AC Milan

NESTA ρε μαλακα8O!!! μηπως να φερναμε κανενα Μπορμποκη στην ΑΕΚ???:stuck_out_tongue:

την ιδια σκεψη εκανα…τι Νεστα ρε…μουντιαλ 02 :stuck_out_tongue:

Σκατά στον Φλαμινί.

Όλοι ψάχνουν να βρουν αν είναι φάουλ ή όχι του Ίμπρα και ποιος το υπέδειξε τελικά και είναι τόσο τυφλοί που δεν βλέπουν ότι πριν γίνει οτιδήποτε από αυτά, υπάρχει καθαρό οφσάηντ.

Λιγα για τον ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΝΕΣΤΑ!!!:!:
Αν καποιος σημερα κρατησε την μιλαν ζωντανη ειναι αυτος και αν ειχε και κανα σοβαρο μπακ απο διπλα του και οχι τον σπυροπουλο νο2 αντονινι τοτε δεν θα τρωγαμε αυτο το γελοιο γκολ.Λειπει ο Πϊρλο δεν υπαρχει κεντρο…τι αλλο να συζητησουμε δεν εχει νοημα:wink:

englad prevails… χαρηκα πολυ τη νικη αυτη. αν κι ολα ειναι πιθανα εξω. δεν βλεπεται αυτη η αλλοπροσαλη μιλαν παντως…

Ε, όταν έρχεται η στιγμή να φτιάξει παιχνίδι ο Γκατούζο, τότε τι να κάνει η ομάδα.

Χάρηκα που έχασε η Milan

  1. Γιατί δεν την πάω μία
  2. Γιατί δεν άξιζε ούτε καν το Χ

Μια ομάδα κατάντια. Εϊμαι φαν και του Νέστα, του Πίρλο, του Γκατούζο, του Ζέεντορφ. Το κακό είναι ότι ήμουν φαν και δέκα χρόνια πριν. Ελπίζω να λέει κάτι αυτό…

Μια χαρα ειναι η ομαδα.Φαινεται οτι εχουν εστιασει στο να παρουν το πρωταθλημα φετος.
Πιο πολυ για να σπασουν την κυριαρχια της Ιντερ.
Μετρια ηταν η Μιλαν χτες απεναντι σε μια καλα κλεισμενη Τοτεναμ.Απεκρουσε και 2-3 καλες
φασεις ο Γκομες ε λογικο ηταν να γινει καμια στραβη στην αντεπιθεση.

τρελα η τοτεναμ!!!πολυ καλη εμφανιση στον σαν σιρο ειδικα στο πρωτο ημιχρονο!!

Το πρωτάθλημα κλείδωσε…τώρα το σημαντικό είναι να περάσουμε στον τελικό του κυπέλλου για να γλεντήσουμε για τρίτη φορά τα σιχάματα…

Αντε μωρη ομαδαρα να πουμε !

Άξια πρωταθλήτρια…

:bow2::bow2::bow2:

:respect:

Aιντε μωρη ομαδα να πουμε !
Αντε γιατι πολυ γλωσσα ειχαν βγαλει τα τσουτσεκια !

Έκατσα και είδα το δεύτερο ημίχρονο Μιλαν Λάτσιο μιας και βρήκα σχεδόν τέλειο streaming. Το κακό είναι πως όλα τα γκολ (2-2) μπήκαν στον πρώτο ημίχρονο. Αυτό που είδα εγώ ήταν κλασικό κακό ιταλικό ποδόσφαιρο αν και η Μιλαν είχε 2-3 καλές φάσεις για γκολ ειδικά με τον Κασάνο (δοκάρι).

Σισε το έχωσε πάντως το γκολάκι με κεφαλιά. Πάλι καλά που σε μια διακοπή έδειξε τα γκολ σε επανάληψη.

πρεπει να εγινε πολυ ωραιο ματς

τα γκολ της Λατσιο μου αρεσαν

θέλω να δω ποιος πίρε την απόφαση να διώξουν ζαρατε και να πάρουν σισε…
ναι, ξέρω…έβαλε γκολ…χέστηκα!

Αν και δεν ειμαι Λατσιο κατα την γνωμη μου εισαι λαθος.Ο τζιμπριλ θα βοηθησει πολυ θα το δεις :slight_smile: