Aχ, τι ωραίο δώρο! αυτό που ήθελα

Dream Theater-A change of seasons

Σου το πήρε αυτό από μόνος του!?!?

H μάνα μου μόλις γεννήθηκα: “Aχ, τι ωραίο δώρο!! Αυτό που ήθελα…”

:smiley:

Nαι? Πότε πρόλαβες και της αγόρασες και δώρο ρε θηρίο?

#-o #-o #-o #-o

Το μόνο cd που θυμάμαι να μου έχουν κάνει δώρο είναι ένα tribute στους Aerosmith, Jannie`s Got A Gun λέγονταν από μία φίλη της μάνας μου, αν και δεν έχω σχέση με το γκρουπ, κάποιες διασκεύες μου ψιλοάρεσαν…

Το πιο συνηθισμένο δώρο που μου κάνουν είναι cd βασικά. Κάποια που με χαροποίησαν ιδιαίτερα ήταν τα

Wishbone Ash - Pilgrimage + Argus

Destruction - The Antichrist

Infernal Majesty - Unholier Than Thou

εμενα με διαφορα το καλυτερο δωρο που μου εχουν κανει ειναι αυτο…

απο τις περιεκτικοτερες κυκλοφοριες στο χωρο του metal με τα 3 κλασσικα cds των Hallows Eve και απειρο υλικο σε dvd…
Πραγματικα μεγαλειωδες…

κριμα που τα παιδια που μου το κανανε δωρο δε μπορουν να εκτιμησουν την αξια του…

Δεν μου χουν κανει ποτε δωρο cd :roll:

Τι λες ρε, στοκ στοκ;;; :lol2:

Αυτά ήταν τα λόγια της μάνας μου μόλις γεννήθηκα γτ πως να το κάνουμε είμαι θεόσταλτος να 'ουμ! :har:

Scorpions-Fly to the rainbow

Φετος στην γιορτη μου μου το κανε δωρο ο καλος μου αδερφουλακος…ΑΑΑΧ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗΗΗΗΗΗΗ!!!

mother love bone -apple(κάποιες σπόντες είχαν προηγηθεί βέβαια)

Απο 'δω και πανω-Γιαννης Αγγελακας & Επισκεπτες

δεν ειναι και τιποτα τρομερο αλλα πολυ σπανια μου κανουν δωρα CD

Το μόνο σιντι που μου έχουν κάνει δώρο είναι ένα μπεστ οφ του Στινγκ.
Εγώ όμως έχω κάνει καταπληκτικό δώρο βινύλιο στη μανούλα. Μαζί με το θεικό Όλα ή τίποτα του Καρβέλα και ένα της Βίσση της πήρα και το Priest … Live

Kαι της είπα ότι αν δεν της αρέσει θα το κρατήσω εγώ…

8O 8O 8O :lol: :lol:

Πρόσφατα μου κάναν δώρο το zeitgeist των Smashing Pumpkins αλλα μετα απο δική μου προτροπή τυπου"Εντάξει αφου θέλεις να μου πάρεις κάτι πάρε μου αυτό" αλλα δεν έχει τόση αξία είναι σα να πήρα δώρο στον εαυτό μου.:stuck_out_tongue:

Θυμάμαι, παραμονή πρωτοχρονιάς 2000, εγώ και η τότε κοπέλα μου κάναμε δώρο ο ένας στον άλλο ΤΟ ΙΔΙΟ CD!!!
Το καινούριο τότε Scenes from a memory των Theater.

Φαντάζεστε τα γέλια που ρίξαμε μόλις συνειδητοποιήσαμε τι κάναμε!!! :lol:

Ο Αγιο- Βασίλης δαύτο:

…και πάντα αναρρωτιόμουν γιατί είχε μακριά μαλλιά αυτός ο παππούς

Το 1991 μου είχαν κάνει δώρο το “The Real Thing” από Faith No More και το πρώτο Black Crowes

“Shake Your Money Maker”.