70000 tons of metal

…δε μέταλ μπόατ σούνερ γουιλ μέηκ ενάδερ τριπ:p…πλάκα-πλάκα καλή φάση είναι αν μπορείς να τουπώσεις εκειμέσα:youwish::):!:

ΓΑΜΑΤΟ! οι τρουιλες να κατσουν στην υπογα του ΑΝ :Ρ

Προστέθηκαν και οι Sabaton!!!

Στα 32 τα συγκροτήματα που θα παίξουν. Και έχουμε άλλα 8 μέχρι να φτάσουμε τα 40 που είπαν!!!

[B]Update:[/B]

Μέσα και οι:

Blind Guardian
Blackguard

Γειά σας παιδιά,
Εμείς ψηνόμασταν εδώ και καιρό με την φίλη μου και τελικά το αποφασίσαμε και θα πάμε…Έχουμε κλείσει ήδη εδώ και λίγες μέρες… Αν κάποιος ενδιαφέρεται,αλλα δεν το έχει ψάξει αρκετά από οργάνωση κλπ, αν θέλει,ίσως μπορούμε να τον βοηθήσουμε με διάφορες πληροφορίες,αφού κι εμείς το έχουμε ψάξει αρκετά. Αν θέλει κανένας, ας στείλει pm :slight_smile:

Έλα ρε μάγκα!!!

Και γαμώ η φάση. Δεν τίθεται καν θέμα για το πόσο τέλεια θα περάσετε. Θα το έψηνα άπειρα αλλά είναι πολλά τα λεφτά απ’ότι είδα στο site!

Πόσο σας βγήκε αν επιτρέπεται;

Ναι,είναι αρκετά τα λεφτά.Μας βγήκε περίπου 1.350 ευρώ καμπίνα+χενοδοχείο+αεροπορικά. Θεωρήσαμε πάντως οτι τα αξίζει και με το παραπάνω :slight_smile: Αν σκεφτώ το καθένα συγκρότημα μόνο του στην Ελλάδα, ίσως βγεί και παραπάνω :stuck_out_tongue: και εκεί οι περισσότεροι θα παίξουν και 2 φορές!! Επίσης αυτά είναι “once in a livetime” (ή όχι? :p) Πάντως από δω και πέρα αρχίζει λίγο δίαιτα όσον αφορά τα εγχώρια :lol: Αξίζει νομίζω…

περιμενουμε ρεπορτ ε:p
εμπειρια απο τις λιγες ειναι!

Όχι μόνο εμπειρία από τις λίγες. Είναι ΜΟΝΑΔΙΚΗ εμπειρία!!!

40 metal μπαντες πάνω σε ένα πλοίο να παίζουν μουσική;;; Ε τι να λέμε. Όνειρο!!!

Και ναι περιμένουμε φωτό και ριπόρτ!!! :smiley: :smiley:

P.S. Να περάσετε ΤΕΛΕΙΑ

Μπραβο ρε παιδιά!! Μακάρι να περάσετε γαμάτα!!:drunk:

Δεν ξέρω αν θα βγάλω φωτό τις μπάντες,αλλά σίγουρα να περιμένετε φωτό της Simone Simons με μαγιώ :lol:

μεγαλε,βγαλε φωτο τον cyriis να κυκλοφορει αναμεσα σε κοσμο και μαθε αν ειναι οντως εξωγηινος η ανθρωπος!!!

Και οι Voivod στο billing!!!

Tωρα το ειδα τουτο! Επικα σκηνικα, λεμε! Ζηλευω οσους θα παραστουν!

Εγώ πάντως το 1 το @ το έδινα για να είμαι εκεί!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Περαστικά σε όσους βρεθούν εκεί…

San Francisco Bay Area thrashers TESTAMENT will play two very unique shows on the 70000 Tons Of Metal cruise, which is set to sail from Miami, Florida to Cozumel, Mexico on January 24, 2011 and return four days later. The first set will see the band perform its classic debut album, “The Legacy” (1987), in its entirety. At the second show, they will play another iconic masterpiece: 1988’s “The New Order”.

8O8O8O8O

Λοιπόν αν ξαναγίνει του χρόνου ΘΑ πάω!!!

Χαζή απορία: θα παίζουν στο κατάστρωμα?

υπαρχουν σχεδια και για live στο deck.