Καλύτερα albums των '00s

Μεγαλη δισκαρα στα ολα της:) ο καλυτερος δισκος με Tucker για μενα…

εκανα και εγω τη λιστα μου…βασικα την εκανα χωρις πολυ σκεψη και χωρις σειρα…αν καθομουν και σκεφτομουν και την σειρα παιζει να μν ποσταρα ποτε…ελπιζω να αρεσει σε καποιους…:-s

αν και ειμαι σιγουρος οτι κατι ξεχασα

Πρέπει να βάλεις και σειρά, λόγω βαθμολογίας

[SPOILER]Πάμε ρε τρένο Arcturus!!![/SPOILER]

ωχ σοβαρα??..πφφφ:?
θα δω κατι θα κανω…αν και βασικα πανω κατω ετσι θα τα εβαζα
ενταξει οχι οι συστεμ πρωτοι…

[SIZE=“4”]
Arcturus Arcturus[/SIZE] [SIZE=“3”]Arcturus Arcturus [/SIZE][SIZE=“2”]Arcturus Arcturus[/SIZE] [SIZE=“1”]Arcturus Arcturus[/SIZE]

ε ρίχτης ένα έντιτ

DONE!!!πρωτια tool!
ο awake πανηγυριζει τωρα?
μικροαλλαγες εκανα βασικα
σορρυ ντεκαρντ:p

Το κόλπακι των top γενικότερα είναι πως η δημοφιλέστερη μουσική δύσκολα θα είναι καλύτερη απ’αυτή που ακούν λιγότερα άτομα, γιατί για να είναι δημοφιλέστερη το πιθανότερο είναι να είναι και πιο εύπεπτη. Εγώ θα έκανα ένα αντι-top με πρώτα τα άλμπουμ που έχουν λιγότερους ψήφους, πιο ωραία πράγματα θα έβγαιναν στις πρώτες θέσεις είμαι σίγουρος.

On another, more realistic note…

GOGO Arcturus!!! :stuck_out_tongue:

Σε ποιο κιτάπι είναι γραμμένο αυτό το επιχείρημα?

Στου κομφούκιου μάλλον.

Εβαλες Lost Horizon —> εισαι γνωστης. :thumbup:

Ξεχασες απλα να τους βαλεις πιο ψηλα. :stuck_out_tongue:

τα εχουμε ξαναπει εμεις για τους λοστ χοριζον.συγκροτημα-λατρεια με μονο δυο τρομερους δισκους:)

και μετα ανοιξε η γη και τους καταπιε…ετσι ξαφνικα οπως εμφανιστηκαν…βασικα με την σειρα τα μπερδεψα λιγο.παντως δεν τους εχω δει σε πολλες λιστες…

Εχουν ηχογραφησει νεα τραγουδια, νομιζω εχουν ετοιμες τις συνθεσεις για καινουριο δισκο, απλα δεν ειχαν βρει καταλληλο τραγουδιστη ωστε να προχωρησουν.

Υπαρχουν σε 5 λιστες μεχρι τωρα.
Μια (η δικια μου) εχει και τα δυο αλμπουμς, και απο δυο λιστες για το καθε ενα.

Με κούρασε άλλα άξιζε τον κόπο… Ολοκλήρωσα επιτέλους την παρουσίαση μου για τα 100 αγαπημένα μου άλμπουμ, το δεύτερο μέρος της οποίας το βρίσκετε [U][B]εδώ[/B][/U]. :slight_smile:

Όσων αφορά αυτούς που μου απάντησαν: Καλό θα ήταν να απαντάτε στα επιχειρήματα με επιχειρήματα. Την άποψη μου έγραψα, δεν χρειάζεται να προέρχεται από κάπου. ffs.

[B]Ωραία επιλογή.[/B] Και… Πωωωω, ξέχασα τους secret chiefs3, την βλέπω για edit σε λίγο την λίστα μου! :stuck_out_tongue:

όταν τα βρούμε θα ψάξουμε για δικά μας

Με συγκίνησες με το νούμερο 1 :!:

[B]ellanor[/B] είσαι ωραίος τύπος. :smiley:

οχι ρε ενταξει μουσικες ειναι δεν ειναι μπαλα η πολιτικη να βγουμε με σημαιες στα μπαλκονια

δεν ξερω εαν ειναι το καλυτερο αλμπουμ της δεκαετιας (εγω αλλο ψηφισα σαν καλυτερο αλμπουμ)

αλλα για μενα προσωπικα ειναι το αλμπουμ που μου αλλαξε τα μεσα μου πιο πολυ απο καθε αλλο δισκο την περασμενη δεκαετια κ που το εχω συνδεσει με πολλα σημαντικα γεγονοτα στη ζωη μου

αρα το θεωρω το πιο σημαντικο/επιδραστικο γιατι το εχω σαν σημειο καμπης οπου σιγα σιγα περναω απο μια φαση σε μια αλλη :-k

βασικα δεν μπορω να περιγραψω με λεξεις ποσο πολυ υπηρξε αυτο το αλμπουμ μεσα στη καθημερινοτητα μου

οποτε θα πω απλα το εξης

καλυτερο αλμπουμ της 10ετιας ? μαλλον οχι.
σημαντικοτερο (για μενα προσωπικα) ? σιγουρα , διχως συζητηση.

δλδ αυτο το ξεκινημα με το που μπαινει το πολεμικο ριφφ/ντραμς του grudge…1 εκατομμυριο εικονες παιρνουν μπροστα απο τα ματια μου :respect:

O awake είναι αναμφίβολα, τελικά, ο μεγαλύτερος υπέρμαχος της αντικειμενικότητας στη μουσική.

Εγώ, προσωπικά, δεν μπορώ να δεχτώ ούτε καν, ότι το άλμπουμ που μου άλλαξε τη ζωή δεν είναι και το καλύτερο. Αφού μου άλλαξε τη ζωή το γαμημένο, πώς γίνεται να μην είναι το καλύτερο; :?