy ειναι οτι παρολο που καποια στιγμη ειχανε διαφορες με τον Axl τα βρηκανε και ο izzy δεν εχει προβλημα με κανεναν,δλδ πηγε επαιξε κ με τους τωρινους GNR του Axl,πηγε επαιξε και με τον Slash,duff κ τους VR. Αλλα οντως ειναι ισως ο μοναδικος που δεν τον καιει,δεν τον ενδιαφερει ισως, η δεν τον εμπνεει να γινει GNR reunion. Δλδ ολα αυτα τα χρονια δεν ειδαμε τον izzy η δεν διαβασαμε σε καποια συνεντευξη απο τις λιγες που δινει να αναφερεται σε GNR reunion.Σε αντιθεση με τον slash που εχει βαρεθει να απανταει στην ερωτηση περι reuion και αν γινει ποτε.

Ο Izzy είναι μορφή για τους παρακάτω λόγους:

  1. Αυτός μαζί με τον κοκκινομάλη ήταν ουσιαστικά οι Guns!

  2. Είναι low profile τύπος! Πολύ χαμηλών τόνων

  3. Ε είναι μορφή γαμώ8)

Όταν το 2006 ανέβηκε στη σκηνή έχασα τη γη κάτω από τα πόδια μου. Το σπαστικό ήταν οτι δεν τον έφτανε το καλώδιο και από τα δεξιά που ήμουνα δεν ήρθε καθόλου#-o

Παρε δυο Izzακους από Αθήνα να γουστάρεις… :lol:

Thanx a lot! Η δεύτερη ειδικά τα σπάει άγρια!

1o party σήμερα στην Κοζάνη…

Έχει ετοιμαστεί ΠΑΡΑ πολύ (σπανιο) υλικό σε video!!!

Θα επιστρέψουμε με φωτογραφιες (αν η τεχνολογια μας το επιτρεψει και δεν συνωμοτησουν ολες οι δυναμεις του συμπαντος εναντιον μας…) :lol:

Ακόμα περισσότερα για το party της Αθήνας από αύριο!

Περιμενουμε ανταποκριση απο το χθεσινο παρτυ! 8)

Για το party της Αθήνας:

+ LIVE POLE DANCING SHOW (show σε στύλο) από την Ελευθερία Γιαγή www.myspace.com/poledancinggreece

Το παρτι στην Κοζανη πηγε εξαιρετικα οσον αφορα την προσελευση κοσμου, απλα δεν ηταν ο κοσμος που ειχαμε συνηθισει να βλεπουμε σε Αθηνα-Θεσσαλονικη.

Αντε να ηταν καμμια 15 ατομα με t-shirt GN’R. Σχεδον η ιδια κατασταση με το live του Gilby στην Ξανθη. Πολυς κοσμος αλλα οχι οι “πορωμενοι” που βλεπουμε συνηθως…

Παρ’ολα αυτα, το παρτι κρατησε απο τις 22:00 μεχρι τις 03:30 καθως ο κοσμος δεν ελεγε να φυγει με τιποτα!!

Και μιλαμε για ενα all-day cafe-bar που ο κοσμος της Κοζανης γνωριζει οτι συνηθως κλεινει στις 01:30, αντε 02:00 το πολυ… Τουλαχιστον αυτα μου μετεφεραν εμενα εκει, ακομη και ο μπαρμαν ηταν εκπληκτος με τον κοσμο και το ποσο αργα εμεινε…

Παιξαμε ολα τα βιντεο που ειχαμε ετοιμασει (σχεδον 5,5 ωρες) και ολοι ηταν καρφωμενοι στις οθονες!

Δωσαμε ΠΟΛΛΑ dvd και αλλα δωρα (ολα προσφορα του Fan Club) και σε γενικες γραμμες περασαμε πολυ ΓΑΜΑΤΑ!!! Τοσο που ξεχασαμε να βγαλουμε την φωτογραφικη για να βγαλουμε καμια pic…

Στην Αθηνα θα περασουμε πολυ γαματα… Οσοι δεν γνωριζετε τι ειναι το pole dancing πατε τωρα στο video που ακολουθει για να δειτε…