Χρονια πολλα Μaiden1979

Ρε τι παθαινεις αν ληψεις λιγες μερες απο το φλορουμ…
Χρονια παρα πολλα με υγεια και rock ‘n’ roll! :metal:

Χρόνια πολλά maiden:)

χρονια σου πολλα καλα κ με υγεια!
να αγαπας κ να αγαπιεσε!

Κ ΠΟΛΛΥ ΧΙΠΠΙΚΑ! :lol:

εδώ και 3 μέρες προφανώς γράφει την απάντηση του,με bold,χρώμα,φωτό,σπόηλερ κλπ όπως ξέρει καλά:lol: :lol:

Χρόνια Πολλά και σε σένα, έστω και λίγο καθυστερημένα… #-o :stuck_out_tongue:

Καθυστέρησα λίγο, αλλά δεν σας ξέχασα… :-s

Σ΄ευχαριστώ ρε Γιώργο!

Το πάθος γενικά χρειάζεται στις ζωές όλων μας! 8)

Το reunion δεν ξέρω αν θα γίνει σύντομα ή αργά, αλλά αρχίζω και νιώθω ότι θα γίνει κάποια στιγμή…

…και τότε… άστα! :vibrate:

Α! Και κοίτα να το “κάψεις” στην Αυστρία! 8)

Σε ευχαριστώ πολύ Φένια!
Πολύ καλή η ευχή σου! Θα κοιτάξω να την πραγματοποιήσω στο μεγαλύτερο δυνατό βαθμό! 8)
Έχω συναντήσει πολλούς, αλλά υπάρχουν και κάποιοι που έχω στο μυαλό μου, που θα έρθει και η σειρά τους! Χαχα! :smiley:

Και ναι, κοντεύω τα 30, αλλά δεν το έχω πάρει χαμπάρι ακόμα!
Θα προσπαθήσω φέτος να ευχαριστηθώ όσο περισσότερο γίνεται την τελευταία μου χρονιά στα “20”! :lol:

Thank you!

Μου αρέσει όταν ποστάρω! :slight_smile:
Αν θεωρούνται και από άλλους όμορφα τα posts μου, τότε η χαρά είναι διπλή! :smiley:

[SPOILER]Καλοί οι σκορπιονιστές (π.χ. Slash), αλλά μην ξεχνάμε ποτέ τις σκορπιονίστριες! :wink: 8) :lol:

[/SPOILER]

Ευχαριστώ!

Καλή πρόοδο στο σχολείο και στις όποιες εξετάσεις σου και ελπίζω το νέο album των 'Tallica να ανταποκριθεί στις προσδοκίες σου! :wink:

Μια φορά μου φτάνει νομίζω… :-k

Μην τον στερήσω και από τα εκατομμύρια των άλλων οπαδών του! 8)

Thanks για τις ευχές! :smiley:

Να 'σαι καλά! :slight_smile:

Σ΄ευχαριστώ ρε Χρήστο!
Θα τα πούμε σε ένα μήνα, αλλά είναι πολύ πιθανό να πάμε μαζί και μια εκδρομή κατά Σερβία μεριά, οπότε θα αναγκαστείς να με ανεχτείς περισσότερο! :wink: :lol:

Θα σου στείλω p.m. με details!

Τhanks, man!
Θέλω με κάμποσους ακόμα, απλά με τον Axl θα κλείσω την “καριέρα” μου σε αυτόν τον τομέα! :roll:

Με τιμάνε τα καλά σου λόγια!

Και φυσικά, οι γυναίκες και οι μπύρες δεν χορταίνονται 8) , αλλά το πολύ headbangin’ μάλλον θα πρέπει να ελλατωθεί, γιατί αρχίζω και γερνάω μου φαίνεται! :-k
Από το κοπάνημα που έριξα στους Cage, ο σβέρκος δεν έχει “στρώσει” ακόμα! Έχω μικρές ενοχλήσεις (τρια 24ωρα αργότερα), δείγμα ότι πρέπει να αρχίσω να ακούω μουσική με τα αυτιά αποκλειστικά και όχι με το κεφάλι… :lol:

Tα είπες όλα στο τέλος! :wink:

Thanks!

Σε ευχαριστώ! :wink:

Πολύ σωστή κουβέντα! Σε ευχαριστώ πολύ! :slight_smile:

Βασικά, ας έρθει σπίτι μου ο Axl και ας κρατάει δίσκο σερβίτσιου! :lol: :smiley:

Ευχαριστώ για τις ευχές! :wink:

Σε ευχαριστώ και ανταποδίδω για τα δικά σου γενέθλια που είχες την επόμενη μέρα! :wink:

Καλά, εμείς τα είπαμε και τα ήπιαμε! 8)

Α! Thanks for the pick! :thumbup:

Τhank you, Metzi!

Μου αρέσει αυτή η τριπλέτα! 8) :lol:

Γεια σου ρε συμπατριώτη! :smiley:

Να σαι καλά!

[SPOILER]Όντως! 15 χρονών παιδάκι ήμουν όταν τα metal hammers του 1994 λέγανε ότι όπου να 'ναι κυκλοφορεί το επόμενο των Guns και τώρα είμαι σχεδόν τα διπλάσια! :lol:

Το θέμα είναι μην γίνω 45 (τριπλάσια δηλαδή) και δεν έχει βγει ακόμα! :lol: [/SPOILER]

Όταν τα λόγια αυτά προέρχονται από εσένα, αποκτούν ακόμα μεγαλύτερη αξία! :wink:

Σε ευχαριστώ Κώστα, οι ευχές αυτές είναι ακριβώς ότι θέλω! :lol: :smiley:

Θα τα πούμε όταν κατέβεις Αθήνα για κανα live!

Σε ευχαριστώ Αlex! Cheers! :drunk:

Nα ΄σαι καλά!
Και καλώς ήρθες στο forum! :wink:

Eσύ μου την έκανες στους Manilla και δεν ήρθες, αλλά τεσπα…

Και τo ότι “μεγαλώνω” δεν χρειάζεται να το τονίζεις!

Υπάρχουν και γηραιότεροί μου, π.χ. daz! :lol:

OK, πλάκα κάνω, με κολακεύεις με αυτό που είπες! :slight_smile:

Thanks! Stay Metal, too! 8)

Ευχαριστώ! :wink:

Τhanks! Καλά να περνάς εκεί κάτω!
Και καλά πιώματα! :drunk:

Τhank you, Lady! 8)

Ευχαριστώ!
Καλά να περάσεις στην Πράγα! :wink:

Και πρέπει πράγματι κάποια στιγμή να αρχίσω τα υπερατλαντικά ταξίδια, γιατί τα ευρωπαϊκά έχουν γίνει ρουτίνα τύπου “Κηφισιά - Πειραιάς”! :lol:

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! :smiley:

Γειά σου ρε φαντάρε!
Hail! :metal:

Ελπίζω να περνας καλά ή έστω ανώδυνα εκεί που είσαι και να κυλήσει γρήγορα ο καιρός!
Λογικά, αυτές τις μέρες θα πας / είσαι ήδη στη νέα σου μονάδα! :-k
Δείξ’ τους να καταλάβουν! :rockon:

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Κάπου εδώ θα εμφανιστεί ο Therion και θα πεί “ευχαριστώ!” :lol:

Σε ευχαριστώ πολύ και σένα! Έχω κάτι επιθυμίες προς πραγματοποίηση, οπότε με βολεύει η ευχή σου! :wink: :smiley:

Rock On!

Έτσι! :thumbup:

Αν και πρώτα θα δώ τους Led Zeppelin του χρόνου στο Λονδίνο (ή όπου αλλού, δεν με χαλάει…) και μετά θα γίνει αυτό! :roll: )

Είδες πως κυλάει;

Τhank you, girl! :slight_smile:

Aν και θα είμαι με αυτοκίνητο, σημείωνω αυτήν την πληροφορία γιατί μου φαινεται ιδιαίτερα χρήσιμη!
Thanks a lot! :smiley:
Θα είσαι η πληροφοριοδότης μου για ο,τι info θα χρειάζομαι στα ταξίδια μου στο Βέλγιο! :stuck_out_tongue:

Αν και το αγαπημένο μου Maiden κομμάτι το παίζουν πάντα και παντού (άρα είμαι καλυμένος από αυτό το θέμα), δεν θα με χάλαγε αυτό που προτείνεις! :wink: :lol:

Σε ευχαριστώ πολύ, ούτως ή άλλως! :slight_smile:

Τhank youuuuuuuu, Λένα! :slight_smile:

Σε ευχαριστώ πολύ Νεφέλη! :slight_smile:

Θα γίνει ρε Bill, που θα πάει, κάποια στιγμή θα γίνει!

Και δεν αναφέρομαι μόνο σε ένα γεγονός! 8)

Σε ευχαριστώ πολύ Μαρία!
οι ευχές σου είναι μια και μια! :smiley:

Να χαίρεσαι το γιό σου και καλό κουράγιο στη δουλειά! :wink:

Όσο περνάνε οι μήνες, τόσο περισσότερο βιώνω τι θα πει “δουλεύω σε λογιστήριο μεγάλης εταιρίας!” #-o :lol:
Οπότε σε καταλαβαίνω και με καταλαβαίνεις!

Thanks, dude! :smiley:

Άσε Χάρη, μου λείπει το Νησί! :-s

To Decadence club, το Soho, το Camden, τα νυχτερινά λεωφορεία, οι μεθυσμένες αγγλίδες (και μια συγκεριμένη νηφάλια 8) που δεν την πρόλαβες, γιατί ήρθε μόλις έφυγες!), οι τελειωμένοι άγγλοι, η pub στο Brixton, ο Duff, o Slash, οι Carling, τα fish & chips, ο μουντός καιρός, βασικά ΟΛΑ!!!

Πρέπει να ξανάρθω σύντομα, ρε γαμώτο!

Keep rockin’ man and thanks again for everything!

You helped us a lot! :drunk:

Σε ευχαριστώ πολύ! :smiley:

Αχαχαχαχαχ! :lol:

Αδιόρθωτος χίππης! :smiley:

Σε ευχαριστώ ρε Σάκη!
Να σαι καλά, να περνάς ακόμα καλύτερα και ελπίζω να βρεθούμε σε κανα live σύντομα! 8)

Άντε ρε από δω! :lol:

Τις 2 τελευταίες μέρες μπήκα ελάχιστα internet!
Τώρα μόλις βρήκα λίγο χρόνο για να τα γράψω όλα αυτά!

Δεν πειράζει, σε ευχαριστώ πολύ και σενα! :slight_smile:

Good Night!

Ελα, σιγουρα θα βρεις αφορμη/ευκαιρια για να ξανανεβεις στο αμεσο μελλον!:wink:


You’re very welcome and that was nothing! Ηταν ολα τοσο βιαστικα που τπτ παλι δεν ειπαμε! Αφου να φανταστεις για 10 λεπτα δεν εχασα το αεροπλανο!!! #-o :lol:

χρονια πολλα φιλε…:slight_smile: αργησα λιγο επειδη ειμαι NEW member :stuck_out_tongue: