5 Years Universe Studio (Universe217, Agnes Vein κ.ά.) 20/9/2013 @ Six D.O.G.S [free]

ξερει κανεις πως λεγεται το κλιπ που επαιζε στους dreamlongdead…???

Κάτι σε πειραματικό ευρωπαικό κινηματογράφο μου έκανε.

Ναι ισχυει.Οποιος ξερει ας πει γιατι δεν μπορω να το βρω πουθενα.

Hope σε μια φαση νομιζω ησουν διπλα μου.Αλλα δεν ημουν σιγουρος και δε μιλησα.

Κατα τ’αλλα,
Allochiria η εκπληξη της βραδιας,ενω Agnes Vein που τους βλεπω δευτερη φορα τους τελευταιους μηνες εξελισσονται σε μια καινουργια μεγαλη αγαπη.

Τα είπε ωραία και αναλυτικότατα ο Getta Robo οπότε ας συμπληρώσω για την ισορροπία του πράγματος ότι οι DreamLongDead είχαν ισοπεδωτικό ήχο και οι Earth of Distrust περίσσιο τσαμπουκά και περιμένουμε να τους ξαναδούμε στο [I]release party[/I] του νέου τους δίσκου.
Απολαυστική βραδιά, το ιδανικότερο ξεκίνημα για τη συναυλιακή σεζόν.

Για τα κλιπ μπορείτε να ρωτήσετε τις μπάντες απευθείας στο fb. Απαντάνε σε όλους ξέρω γω

fixed

Κατά τ’ άλλα, ήταν τόσο υπέροχα και μπράβο και ζήτω και εύγε και άντε να ξυπνάμε σιγά σιγά ως ελληνικό κοινό [sic] και (ινβ4) πόσο το είχα ανάγκη και πάντα τέτοια.

Λυπάμαι μόνο που έχασα γιουνιβερς λόγω ανωτέρας βίας…
Ως μαζοχιστικό ον όμως, θα 'θελα να πει κάποιος αν έχασα και “never” -πλην των υπολοίπων-, να μου σκάσουν οι θύμησες από το 2ο (για μένα) λάηβ με saint vitus που μυξόκλαιγα στο άκουσμά του, να 'ρθει να δέσει το γλυκό.

Έχασες Never με Spoon πάνω στη σκηνή. ΚΛΑΨΕ λέμε.

[SPOILER]Δε φαντάζεσαι πόσο χάρηκα που τα παμε μετά από τόσο καιρό.[/SPOILER]

Fuck My Life : A NEW ERA

[SPOILER]sintagoulis.gr
[U]
Περιγραφή:[/U]
Εύκολη σαλάτα, για όταν δεν έχουμε χρόνο να μαγειρέψουμε, αλλά θέλουμε να ικανοποιήσουμε την πείνα μας.

[U]Τι χρειαζόμαστε:[/U]
-Άξια underground σκηνη
-1 επετειακή συγκέντρωση φίλων
-Κανα 2 αξιό-λογες/σέβαστες μούτσκες, απομακρυσμένες από συρμούς και mind the gaps.

[U]Πώς το κάνουμε:[/U]
Βάζετε όλα τα υλικά στο μούλτι, ανακατεύετε και είναι έτοιμο.

[U]Προαιρετικά:[/U]
Αλκοόλ (κατα προτίμηση)

[U]Λίγα μυστικά ακόμα:[/U]
Τρώγεται και από το ψυγείο μια χαρά, ό,τι πρέπει για γρήγορο γεύμα, δεν έχει πολλές θερμίδες και δρα σε μεγαλο βαθμό ψυχαναλυτικά.

Ευτυχία ρε συ. Ειλικρινά
[/SPOILER]

Κι ένα review εδώ

Το τριμελές σχήμα το οποίο και παρουσιάζει σύντομα το δεύτερο ολοκληρωμένο album του χειμαρρώδες και ορμητικό, τόσο στα vocals όσο και στις μελωδίες του και με κοινό που φαίνεται πως τους ακολουθεί [B]αφού οι μάχιμοι των πρώτων γραμμών φάνηκαν να σιγοτραγουδούν τα κομμάτια[/B] ενώ κέρδισαν και την ανταπόκριση όσων τους έβλεπαν για πρώτη φορά.

Απέξω τα 'χω μάθει πια.