Το καλύτερο τραγούδι των ac/dc

Δεν μπαινω στη διαδικασια να διαλεξω αναμεσα σε αυτες τις τραγουδαρες. Θα πω ομως χωρις να δινω και μεγαλη βαρυτητα σ’αυτο rising power. Για καποιο περιεργο λογο γουσταρω ΤΡΕΛΑ flick of the switch! Γιατι ειναι τοσο υποτιμημενο? Εχω ακουσει ανθρωπους να λενε ακομα και οτι ειναι το χειροτερο τους! [-X

To Flick of the Switch έχει πολύ χύμα παραγωγή και αυτό ξένισε μετά τις παραγωγές του Lange σε Ηighway to Hell, Back in Black και For Those About to Rock. Είναι τρελά υποτιμημένο όπως και το επόμενο Fly On The Wall. Όσο για το Rising Power έχει ένα από τα πιο τρομερά riff που έχουμε ακούσει ποτέ

ennoeitai pos ola einai gamata alla otan akouw to thunderstruck pathainw kati periergo!!

HELLS BELLS…ότι πιο κλάσικό έχει γραφτεί από πλευράς βασικού riff…
[SIZE=“6”]ΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ LIVE!!![/SIZE]

Το ακούγαμε αυτό μετά το πέρας της περσινής Ανάστασης!!! :lol: 8)

και μάλλον θα το ακούμε για πολλά χρόνια ακόμα…:frowning: :frowning: :-k #-o #-o

Δεν κατάλαβες σωστά!

Εγώ με κάτι φιλαράκια ακούγαμε το Hell’s Bells μετά το πέρας της περσινής Ανάστασης! :slight_smile:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Σωστοί…

Ηell’s bells.

Πωρωτικο τραγουδι.Τα σπαει αγρια.

Hells Bells:metal:

Να συμπληρωσω κι εγω κατι…:smiley: O:)

I’m rolling thunder, pouring rain
I’m coming on like a hurricane
My lightning’s flashing across the sky
You’re only young but you’re gonna die

Ηave A Drink One Me… :smiley:

Λογω κοληματος που εχω φαει τελευταια θα πω Shook me all night long

Come on, come on love me for the money
Come on, come on listen to the MONEYTALKS!!!

Money talks
B.S. walks

αυτο το safe in new york city εχει πολυ ριφαρα

Πράγματι. Και το Can’t Stop Rock N Roll ίσως ακόμα μεγαλύτερη!!! :rockon:

Hells Bells.Ύμνος,απίστευτη εισαγωγή,αιώνια riffαρα:metal:

Απο το poll θα ψηφίσω το You shook me all night long για να πάρει καμιά ψηφο, αλλα στην πραγματικότητα ένα ελαφρο κλικ παραπάνω είναι το Touch too much και κανονικά θα έπρεπε να πω άλλο …

βασικα επειδη το βλεπω χαμηλα στις προτιμησεις θα στηριξω την απολυτη σεξουαλικη εμπειρια που ειχε ο μπον με την ροσι…

who made who