Adler's appetite live στην ελλαδα 2005!

Και καλά ο Adler (που δεν το νομίζω) ήταν φτιαγμένος. Όλοι οι άλλοι γιατί τα “σπάσανε”? Όλοι φτιαγμένοι? Χλωμό…

Και να ηταν , μηπως θα τον βαλεις στο σπιτι σου … καθενας κανει οτι θελει :wink:

Ο γραφικός (Τέλης) πήγε οικογενιακώς στη συναυλία φορώντας μπλουζάκι Deep Purple. Και έχω μάρτυρες που η γυναίκα του φώναζε μετά το τέλος του κάθε τραγουδιού του Περλεπέ “κι άλλο, κι άλλο”!!! Fan οικογενιακώς…
ΛΟΥΣΤΡΟΣ!!!Άσε που έφυγε γρήγορα-γρήγορα γιατί έπεσε τσόκαρο!!!

Που ήσουν Αντρέα να δεις τα χάλια του…

Aσε τον ειδα χθες στο Τεξας , ποσο σουζα καθοταν , διπλα στη γυναικα συνεχεια ηταν … ασε που ειχε φερει αδερφια , ξαδερφια , θειες και μπαρμπαδες … μαλλον θα τους ειχε βγαλει για …αστον ομως η μερα που θα πλησιαζει… με αυτα και με αυτα για αυτο δεν ηρθα στο http://www.mainzelahr.de/smile/musik/club.gif

Μου λέει στο τηλέφωνο και τα δικά σου χάλια εχθές. Man to Man σε έπαιζε μακρυμαλλούσα ύπαρξη…Αλλά εσύ λέει βράχος…στο ύψος σου.

Τι λες ρε υπεργραφικέ… Μια κοπέλα εκεί δίπλα που δεν τη γνωρίζω καν ήταν Perlepes fan και φώναζε… Εγώ τι σχέση έχω…; Και για να έχουμε καλό ρώτημα για ποια οικογένεια μου μιλάς… Ορφανός και από μάνα κι από πατέρα, μόνος κι έρημος σαν την καλαμιά στον κάμπο σ’ αυτή την άδικη ζωή…(Βασιλάκης Καίλας) Καμία καλή κοπέλα υπάρχει εδώ μέσα να με παρηγορήσει;
Ανδρέα ξέρω ότι θα κάνεις κόμμα με τον Γραφικό, αλλά σκέψου το καλά… Ως γνωστόν οι Γερμανοί ξανάρχονται και είναι φίλοι μας

α αυτη που απο την ωρα που την ειδα μεχρι την ωρα που εφυγα την μπινελικωνα ?

α αυτη που απο την ωρα που την ειδα μεχρι την ωρα που εφυγα την μπινελικωνα ?[/quote]
Ο γραφικός μου είπε άλλα. Είναι ξένος κ@λο-δάκτυλος.
Δες τι έγραψε ο λούστρος. Ούτε τη γυναίκα του δεν αναγνωρίζει. Κάπου εδώ είχα το τηλέφωνο της μακρυμαλλούσας που απ΄ότι ξέρω κάποια σχέση έχει με τη γυναίκα του. Θα την ενημερώσω.

Θα φάει παντόφλα…

α αυτη που απο την ωρα που την ειδα μεχρι την ωρα που εφυγα την μπινελικωνα ?[/quote]
Ο γραφικός μου είπε άλλα. Είναι ξένος κ@λο-δάκτυλος.
Δες τι έγραψε ο λούστρος. Ούτε τη γυναίκα του δεν αναγνωρίζει. Κάπου εδώ είχα το τηλέφωνο της μακρυμαλλούσας που απ΄ότι ξέρω κάποια σχέση έχει με τη γυναίκα του. Θα την ενημερώσω.

Θα φάει παντόφλα…[/quote]

Μου μιλάτε για ανύπαρκτα πρόσωπα, οπότε τσάμπα χαλάτε το χρόνο σας… Καλά υπάρχει γυναίκα που να είναι Perlepes fan; Ή σαν κάποια άλλη ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε, (chl chillin) που μόλις άκουσε το Stormbringer κορόιδευε, επειδή νόμιζε ότι ήταν Rainbow… Άσχετες ρε πούστη μου…

[/quote]Ή σαν κάποια άλλη ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε, (chl chillin) που μόλις άκουσε το Stormbringer κορόιδευε, επειδή νόμιζε ότι ήταν Rainbow… Άσχετες ρε πούστη μου…[/quote]

οχι ολες μωρο μου, οχι ολες…
και 'συ πια να την καρφωσεις την γυναικα με την μια…ντροπη σου τι τζεντλεμαν εισαι???
τωρα ρε παιδια σοβαρα???περλεπες support??? πως τα χανω κατι τετοια ρε γαμωτο?

Exeis dikio pou auto katalaves giati etsi akougetai.

Dystyxos exei problima me tin omilia tou meta to egefaliko pou epathe. Mporo na sou po meta vevaiotitas oti otan edose tin synenteuksi ston Rock FM den itan katholou ftiagmenos. Meta apo ligo edose synenteuksi kai sto Metal Hammer.

οχι ολες μωρο μου, οχι ολες…
και 'συ πια να την καρφωσεις την γυναικα με την μια…ντροπη σου τι τζεντλεμαν εισαι??? [/quote]

Αποτελείς την εξαίρεση που επιβεβαιώνει τον κανόνα?
Τέλος πάντων πλάκα κάνω? Μα κι εκείνη σούταρε από το ένα μέτρο σε άδειο τέρμα και την έστειλε αράουτ?

οχι ολες μωρο μου, οχι ολες…
και 'συ πια να την καρφωσεις την γυναικα με την μια…ντροπη σου τι τζεντλεμαν εισαι???
τωρα ρε παιδια σοβαρα???περλεπες support??? πως τα χανω κατι τετοια ρε γαμωτο?[/quote]

Αν τραγούδαγε το Stormbringer o Sebastian Bach ή οι Whitesnake θα το ήξερε. Σε όλα ίσοι και στις μαλακίες τζέντλεμαν? Για ψιλομ@@@κας μου φάινεται ότι είναι η σωστή λέξη. Είχε και συνέχεια δηλ. “'αφού λέει λέει τη λέξη Rainbow το τραγούδι”. Άρα καταλήγουμε στο συμπέρασμα ότι το “One” των Metallica είναι των εγχώριων One!!!

Όσο για Περλεπέ…γέλασε και ο κάθε πικραμένος. Κρίμα που το έχασες…Next time (όχι άλλο κάρβουνοοοοοοοο).

XAXAXA Mαλ@κα έγραψες και το Thunderstrack των Thunder…

    1. Τέλη σε είδαμε στη συναυλία και μη προσπαθείς να θολώσεις τα νερά. Migato!!!
  1. Δεν πιστεύω πως ο Angel In Black θα έκανε ξανά κάτι με τη Σ., αν εννοείς αυτή Πέτρο. Πιστεύω πως έχει βάλει μυαλό. Εγώ πότε θα βάλω…
  1. Η γνώμη μου για τη συναυλία είναι:
    α. Η μπάντα ήταν πολύ καλή ειδικά σε ότι αφορά τη σκηνική της παρουσία.
    β. Τα κομμάτια τα παρά έχουμε ακούσει πολλές φορές (τα G’N’R). Περίμενα να ακούσω και κάτι άλλο.
    γ. Τον Άγγελο τον πρόλαβα στο τελευταίο του κομμάτι, έπινα μπύρες με Ασιμακόπουλο και Μπαμπίλη και δεν τον είδα (Γραφικοοοοοός όπως θα έλεγε και ο Japan)…
    δ. Ο χώρος παρά ήταν υπόγειο. Συμφωνώ με τον Πέτρο (σε ότι αφορά τους χώρους) και προτείνω να απαγορεύεται πλέον να γίνονται συναυλίες σε τέτοιους χώρους. Δεν είδα καθόλου έξοδο κινδύνου. Θα μου πείτε τι λες τώρα, όμως φανταστείτε τι πανικός θα επικρατούσε αν γινόταν κάτι… Πέτρο φαντάσου να έπεφτε πάνω σου η Μ. !!!
  2. Το βράδυ στο Revenge… ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΥΡΙΟ… (Τώρα μπορείτε να κράξετε!!!)

Έλεος, δεν έχω κάνει και τόσο μεγάλο κακό στη ζωή μου.
Όσο για το βράδυ…ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΟΥΣΤΡΟΣ. Γ@@Ω ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΟΥ. Εγώ δεν έρχομαι. Εκτός και αν ειναι και η …

Έλεος, δεν έχω κάνει και τόσο μεγάλο κακό στη ζωή μου.
Όσο για το βράδυ…ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΟΥΣΤΡΟΣ. Γ@@Ω ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΟΥ. Εγώ δεν έρχομαι. Εκτός και αν ειναι και η …[/quote]

εεεεε για να παει θα ειναι … :lol:

Έλεος, δεν έχω κάνει και τόσο μεγάλο κακό στη ζωή μου.
Όσο για το βράδυ…ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΟΥΣΤΡΟΣ. Γ@@Ω ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΜΟΥ. Εγώ δεν έρχομαι. Εκτός και αν ειναι και η …[/quote]

εεεεε για να παει θα ειναι … :lol:[/quote]

Παμε να γελάσουμε με τα χάλια του? Θα είναι και ο Japan.

Λες ? θα πάρω τηλ. αν είναι μέχρι τις 21:30 … !!!

Λες ? θα πάρω τηλ. αν είναι μέχρι τις 21:30 … !!![/quote]
σπίτι θα είμαι, θα βλέπω τον ΠΑΟ (άντε να δούμε…)