AMON AMARTH:Πέμπτη 1 Δεκεμβρίου 2016 - Piraeus 117 Academy

Το τικετ γραφει 24%,ΛΑΜΟΓΙΑ!:stuck_out_tongue:

support οι grand magus

ολεεεεεεε :drunk::drunk::drunk:

Πςςς αυτά είναι. Τους έχω δει 7 φορές τους Amon Amarth και δεν είχα σκοπό να ξαναπάω τώρα, αλλά προέκυψε πολύ ελκυστικό πακέτο και δεν χάνεται

Θα γινει της Valhalla λεμε, ηξερα εδω και καιρο πως θα εφερναν τους Grand Magus μαζι με τους Amon Amarth αλλα μεχρι να ανακοινωθει κατι ποτε δεν ειμαι σιγουρος. Φοβερο πακετο, θα ειναι συναυλιαρα αυτη.

Τι παιζουν αυτοι,δεν τους εχω ακουσει καθολου.Δηλαδη να παω νωριτερα να τους δω η να μπω κατευθειαν στους amon?:stuck_out_tongue:

Άλλαξαν οι ημερομηνιες

1/12 Θεσσαλονίκη
2/12 Αθήνα FUZZ

ΟΧΙ FUZZ ρε σεις!!!

Παλι στο Fuzz το κανατε? Μα καλα, ποσο μαλακες ειστε?

To σαιτ τους παντως, δεν εχει αλλαξει κατι…

υπάρχει ΔΤ

άντε γαμηθείτε όμως.

φαντάζομαι όποιος θέλει επιστρέφει το εισιτήριό του; γενικά πουλάω ένα για το λάιβ της θεσσαλονίκης, όποιος θέλει πμ

μια μερα μετα τους Testament?
ΠΑΡΤΕ ΤΑ 3 ΜΑΣ

Αισχος το λιγοτερο…ελα πειτε οτι η προπωληση παει κατα διαολου για αυτο κλεισατε μικροτερο χωρο…

Γιατι τοσο αρνητισμος; Δεν εγινε και τιποτα, μια μερα μετα 2 χιλιομετρα πιο κατω. Δεν θα παω αλλα δεν καταλαβαινω τον λογο για τον εκνευρισμο.

Η πλάκα είναι ότι στην υπόλοιπη Ευρώπη (ίσως όχι παντού βέβαια) οι Testament ανοίγουν τους Amon Amarth στο ίδιο πακέτο.

Μια μερα διαφορα και μαλιστα Παρασκευη καλυτερα απο Πεμπτη οποτε αυτη η αλλαγη δεν με χαλασε. Και υπηρχε λογος που το αλλαξανε. Προσωπικα δεν εχω κανενα προβλημα με το Fuzz, το κακο ειναι οτι επειδη το Fuzz ειναι μικροτερο απο το Piraeus Academy παιζει να ειμαστε πιτα… Ξερει κανεις ποση χωρητικοτητα εχει ο καθε χωρος?

Το οτι οι Testament θα μας ερθουν χωριστα δεν με χαλαει γιατι θα τους δουμε σε δικο τους show με μεγαλυτερο set.

για εμας στη θεσσαλονικη ειναι θανατος αυτη η αλλαγη…
κυριακη iced earth
τεταρτη testament
πεμπτη amon amarth

Το Fuzz χωραει περιπου 1500 και το Piraeus περιπου 2500…εχει διαφορα. Επισης το Piraeus ειναι σχεδον επιπεδο με μια μικρη κλιση, με αποτελεσμα να βλεπεις οπου και να κατσεις.