Accept 13-2-2011 Athens - Gagarin 205

Ε ΡΕ ΓΚΑΒΛΕΕΕΕΣ…

τι λετε ρε μαγκες??? αυτα ειναι!!! τιμη εισιτιριου να δω και βλεπουμε ομως πολλα λαιβ φετος…

προτιμώ γκαγκάριν από φάζζ φυσικά αλλά όπως και να το κάνεις κόλαση θα είναι με τόσους υπεράριθμους κάθε φορά… παρακαλάτε και γιά δεύτερη ημερομηνία μπας και τη φχαριστηθούμε τη συναυλία

Ε ναι άλλο ένα live που χάνουμε γιατί έχει μόνο Αθήνα… :confused: :confused:

Nαιιιιιιιιιι! Τετοια νεα να βλεπουμε παντα! Το 2011 αρχιζει και γινεται δραματικα ενδιαφερον και ειμαστε ακομα στην αρχη!8)

Νομιζω οτι ημουν στη δευτερη… Ετσι νομιζω δηλαδη, η μνημη μου εχει συγκρατησει λιγες συναυλιακες στιγμες και απειρες αλλες που περιλαμβανουν κυλισμα (κυριολεκτω) στο πατωμα, τραβηγμα μαλλιων σε ενδειξη απογνωσης (διοτι καταλαβα οτι ποτε δεν προκειται να βγω ο ιδιος απο εκεινο τον χωρο), αλματα απο διαφορα υπερυψωμενα σημεια του Ροδον (δεν μπορουσαμε να κανουμε stage diving φυσικα) και τη δικαση στο στηθος μου.

Την εχω καταπιει απο τοτε και κολλησε στο στερνο μου, δε βγαινει με τπτ… Ενταξει, δεν το πολυθελω αλλωστε!

Κλαμα στο King, ωμη βια σε ολα τα κλασικα, παροξυσμος σε κομματια απο το objection. Στο Balls θυμαμαι το Ροδον να κουνιεται απο τον συντονισμο των σωματων (και των ψυχων) υπο τις “οδηγιες” του Udo, στο Fast μετρουσαμε τους νεκρους, το Metal Heart απλα περιεγραφε τι επρεπε να ζητησουμε αργοτερα στο νοσοκομειο.

Αντε να χαθειτε, ανατριχιασα 8O

οχι ρεεεεεε…οχι ρε φλεβαρη:(
οχι τοτε…θα βαλω τα κλαματα πραγματικα…
:cry::cry::cry:

Τωρα το ειδα και θα ειμαι μεσα εννοειται…

Αν και Accept με UDO που ειδα το 2005 δεν συγκρινονται…Οπως και να εχει ομως με αξιοπρεπη καινουριο δισκο και αξιολογο νεο τραγουδιστη δεν χανονται…

London Leatherboys και φυγαμε…

ωραια νεα!μεσα εννοειται!δεν τους εχω δει αλλα εχω δει U.D.O.
Κ πραγματι ο νεος δισκος γαμαει!!!

Τους είδα το καλοκαίρι στη Ρουμανία, τρομερή απόδοση, ίδιος ο Udo ο καινούριος, θα παίξουνε ακόμα καλύτερα εδώ σε κλειστό χώρο.

Toυς ειδα το καλοκαιρι και ηταν η απολυτη heavy metal εμπειρια.
Μαλλον ηταν το live που χτυπηθηκα περισσοτερο απο οποιοδηποτε αλλο στη ζωη μου.
Το ταξιδι στην Αθηνα κρινεται απαραιτητο.

Θα πήγαινα ουτως ή αλλως απλα σε συνδυασμο με τον γαματο δισκο πιστευω πρεπει να τους τιμησουμε!

απ ότι καταλαβα και κόσμο θα έχει και θα γίνει της πόπης… :slight_smile:

Εγγύηση αποτελούν σίγουρα τα παλαιότερα κομμάτια και η ιστορία του συγκροτήματος. Όμως το γεγονός ότι έχουν βγάλει έναν πολύ καλό δίσκο, από τον οποίο απ’ ότι βλέπω παίζουν κομμάτια στις συναυλίες τους και τον υποστηρίζουν, σημαίνει ότι δεν πρόκειται για μια κλασική περίπτωση “reunion αρπαχτής” και αυτό είναι κάτι που νομίζω θα τραβήξει περισσότερο κόσμο.

(έλα ρε κωλοσέρβερ, τώρα βρήκες να κολήσεις?)

είχες ανέβει βουλγαρία ? σε αυτό το φεστ π παίζαν κ sodom , kreator , destruction ? :-k

τελικα το λαιβ θα γινει στο Gagarin η στο Fuzz?

gagarin λεει στο http://acceptworldwide.com/5-0-TOUR.html

το προτιμω απ το fuzz…και προβλεπω sold out…:slight_smile:

δεν βλέπω άλλη ημερομηνία μετα απο εμάς .
Αν είναι το τελευταίο live της περιοδείας μπορεί να είναι και Special.
Sold out σίγουρα.

Απορώ γιατί δε κολλάνε και μία στο καπάκι Σαλόνικα…