Καλύτερα albums των '00s

τώρα το είδα αυτό.
στείλε μου τη λίστα, και τυχόν εκκρεμότητες από προηγούμενα posts και εν (σύντομο i guess…) καιρώ, θα την έχετε έτοιμη.

μέχρι και το ποστ 80 κι έχοντας λάβει υπόψιν τις αλλαγές των leviathan & JNT σε μεταγενεστερα ποστς.

https://docs.google.com/leaf?id=0B9ajno5npdQkODAxYjNjZGEtZTUxNS00YTI2LWE5YTMtYTBiNzFlMzc1OWQ5&hl=en

οκ.μέσα στο σαββατοκύριακο ελπίζω να είναι έτοιμο.
και βασικά ζήλεψα, και λέω να κάνω και εγώ καμιά αλλαγή στη λίστα μου. :stuck_out_tongue:

Άλλαξα κι εγώ τη λίστα μου. Έλιωσα τους τελευταίους μήνες στην προσπάθεια να μαζέψω όλα τα αγαπημένα μου άλμπουμ από τη δεκαετία που πέρασε και τελικά μου βγήκαν γύρω στα 120-130 άλμπουμ.

Ε, αφού τα άκουγα και παράλληλα, επανεκτίμησα κάποιους δίσκους και τους έχωσα ή τους ανέβασα στη λίστα μου…

για ενημερωτικούς λόγους, πλην JNT, οι άλλοι που ξανακάνατε ποστ είχατε στείλει π.μ. σε έγχρωμο χρήστη προηγουμένως ή βαρεθήκατε? :stuck_out_tongue:

α κι ο levi έχει δηλώσει ότι βαρέθηκε, τέσπα.

Κι εγώ βαρέθηκα… Βασικά φαντάστηκα, ότι έτσι ίσως να βόλευε καλύτερα…

οκέικ.

Με αφορμή το ποστ dude, το γράφω και εδώ.

Θα μπορούσατε, για την αλλαγή στις λίστες, να κάνετε ένα report ώστε να το δούμε όλοι οι mods. Δεν είμαστε 24 ώρες πάνω από το pc όλοι μαζί. Όποιος το έβλεπε ευχαρίστως πιστεύω να έκανε το edit. Απλά το λέω για την επόμενη φορά. Βέβαια μην φτάσουμε και στο άλλο άκρο, κάθε 5 λεπτά να στέλνετε για αλλαγή στις λίστες.

Δεν έχω παρά ελάχιστο χρόνο να ασχοληθώ με το φόρουμ αυτό τον καιρό… πριν λίγο είδα μήνυμα του JNT (απο χθες) που μου ζητούσε να κάνω εντίτ… Δε ξέρω αν έγινε τελικά το εντιτ ή όχι απο άλλον, αν δεν έγινε το κάνουμε σήμερα στο τσακ μπαμ, απλά να προσυπογράψω το πάνω ποστ του Angel… Καλύτερα report για να το βλέπουν όλοι οι mods, γιατί κάποιοι μπορεί να μην έχουν/με χρόνο για τα του φόρουμ…

Ρε πως τα καταφερατε και φτιαξατε 20αδα ?
Πολυ δυσκολο…

ωραία λίστα του keeper21.βλέπω και gaslight anthem, και arcade fire, και raconteurs, και grand magus.καλή φασ’.
τώρα, την καταμέτρηση την ξεκίνησα το σου/κου, αλλά μέσα στην εβδομάδα ήμουν πηγμένος, και έμπαινα στο φόρουμ μόνο για να ποστάρω τίποτα, μιας και ο χρόνος μου ήταν περιορισμένος.υπολογίζω την κυριακή να ποστάρω τα αποτελέσματα.

Ρε παιδία αν θέλω να αλάξω τη λίστα μου αρκεί απλώς να κάνω εντιτ στο ποστ με τη λίστα?Συγγνώμη αν γίνομαι κουραστικός…

εδώ είσαι

OK ευχαριστώ:)

ωραιος
8)8)8)

Το King of the kill είναι '94 όμως

Όχι η δική μου αυθεντική, πρωτοκυκλοφόρητη έκδοση του 2000 :stuck_out_tongue:

τέλειωσε η καταμέτρηση και για τις λίστες του οκτώβρη.

διορθώσεις που καλό θα ήταν να γίνουν στις μέχρι τώρα λίστες (έχουν σταλεί και pms):

ποστ 31, Neue Regel: να βγει ο δίσκος των ark (είναι 90s)
ποστ 47, paradise lost: να βγει το asylum (είναι 10s)
ποστ 93, slaughteredsoul: να βγει το best of, με τα lives κάνε ό,τι θες
ποστ 96, Outshined: δε μπορώ να πάρω τα mezmerize/hypnotize σαν ενιαία κυκλοφορία

θυμίζω ότι έχουμε δεχτεί πως η δεκαετία των 00s περιλαμβάνει τις χρονιές 2000 - 2009

σημεραύριο που θα περάσω και του νοεμβρίου, θα ανεβάσω τα συγκεντρωτικά…

btw, μαζί και με τη λίστα του conductor έχουμε 103 λίστες. γω περίμενα καμμια 150-200αριά, για φορτσάρετε λίγο, ένας μήνας έμεινε :stuck_out_tongue:

ωραίος ρε.γιατί την τελευταία βδομάδα είμαι στο τρέξιμο και ο χρόνος που είχα για να αφιερώσω στο ίντερνετ είναι ελάχιστος.πόσο μάλλον για να κάνω την καταμέτρηση… :stuck_out_tongue:
αποφάσισα για τις αλλαγές που θέλω να κάνω στη λίστα μου.να πατήσω report στο post or what?

what!