Ac/dc στο oaka, 28/5/2009

Νομίζεις… Τα εισιτήρια τελείωσαν σε 5 λεπτά, οπότε όλοι οι τρελαμένοι θα είναι 8)

εε μην μαλωνετε αγορια…

ε θεριε πρεπει να βρουμε εναν τροπο πως θα τον βγαλουμε απο το στρατοπεδο εκεινη την μερα ωστε να ναι και αυτος μαζι…

:-k:-k

κριμα ειναι…

Οχι ρε καλα να παθει!Ασ’τον τον κοντο να σαπισει εκει μεσα :!:

Η πλάκα είναι ότι στο site των Answer όταν πας έχει info σε κάθε ημερομηνία. Όταν πατάς στη Στουτγκάρδη που παίζουν μόνοι τους λέει από που να πάρεις εισητήρια. Στις υπόλοιπες λέει “Supporting AC/DC!! Sold out, sorry!” :slight_smile:

edit: Μόλις είδα ότι το ίδιο γράφει και για το live της Αθήνας χεχεχεχε

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΖΕΣΤΑΜΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ!!

Στο επίσημο site είδα ότι βγάλανε και tour programme.Λέτε να έχει στο ΟΑΚΑ ή @x$δια;

Και The Answer!Τι γαμώ!

Πλακα θα 'χει να εγιναν απο τωρα sold out.

Θα ειμαι κι εγω εκει μαζι με ολο το φοορυμ απ ο,τι καταλαβα.!

Εγω θελω να δω την ημερα της συναυλιας ποιος θα ειναι online…

Βλεπω να ειναι μονο ο freedomofrock και να βολοδερνει στα thread…

Αν και δεν θα το μαθω ποτε γιατι στις 28/5 δεν θα μπω στο φλορουμ…

Το πρωι μαλλον θα δουλευω, απο το μεσημερι και μεχρι το βραδυ ονειρο και μετα νεκρος… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα μαι εγώ και θα ακούω Tool :twisted:

Ωπ, γίναμε 2 τελικά! Αλλά Tool δε παίζει να ακούω:P

Ε νταξει,και τι χαιρεστε?
Θα’ναι σαν να χουμε βγει ολοι με γκομενα και σεις να τον παιζετε μονοι σας σπιτι.Λουζερς!

Α γινατε 2…Να ανοιξετε θρεντ… ‘‘Συζητηση των μελων που δεν πηγαν στη συναυλια των AC DC’’ και να ποσταρετε εκει ολη τη μερα…

Eσυ μοδερατορα της κακιας ωρας ακου ‘‘Εργαλειο’’…Αυτο σου αξιζει… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ελπιζω να μην ειμαι και εγω…:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol3::lol3:
γαματο ποστ…

E, μπορει να 'μαι και γω αμα δεν παω.:oops:

Ο μόνος τρόπος να μην πάω είναι να γίνει σολντ άουτ μέχρι το επόμενο Σάββατο,άμα γίνει θα αυτοκτονήσω

:D:D:D:D

πραγματι… ποστ της χρονιας…