Επανένωση accept?

O OZZY KANEI APO TO 92 TELEYTAIA PERIODEIA .XAXAXA
MEGALOS EMPORAS KAPOTE TON EIXA THEO TORA MPOREI NA PA NA GAMITHI

Είστε γραφικοί κι εσύ κι ο OZZY και οι ACCEPT!!!

Ζήτω οι VAN HALEN, οι EUROPE και οι CANDLEMASS!!!

MONO AYTOI EL GRAFICO

MONO AYTOI EL GRAFICO[/quote]

Άρα όντως είστε γραφικοί κι εσύ κι ο OZZY και οι ACCEPT!!!

Έχεις ένα τρόπο βρε μπαγάσα να τα λες…
Με το γάντι!!! Τσάμπα τα λεφτά που δώσατε για τα Γαλλικά και το μπαλέτο…

Βρε Χατζατζάρη, έχεις δει live Accept ποτέ? Όχι Udo και παπαριές…
Όταν τους δεις θα δεις τι σημαίνει metal μπάντα και live με αρχ…
Τους έχω δει 2 φορές στο Ροδον και λάλησα…
Φοβερός ήχος (δεν ακούσει καλύτερο στο Ροδον από metal μπάντα), ένα playlist best of και πολύ καλό παίξιμο και δέσιμο (ειδικά την πρώτη φορά που ήταν και η αυθεντική σύνθεση).

Όσο για τον Ozzy, έμπορας του κερατά αλλά του βγάζω το καπέλο όσο αφορά τις κινήσεις στην καριέρα του (ε, βοηθάει και η γυναίκα του, εντάξει). Πάντως όσο χάλια και να είναι live ο ίδιος ο Ozzy, οι υπόλοιποι ποι παίζουν στην μπάντα της περιοδείας και μόνο φτάνουν για να τον δεις live.

Οπότε καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ, ΑΡΑ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΑΝΔΟΥ.
ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΗ!!!

Βρε Χατζατζάρη, έχεις δει live Accept ποτέ? Όχι Udo και παπαριές…
Όταν τους δεις θα δεις τι σημαίνει metal μπάντα και live με αρχ…
Τους έχω δει 2 φορές στο Ροδον και λάλησα…
Φοβερός ήχος (δεν ακούσει καλύτερο στο Ροδον από metal μπάντα), ένα playlist best of και πολύ καλό παίξιμο και δέσιμο (ειδικά την πρώτη φορά που ήταν και η αυθεντική σύνθεση).

Όσο για τον Ozzy, έμπορας του κερατά αλλά του βγάζω το καπέλο όσο αφορά τις κινήσεις στην καριέρα του (ε, βοηθάει και η γυναίκα του, εντάξει). Πάντως όσο χάλια και να είναι live ο ίδιος ο Ozzy, οι υπόλοιποι ποι παίζουν στην μπάντα της περιοδείας και μόνο φτάνουν για να τον δεις live.

Οπότε καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΦΙΚΟΣ, ΑΡΑ ΦΙΛΟΣ ΤΟΥ ΦΙΛΑΝΔΟΥ.
ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΣΤΟΝ ΤΕΛΗ!!![/quote]

ΑCCEPT δεν έχω δει, όμως είδα UDO και δεν μου άρεσε!!!

Αν και γενικότερα οι ACCEPT αν είχαν άλλο τραγουδιστή θα μου άρεσαν πολύ περισσότερο!!!

Μήπως είμαστε παλαιολιθικοί;

.

.

Συμφωνω 1.000.000.000.000 %

ego simfono me olous…giati apla exo varethi na diavazo tis ektheseis ideon pou aradiazete…alla sas agapo ke simfono mazi sas…ime i maria aliferi…sas agapo!

i know one thing. i goustarete na deite mia mpanta i oxi - ola auta perti prodosias kai ta lefta kai ahdies… sas psyxagwgei i mousikh ths mpantas ? Cool ? Oxi ? to koubadaki kai s allh paralia :stuck_out_tongue:

les ki oles oi nees mpantes- mesa sto integrity einai…
oxoy…

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΡΟΚΙ!!!~!!
ΕΛΠΙΖΩ Η ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΑΠΕΙΝΟ ΜΑΣ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΛΑΜΠΡΗ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ!!!

ante pniksou anxoli … :stuck_out_tongue: xoli stazeis…

opws oi van mpouten ebes - mporei na to kanane gia ta fragka …
etsi kai oi accept… mporei both na to kanan for the love of music.
logika milaw. kai isa. ama thes aspasou auta pou lew, alliws aspasou ton kwlo mou ! :smiley:

Aπο σχολια καλα παμε ολοι…Φυσικα και επανενωθηκαν για τα φραγκα οι ACCEPT αλλα εμας τι μας νοιαζει??Δηλαδη οι ΕUROPE πχ που εμφανιστηκαν μετα απο δεν ξερω και εγω ποσα χρονια το εκαναν για την ιδεα του HARD ROCK??Nα παρακαλατε οσοι δεν τους εχουν δει να ερθουν και μετα θα τα πουμε…Επειδη το σανιδι ειναι ο μεγαλυτερος κριτης σας λεω εκ των προτερων οτι οι ΑCCEPT δεν ειναι ουτε WASP ουτε MANOWAR…Μιλαμε για live απιστευτο με πολυ ενεργεια κλπ κλπ…Ειχα παει την πρωτη φορα στο ΡΟΔΟΝ και τις δυο βραδιες που επαιξαν και ειναι μεσα στα 5 καλυτερα live που εχω δει… :smiley:

Μακαρι να ναι ψεματα.Το καλυτερο συγκροτημα ολων των εποχων επανασυνδεεται ? Δεν θα αντεξω να δω τους αγαπημενους μου ACCEPT να απομυθοποιουνται.Κριμα.

(ξεφαμα 6 χρόνων ) Τελικά θα γίνει τιποτα μολις ειδα αυτό

Ναι, επανενωθηκαν, ετοιμαζουν δισκο και παιζουν και σε ευρωπαικα φεστιβαλ φετος.
Απλα χωρις τον Udo.

TRUE FUCKIN’ HEAVY METAL !

καλόοοοοοοοοο . λέτε να δούμε καμία περιοδεία στο ελλάντα ;:stuck_out_tongue:

χωρίς Udo όμως??? :-k δεν ξέρω αν πραγματικά θέλω να τους δω έτσι…θα δείξει η πορεία…:?

^
Παντως και ο καινουριος παρομοια φωνη εχει. :wink:

Χωρις Udo δεν θα ειναι το ιδιο, κριμα να χαλασει το ονομα τους…