Ολα 5 euros

Θέλω αυτά εδώ:

Def Leppard- Οn through the night
Blind Guardian - Battalions of fear
Black Sabbath- Headless cross
Iron Mαiden- Iron Maiden
Rainbow- Bent out of shape
Black Sabbath- Mob rules
Scorpions- Taken by force
Scorpions In trance
Blind Guardian- Tales form the twilight world
Spitfire- First attack
Raw Silk- Silk under the skin

Θέλω τα:
THE WHORES OF BABYLON-METROPOLIS
SUN DOWN-19 DESIGN
ZAKK WYLDE-PRIDE AND GLORY
HELMET-STRAP IT ON
TYPE O NEGATIVE-THE ORIGIN OF THE…

Με τη βλακεία που με δέρνει, μου πρόλαβε η άτιμη Almighty Punchdrunk τους Godflesh και το King Crimson!
Όσον αφορά το ομώνυμο Almighty Punchdrunk, προφανώς εννοεί το Music for Them Asses, δεν πρέπει να έχουν βγάλει άλλο!

Red Rum, τα υπόλοιπα helmet δικά σου!

Για να ξεκαθαρίσω ορισμένα πράγματα.1ον απαντάω μόνο σε pm και αυτό όχι γιατί είμαι κάνα βαρύ πεπόνι αλλά γιατί είδη έχω χάσει την μπάλα(και φανταστείτε θα ακολουθήσουν και άλλα.2ον τα cd δεν είναι δικά μου αλλά κάποιου τεχνολογικά ηλίθιου που χρειάζεται την βοήθεια μου.Δεν έχω ιδέα για αυτά τα γκρουπ οπότε για απορίες θα πρέπει να ρωτώ τον ίδιο.3ον στέλνω μόνο αντικαταβολή αλλά δεν κοστίζει πολύ ιδίως αν υπολογίσετε τις τιμές που πουλάει,μιλάμε για cd 10ετίας και βάλε(μετά αφιερώθηκε στο black)

Καλοδεχούμενες οι εξηγήσεις! :slight_smile:

Απλά πολλοί τα ποστάρουμε κι εδώ για να… πάρουμε σειρά προτεραιότητας μεταξύ μας!
Επίσης, επειδή είναι πολλά τα cd (300+) και είναι ανακατωμένα, γίνεται μπέρδεμα, με αποτέλεσμα να υπάρχει κόσμος που θέλει να πάρει, αλλά χάνει τη μπάλα έτσι που είναι γραμμένα.
Για να βγάλω μια άκρη, έκανα μια ταξινόμηση αλφαβητική στο excell. Αν θες την ποστάρω, και την επεξεργάζεσαι εσύ ύστερα.

Βέβαια, δεν ξέρω, αν σε συμφέρει εσένα προσωπικά να φύγουν περισσότερα, σε αρκετούς μπελάδες μπήκες ήδη!:stuck_out_tongue:

kathe vohteia dekti

Edit:

Εδώ είχα ποστάρει τη συνολική λίστα αλφαβητικά, αλλά εφόσον πολλά έχουν φύγει, δεν έχει νόημα πλέον! :stuck_out_tongue:

Αργότερα θα ποστάρει ο πωλητής την κανονική λίστα με αυτά που έχουν μείνει!

οτι υπάρχει στην λίστα τις πρώτης σελίδας είναι ενεργό. Αφερώ ότι δίνετε

Θέλω το MANOWAR-WARRIORS OF THE WORLD. Ρέθυμνο είσαι; το λέω μπας και γίνει χέρι με χέρι η ανταλλαγή…

up up

up up

UP UP

Pm sent!

up up

up up

up up

οκ μου ηρθαν…αν και στο ενα ηταν σπασμένη η θήκη και έλειπε και κανένα δοντάκι αλλα οκ…thnx man…

ok παρέλαβα και εγώ

Παρέλαβα και γω.
Γρήγορη αποστολή και φτηνά μεταφορικά.
Αλλά τα cd δεν ήταν στην καλύτερη κατάσταση.

Παρελαβα και εγωωω!!! :stuck_out_tongue:

Κι εγώ επίσης