ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΝ ΕΝΡΓΕΙΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑ ΑΠΟ 90s ΚΑΙ ΜΕΤΑ

:lol: 8O :lol: :bow2: .

ΑΜΑΝ! ξεχαστηκα! GATHERING!!!

Tο τελευταιο πονεσε ετσι;

Οσο να πεις…:wink:

Eπειδη δεν ειμαι κομπλεξικος με το look του ξανθουλη Duncan James η γυναικα μου επεβαλλε και ως γνωστον δεν της φερνω αντιρρηση , να αναφερω τους θεους BLUE . Tι ειπατε διαλυθηκανε; Who gives a fuck…they were the best…right mistress? Ασε που συνεχιζουν ενας ενας solo και η απολαυση μοιραζεται…

Νομίζω είχαν βγάλει ένα demo στη δεκαετία του 80… Ρώτα τον Angmar… Πρέπει να ξέρει κάτι παραπάνω!!!:stuck_out_tongue:

OXI ΡΕ ΤΡΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ8O ΘΑ ΜΕ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ ΕΣΥ, ΑΑΑΑΑΑΑΑ ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ :lol: :lol: :lol:

ΤΕRROR8O CLUB

Hokam αν δεν αναφερεις τους ανατολικογερμανους εισαι μεγαλο φλωρακι…Υποψην
Επισης η Βερμαχτ μποτα ποναει πολυ αν αναφερεις ξανα τους Θεατρακηδες που ακομα τους εχω στην μπουκα…

Θα σου ελεγα τι demo κανανε πριν απο τη μουσικη αλλα μας ακουνε και μικρα παιδια καθως και macho αντρες…Ουφ, εχει γεμισει τεστοστερονη εδω μεσα. Παω να ακουσω Mika στο υπεροχο ασμα Grace Kelly…

[SIZE=“4”]DREAM THEATER [/SIZE]

Ok ειλικρινά τώρα, την ώρα που διάβαζα το post σου μπήκε στο ράδιο το Grace Kelly και το ακούω τώρα!!:lol: :lol: :stuck_out_tongue:

Relax daz!!8)

Μ’αρεσει που λες εμας ηλιθιους και βαζεις συγκροτημα που ξεκινησε πριν το 90. Μπραβο.

Eιπα εγω ποτε οτι δεν ειμαι φλωρος???:stuck_out_tongue:

Mαλλον τους City εννοεις ε???:-- :-- :-- …Μα και αυτοι ειναι παλιοι ομως…(τεχνηεντως αποφυγη της παγιδας…)

[SIZE=“1”]dream theater…[/SIZE]

για σπασιμο στον Dasmaniack το εβαλα επειδη ειπε και μην πειτε τους θεατρακηδες :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Eχε χαρη που εχεις καλο nickname …Οσο για τους Θεατρακηδες εχουν κατακλεψει το AOR . Βλεπω ο Till να ερχεται με ενα κουζινομαχαιρο και να μαγειρευει κατι Θεατρακηδες…

Οι Theater (αν υποθέταμε ότι ανήκουν στα 90ς), έκαναν πάρα πολύ καλή και δύσκολη τεχνικά μίξη ήχων που λίγο πολύ είχαν ήδη παιχτεί και ακουστεί. Το ίδιο και οι Muse.

Οι Tool ανακάλυψαν νέους ήχους. Τόσο απλά…

Παλι καλα δεν προσεξε οτι εγραψα λαθος το Nickname του!O:) :-#

Φευ!!!Προβοκατορικες δηλωσεις για να παραδεχτουμε τα απαραδεκτα!Δεν τσιμπαμε ωρε!:lol:

TERROR!!!8O

Eχε χαρη που τα καζανια δεν δουλευουν γιατι ειμαστε εκτος τουρνε . Τι εγινε σας επεσαν βαρια τα Γερμανικα , πουλακια μου; Bαρβαρη γλωσσα ε;

Καλυτερα εν ενεργεία συγκροτήματα ειναι οι : [SIZE=“6”]Opeth[/SIZE] & [SIZE=“6”]Tool[/SIZE]
:bow2: :metal: :bow: :respect: