80s speed metal

Ενω εσυ ακους τους ΣΠΑΝΙΟΥΣ (:lol: ) running wild και θεωρεισαι ψαγμενος…:lol3:

απ’ τα λεγομενα σου αποδεικνειεις οτι εσυ ανηκεις σε αυτη τη κατηγορια. αυτος που το παιζει μεταλας και αγριος ακουγοντας maiden και πασαρει απο δω και απο κει τις τιποτενιες “γνωσεις” του δεν εχει διαφορα με αυτον που το παιζει ακουγοντας πιο ψαγμενα. και οι δυο ειναι για λυπηση. (οχι οτι αυτα που ανεφερες ειναι ψαγμενα. χαχαχα να’ σαι καλα μ’ εκανες να γελασω :lol: )

Eirwna vedder,anafer8ika egw se psagmena groups? Eipa kati tetoio?:? Ektos an eisai toso asxetos pou den ta xereis oute auta:lol: :lol: tespa,min lerwneis to topic,an 8es na milisoume gia speed metal mila,alliws min poulame magkies peri metalosunis,allwste fenesai,otan epiti8ese kata prosopwn ti atomo eisai,ok? Egw dinw telos edw. An 8es, sunexise to

κοροιδευοντας με εχοντας σαν επιχειρημα το γεγονος οτι δεν ειμαι ψαγμενος δειχνει οτι θεωρεις τον εαυτο σου ψαγμενο. και δεν ειμαι εγω αυτος που λερωνει το τοπικ αλλα εσυ αυτος που λερωνεις ολοκληρο το φορουμ. και οταν επιτηθεσαι σε τοσο πολλα ατομα λεγοντας αυτα που ειπες δειχνεις οτι εισαι κομπλεξικος.

ΑΥΤΑ

(τωρα εληξε)

Wraios,apla epite8ika se osous to paizoun kakoi akougwntas to kainourio sugkrotima-klono twn megalwn etaireiwn,nai to paradexome file mou,epite8ika,giati den 8elw to heavy metal na ginei trend. Allo epiti8eme kai allo tous prosvalw

Δεν πρόκειται να επιβάλλεις σε κανέναν το τι θα ακούει και τι θα του αρέσει. Σωτήρες δε χρειαζόμαστε. Στο λέω γιατί πολύ φορτσάτο σε βλέπω να έχεις μπει και δε θα βγει κάπου. Δε γίνεται να είσαι 16 και να κάνεις μαθήματα στον 30άρη και τον 40άρη. Συμμορφώσου όσο είναι νωρίς.

PS: Δεν είναι το μοναδικό topic που μας παρουσιάζεσαι ως από μηχανής θεός. Χαλάρωσε.

bump

Ειχαμε μια συζητηση με Pumpkin, περι us power/speed/thrash κτλ και ως συνηθως δεν καταληξαμε καπου. Ορισμενες φορες ειναι δυσδιακριτα τα ορια… Οσοι ψαχνονται με us power θελω να μου πουν groups οπως attacker, abattoir τι τους θεωρουν???

βασικά μωρέ το speed δεν ήταν ποτέ ένα ξεκάθαρο και ξεχωριστό είδος… εντάξει speed μπορείς να πεις και πιο κλασσικές μπάντες όπως οι Raven αλλά και τους Razor τους Executioners Song. Καμμία σχέση όμως (και οι δύο γαμούν βέβαια).

Όσο για τους Abattoir εντάξει το vicious attack καλούλι άλμπουμ είναι (δεν έχω ακούσει άλλο), φτάνει που προσκυνάνε μοτορχεντ μωρέ. :lol:

Καλα ναι ρε παιδι μου… Και τους sanctuary ξερω γω ουτε speed τους λες ουτε και us power… Γενικα ειναι λιγο μπερδεμα η κατασταση με αυτα…

Νταξει ρε Σαινικ. Αν δεν ειναι οι Sanctuary us power, τοτε ποιοι ειναι?!?!

Μπορει να μην ειναι ξεκαθαρο ειδος το speed. Aλλα οι Sanctuary eιναι καθαρα US power.

Aκούστε οπωσδήποτε αυτή τη us speed metal θείλα:

guy lord λέμε…

Ξερω γω, αλλοι τοσοι… Vicious Rumors, Oliver Magnum κτλ. Τι να σ πω, εξ αρχης ειπα οτι μπερδευμαι με αυτες τις ταμπελες…