Aerosmith @ Καραϊσκάκη, 20/06

Δεκτη! ισως δεν ημουν και εγω απολυτα σαφης…!! :smiley:

Ελα μου;;; :-s

Ασπάζομαι την γκρίνια σου και σίγουρα θα έπρεπε να είναι ταχύτερη και ευκολότερη η είσοδος. Όμως, πρέπει αν συνειδητοποιήσουμε ότι μεγάλο μέρος της ταλαιπωρίας οφείλεται στο ίδιο τα καφριλίκι του κόσμου και στην «ελληνική ουρά», όπως λες. Και στο εξωτερικό επίσης μπορεί να περιμένουν πολύ οι άνθρωποι. Κάνεις λάθος αν πιστεύεις το αντίθετο. Περιμένουν και κουράζονται και ανυπομονούν και εκνευρίζονται και ζεσταίνονται και αγαναχτούν και όλα. Όμως στέκονται ο ένας πίσω από τον άλλο, τηρώντας μια κάποια απόσταση, σεβόμενοι την προτεραιότητα εκείνου που ήρθε πρώτος και μάλιστα συχνά παραχωρώντας τη θέση τους από ευγένεια. Όταν εκείνοι είχαν τον πολιτισμό να κάνουν ουρές, εμείς κρεμόμασταν ακόμη από τα κάγκελα του Καραϊσκάκη.

Ναι αλλά το ?Dude Looks Like A Lady?; :frowning:

Είχε απ?έξω official με 10 ευρώ; 8O:p

Κλασικη συμπεριφορα που δεν προκειται να εκλειψει ποτε απο τους συναυλιακους χωρους
Ειδικα αυτο το σπαστικο που σιγα σιγα ολοι κολλανε στον μπροστα και παει λεγοντας και γινομαστε ενα ανθρωπινο σαντουιτς μες τη ζεστη και τον ιδρωτα ποσο μου σπαει τα νευρα
Και αν αφησεις καποια χιλιοστα αποσταση απο τον διπλανο η μπροστινο παντα καποιος θα παει να χωθει απο κει #-o

fixed

Μεγάλη αλήθεια.

Muse στη Μαδρίτη και υπήρχαν ατελείωτες ουρές (50.000+ άτομα) αλλά ο κόσμος μια χαρά υπομονετικά περίμενε και τελικά μπήκαμε πολύ πιο γρήγορα απ’ ότι θα υπολόγιζε κανείς.

Στην Ιταλία πάντως είναι σαν εμάς. Στους Muse φάγαμε το ξύλο της αρκούδας απ’ το σπρωξίδι και στους Depeche Mode κοντέψαμε να ποδοπατηθούμε και να λιώσουμε, με την απίστευτη ιδέα κάποιου οργανωτή να στήσει τα κάγκελα σε σαλίγκαρο.

ρε μην ειστε ανθελληνες και λετε τετοια πραγματα για το αθανατο ελληνικο dna

[SIZE=“6”]ειμαστε η καλυτερη φυλη στον κοσμο
[/SIZE]

(γαμω την ελλαδα μου γαμω κ τον τουρκοσπορο μεσα μας)

Περιμενω να μου σταλθουν οι φωτος που εβγαλα για να δεις αυτο που ειδα και με τα ιδια μου τα ματια απο την δευτερη σειρα! :stuck_out_tongue:

Αυτο ακριβως εννοουσα με τον ορο “ελληνικη ουρα”. :wink: Που στο εξωτερικο θα δεις την ωρα “φιδακι” και μπορει να περιμενεις και μιση ωρα αλλα δεν θα ταλαιπωρηθεις καθολου γιατι δεν θα εισαι σαν την σαρδελα με τον αλλο!

Το Dude δεν το περιμενα επειδη δεν το παιζουν καθολου στην περιοδεια οποτε δεν απογοητευτηκα!

Οχι βεβαια official αλλα αισθητικα οχι αρκετα κατω απο τα official.

ετσι, εγω τσιμπησα αυτο με τη harley…

Αν καποιος ξερει το λινκ για το bootleg της συναυλιας ας στειλει ενα πμ.
Ευχαριστω προκαταβολικα.

ναι και σε μένα plz

Πολυ ωραια τα video που τραβηξες τα ειδα στο you tube.:wink:
Aλλα γιατι μονο 2.:-k

Υπαρχει καποιο επισημο bootleg? Ξερει κανενας?

Μόνο δυο γιατί πρώτον νόμιζα ότι ο ήχος του βίντεο θα είναι χάλια και δεύτερο και πιο σημαντικό είναι ότι τα υπόλοιπα βίντεο παρουσιάζουν σφάλμα οπότε δεν μπορώ ούτε να τα δω, ούτε να τα μεταφέρω από την μηχανή στο pc.Δοκίμασα 2-3 προγράμματα ανάκτησης αλλά τπτ. Αν ξέρει κάποιος, ας μου πει.

Τη μηχανη εχεις? και τι καρτα μνημης? Πηγαινε σε κανενα φωτογραφειο μπας και μπορεσουν να κανουν κατι, ειναι κριμα να συμβαινει αυτο στα video των Aerosmith.[-X

[B]AEROSMITH (Dessel, Belgium, 25/6/2010)

Setlist
[/B]

Love In An Elevator
Back In The Saddle
Falling In Love (Is Hard On The Knees)
Eat The Rich
Livin’ On The Edge
What It Takes
Rag Doll
Cryin’
Mama Kin
Stop Messin’ Around
I Don’t Want To Miss A Thing
Sweet Emotion
Baby Please Don’t Go
Draw The Line

Dream On
Walk This Way
Toys In The Attic

ΥΓ: Βίντεο με τον Joe Perry στην Ακρόπολη

http://www.aeroforceone.com?bcpid=88236085001&bctid=101514294001

Μα όλοι Ακρόπολη πήγανε? Θα το ξέρω σε άλλες συναυλίες να τρέχω το πρωί κατευθείαν Ακρόπολη:p
Η μνήμη είναι μια memory stick pro duo. Μακάρι να φτιάξει.
Άλλο ένα

Κανενα προβλημα δεν παιζει… Και εγω οτι γουσταρω και οτι στραβο βλεπω το λεω!!!

Το τελευταίο βίντεο από αυτά που έχω

[B]AEROSMITH (Barcelona, 27-6-2010)

Setlist[/B]

Love In An Elevator
Back In The Saddle
Falling In Love
Eat The Rich
Pink
Livin’ On The Edge
What It Takes
Rag Doll
Jaded
Cryin’
—Drum Solo—
Mama Kin
Stop Messin’ Around
I Don’t Want To Miss A Thing
Sweet Emotion
Baby Please Don’t Go
Draw The Line

Dream On
Walk This Way
Toys In The Attic

Τελικά δεν υπάρχει bootleg της συναυλίας?