Alitiz - 16/11 Αθηνα - 17/11 Θεσσαλονικη

Εννοειται οτι θα γινει sold out, οι ΒηταΠεις που εκαναν τη παρουσιαση του νεου δισκου εκλεισαν δυο βραδιες στο Κυτταρο για να μη μεινει κανεις απ’ εξω. Και εχω την εντυπωση οτι το λαιβ που εκαναν στο Fuzz ηταν sold out. Τα καλα live αυτης της φασης μαζευουν κοσμο, εχει ανεβει πολυ το πραγμα τελευταια.

Μέσα γαμώτο, να πουλάμε το πράμα και να κάνουμε τα λεφτά!!!

Εν τω μεταξυ για πλακα το ειπα οτι θα φερει και τη συμμορια μαζι. Ενταξει το κοβω να ανεβαινουν ολοι αυτοι επανω και με το που πει πουστοπαιδα χαος απο κατω.

Το σημαντικο, προπωληση που εχει; Τικετχαους;

ALITIZ LIVE IN GREECE @ AN CLUB (ΑΘΗΝΑ, 16/11), BLOCK33 (ΘΕΣ/ΚΗ, 17/11) & STAGE (ΛΑΡΙΣΑ, 18/11)

Ήταν μία ανακοίνωση του An Club που έφερε στο φώς την επικείμενη συναυλία του Alitiz στην Αθήνα, ωστόσο ούτε η πλευρά του καλλιτέχνη, ούτε κάποια διοργανώτρια αρχή είχε δηλώσει κάτι επίσημα. Μέχρι σήμερα… και όντως, είναι αλήθεια, ο Alitiz θα έρθει Ελλάδα όχι για μία, αλλά για τρείς live εμφανίσεις σε Αθήνα (16/11 @ An Club), Θεσ/κη (17/11 @ Block33) & Λάρισα (18/11 @ Stage).

Ο Έλληνας MC από τη Γερμανία, που έχει συζητηθεί στο διαδύκτιο αλλά και σε παρέες όσο κάνεις τον τελευταίο χρόνο για το μουσικό style και το rap του, πήρε την απόφαση να κατέβει Ελλάδα και να δώσει τρείς συναυλίες που αν μη τι άλλο θα έχουν μεγάλο ενδιαφέρον να τις παρακολουθήσει κανείς!

Αθήνα Live @ An Club, Παρασκευή 16/11

  • Doors Open: 21.00
  • Ticket: 10e
  • Presale: 8e @ Taki Tsan Tattoo Studios & TicketHouse

Θεσ/κη Live @ Block33, Σάββατο 17/11

  • Doors Open: 21.00
  • Ticket: 10e
  • Presale: 8e @ TicketHouse, The Rover Bar & Stereo Disk

Λάρισα Live @ Stage, Κυριακή 18/11

  • Doors Open: 21.00
  • Ticket: 10e
  • Presale: 8e @ Παπασωτηρίου (βιβλιοπωλείο)

Presales… to be announced soon!

άντε τώρα να πας στον τζο και να του πεις “ένα για αλήτηζ” :lol:

Μισο λεπτο,μισο λεπτο…Μου λες οτι εκτος απο Λομπουσζσζσζ θα εχουμε και ολη την συμμορια? Toν παππου με την τραγιασκα?

Τον Μοντι?

Toν Τζονι Μοντανα και τον Psycho τον Ντινο?

ΤΟΝ ASHIKO???

ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ :’)

Ε και να μην εχουν τους ιδιους, του πουστη ας παρουν μερικους κομπαρσους απο εδω. Αλιτιζ χωρις Συμμορια, ΤΙ ΑΛΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ;

Ρε ο Μόντι με τον Μοντάνα το ίδιο πρόσωπο δεν είναι;

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΤΕ ΠΟΥΣΤΟΠΑΙΔΑ

Δεν υπαρχει περιπτωση ρε.Αν γινει τετοιο αστειο θα πανε να πουνε κανα δυο φωνηεντα στο διοργανωτη Ρωσοποντιοι Αλβανοι Βουλγάροι,Λιβανεζοι Κουρδοι Μαροκανοι

Ποιοι θα ειναι απο εδω στην Θεσσαλονικη; Ψηνεστε για κανενα pre-game σε κανενα κρασαδικο;

εννοειται θα παω αλλα θα παμε μεγαλη παρεα

Κοροιδευω κοροιδευω αλλα με βλεπω να πηγαινω :stuck_out_tongue:

αν δεν επεφτε πανω σε kreator θα πηγαινα και γω σγρ…πολυ γελιο θα ειχε!!

ούτε 20 μέρες δεν μας χωρίζουν από το live…

χαχαχαχαχα άψογο!

[SPOILER][/SPOILER]

Αυτό είναι δημιουργία ενός φίλου μετά από παραγγελία μου.

ΟΔΥΡΟΜΑΙ

κάντε μαλακίες γατάκια.