Στάθης Θεοχάρης - A modern legend

Σεμνό tribute…

αυτο το μπλουζακι θα φορεθει πολυ. αν ξερεις που το πουλανε πες μου… :slight_smile:

Στειλε ενα μηνυμα στα παλικαρια

:-({|=

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

χαααααααααααααααχαχαχαχαχαχχαχαχ

δε μπορω

καθε φορα που μπαινω στο φορoυμ και βλεπω στα πρωτα νεα αυτο το θρεντ ενα δακρυ συγκινησης κυλαει… :smiley:

^ αυτό.-

Τον αγαπώ ρε γαμώτο

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3:

Μην το κάνετε bump γαμώ την πουτάνα μου και θυμάμαι ότι ένας παπάρας που 'χε άπειρα γαμάτα βίντεος Θεοχάρη, μεταξύ αυτών και το μέγιστο με τη μονομαχία Νάκου-Σέκερη, έσβησε (ή του 'σβησαν) το account…πληγωνομαι…

[B][U]Θεοχάρης Flying Kick σε σιχαμερό παιδεραστή καθίκι[/U][/B]

Τέλος

http://www.prismanews.gr/index.php/ellada/item/76571-nekros-kalimera-zwi

Αποφράδα ημέρα. :frowning: R.I.P.

…το διάβασα κιεγώ…κρίμα…καλό ταξίδι

Γείτονας ο κακομοίρης, πέθανε εδώ κοντα. Κρίμα.

-Μια σακούλα δόλωμα θα ήθελα .
-Σκουλήκι ;
-Θεοχάρη ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Έλα να ανεβαίνει πάλι.

Ένα ακόμη ανθολόγιο [U]εδώ[/U].

[I] «Δεν είσαι αδερφός μου χοντρομαλάκα. Αν είχα αδερφό με την δικιά σου μούρη θα είχα τινάξει τα μυαλά μου στον αέρα».
[/I]

[I]? «Αν εσύ είσαι πρωταθλητής στο πιστόλι, όπως είπες στον αδερφό μου, εγώ είμαι χρυσός ολυμπιονίκης στις σφαλιάρες».
[/I]

Και gore-ίλες.

[I]«Γαμώ το κέρατό σου, έτσι μου έρχεται να σου βροντήξω το σκατοκέφαλό σου στον τοίχο, να στο ανοίξω πάνω στο ντουβάρι, να σου βγάλω τα σκατόμυαλά σου και να τα κάνω μεταμόσχευση σε κανά κροκόδειλο ρε μαλάκα».
[/I]

[I]«Εντάξει, δεν θα σε πυροβολήσω αν δεν μιλήσεις. Θα σε χειρουργήσω με τα ίδια μου τα χέρια. Χωρίς αναισθητικό. Θα σου βγάλω έξω τα εντόσθια και θα σε βάλω από πάνω να τα κοιτάς».
[/I]