AC/DC -- Black Ice

Κάτι που δεν σχολίασα είναι το ενδεχόμενο να βγει ο δίσκος με 3 εξώφυλλα. Λέω ενδεχόμενο γιατί δεν έχει επιβεβαιωθεί κάτι επίσημα. Αν γίνει πάντως θα με ξενερώσει πολύ. Ξέρω ότι είναι κόλπα των εταιριών αλλά τόσα χρόνια οι ΑC/DC είχαν μείνει μακριά από τέτοιες μαλακίες. Τέλος πάντων ίσως να είμαι πρόωρος και να μην έχει σημασία ότι λέω

Aπο οτι φαινεται θα γινει γιατι δεν νομιζω απλα καποιος καμμενος να καθισε να σχεδιασει λεπτομερως τρια εξωφυλλα γιατι εχουν σημαντικες διαφορες μεταξυ τους.
Οσο για το οτι λες οτι απηχαν απο τετοιες μαλακιες, πιστευω οτι ειναι χειροτερη η συμφωνια που κανανε με την εταιρια Wall-mart για αποκλειστικη διαθεση του δισκου τους στο Αμερικα.

Tα εξώφυλλα δεν λέω ότι τα έκανε κάποιος καμμένος. Απλά μπορεί να ήταν προσχέδια και να απορίφθησαν. Θα δούμε πάντως. ΄Οσο για το συμβόλαιο με τη Wal Mart καθόλου δεν με ενδιαφέρει. Ίσα ίσα ο οπαδός θα μπορεί να το πάρει σε μια τρομερά φθηνή τιμή :wink:

Τα μυαλά στα κάγγελα. :band::metal::metal::metal::band: Το τρένο έφτασε

Δεν γίνεται να ξεκινήσει καλύτερα μέρα!!! Δεν πάω στη δουλειά απόψε :slight_smile:

Απλά καλό στο γνωστό ύφος.

Δουλεια μπορει να μην παω ακομα αλλα οσο για το ξεκινημα της μερας ειναι οτι καλυτερο!!!:wink::wink:ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ:!:

Ω ναι! Το τραινάκι ξεκίνησε όντως, αλλα θα κάνει στάση σε κανα σταθμό Λαρίσης?

Νταξει καλό το κομμάτι, ΑCDC - ίλα από χιλίομετρα, αλλά όπως το ακούω απο το myspace και πέφτουν καπάκι τα 3 επόμενα…

τρελό κομμάτι το τραινάκι… αναμένουμε ! μας έφτιαξαν πάλι !

http://sonybmg.se/acdc/expressen/

Ποσο πιο αλητικο ;
ΤΕΛΕΙΟ!:smiley:

Πολυ ωραιο riff και γενικα καλο κομματι.

μεχρι στιγμης βλεπω πως το κομματι αρεσει σε ολους!!!Παλι καλα που δεν εχουμε τα παρατραγουδα του death magnetic!!!8):wink:

Γιατι,και να μην αρεσει σε καποιον τι διαφορα θα εχει?Εφοσον αρεσε σε σενα,εισαι οκ.

:-kΣωστα φτανει που αρεσει σε μενα!!!8):smiley:

Απλα μερικοι περιμενουν master II για να ικανοποιηθουν.
Αλλωστε μην συγκρινουμε αυτα τα ειδη μουσικης μεταξυ τους… :wink:
+2 στο Therion.

Τουλαχιστον δεν εχει clipping :stuck_out_tongue:

Αυτά είναι!
Εγγύηση AC/DC:bow2:

Οσο το ακουω μου αρεσει και πιο πολυ. Παντως νομιζω οτι το Stiff Upper Lip με ειχε ενθουσιασει περισσοτερο.

δεν το εχω ακουσει αυτο!!! πως μπορω να το ακουσω?