Συναυλίες που χάσαμε και μετανιώνουμε γι'αυτό (aka- the klama thread)

Χμμμμ

Roger Waters
W.A.S.P για το Crimson Idol
Bad Religion

Προς το παρόν :stuck_out_tongue:

Συμπληρώνω Gamma Ray φέτος και Bad Religion λόγω χρημάτων…
καταραμένη φτώχεια…

Αρχινάμε:
Iron Maiden (2005, 2007, 2008 ) είμαι τραγικά ηλίθιος
Motorhead 2007 (μπέρδεψα τους μήνες Ιούνιο και Ιούλιο, μουντζώστε με!!)
Heaven And Hell/Dream Theater/Iced Earth 2007 δεν έχω λόγια
Testament/Dying Fetus 2008 (ενδοσχολικές, όχι ότι έπαιζαν ρόλο αλλά τέσπα)
Exodus/Entombed/Sabbat 2008 (ήξερα μόνο κομμάτια των Exodus:()
MMD 2008 έφυγα πριν τους Nevermore (αλλά τους είδα full set φέτος οπότε στη πούτσα μου)
ψιλομετανιώνω που δεν άκουγα Asphyx και Dead Congregation νωρίτερα και να πήγαινα στο live τους τον Ιούνιο του 2008 (αν και ακόμα δεν έχω ακούσει Asphyx ενώ έχω λίωσει DC)
Venom/Iced Earth 2008 λόγω MMD είπα να μη ξανασκάσω λεφτά σε ελληνική διοργάνωση και τώρα κλαίω τη μοίρα μου
At The Gates 2008 (όχι ότι ήξερα πολλά κομμάτια πέρα του Slaughter Of The Soul (το άλμπουμ) και καμιας δεκαριάς ακόμα αλλά θα ήταν γαμώ και τώρα NEVER AGAIN)
Opeth 2009 το Δεκέμβριο είχε αμολήσει μπάτσους ο Χρυσοχοίδης λόγω επεισοδίων και δε πήγα γαμώτη μου:(

Μετά τους At The Gates όμως πήρα όρκο να μη ξαναχάσω live που γουστάρω8)

[SIZE=“6”]ΘΑ ΕΙΧΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ[/SIZE]:lol:

Bolt Thrower
Disfear
Lamb of God τρελή ξενέρα γιατί είχε τικετ ο αδερφός μου αλλά δεν πήγε και δε μου το δινε κιόλας παρόλες τις φάπες :stuck_out_tongue:

Δεν έχεις κι άδικο κι εγώ έτσι ένιωθα αλλά ντάξει πολλές έχω αναπληρώσει. Για παράδειγμα στο Rocking Heaven And Hell/Blind Guardian/Testament και Nevermore φέτος. Όσο για Opeth τους έχω δεί ήδη 2 φορές οπότε όταν με το καλό ξανάρθουν, αν και πάντα αυτή η μπάντα είναι απόλαυση live. Αλλά shit happens. Τον όρκο που έδωσα τον κράτησα εξαιρουμένων των Opeth:)

big 4 sonisphere μαλακασα

Eluveitie (2008)#-o

Heaven and Hell
Lamb Of God
Big 4 (Sonisphere Festival)
Leftover Crack
H2O
Dodheimsgard

Αυτα μου ερχονται τωρα…

Roger Waters το 2006 αν θυμάμαι καλά:(

Πωωωωω ξέχασα τους Η2Ο και τον τρισμέγιστο Jello Biafra… :frowning: :frowning: :frowning:

20 χρόνια μετά μόνο μία με πονάει… SANCTUARY το 1990…

Αχχχ αχχχ αχχχ…

Lamb of god

AC/DC (2009) ΓΙΑΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :cry: :cry: :cry:

Αc/Dc και Prodigy στον Θέατρο Βράχων…
Αυτές οι 2 συναυλίες με έχουν στοιχειώσει…

Κι εγώ τους πρώτους. Γαμώ τις εξετάσεις μου, γαμώ.
Επίσης, Kansas το 2005, νομίζω. Kαι με το λίγο κόσμο που πήγε, απ’ότι με πληροφόρησαν, δε νομίζω να ξανάρθουν σύντομα. :frowning: Έχασα και τον Steinhardt.:cry:

AC/DC , Deep Purple , ZZ Top πέρυσι και Pain Of Salvation φέτος:cry:

ACDC, Gogol Bordello, και Rammstein…

Θάνατος, καταδίκη και μοιρολόι

Κανονικά έπρεπε να περάσετε όλοι εδώ να κλαίτε για Clutch αλλά έχε χάρη…

εγω κλαιω για clutch,που τους εχασα αθηνα και τους χανω και high voltage τωρα λονδινο,αλλα ας οψεται η πτυχιακη και η αφραγκια μου ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΓΓΛΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ!

κλαίμε, αλλά δε μπορούσαμε να κάνουμε κάτι.

εδώ πριν 2 μήνες δεν ευχαριστηθήκαμε λάηβ στον ίδιο χώρο.