Amorphis 12-11-11 @Block33 Thessaloniki 13-11-11 @Gagarin205 Athens

ας είναι μετά και μην κοιμηθώ καθόλου. Ακόμα δεν μπήκα άρχισαν τα προβλήματα. Τέσπα θα είναι θεϊκά όπως πάντα, άντε περιμένω να ακούσω και καινούργιο δίσκο. θα είναι τέλεια!

Είμαι ήδη εκεί!!! Ευτυχώς που θα παίξουν στο Gagarin! Ναι, δυστυχώς δεν παίζουν και τόσο πολύ (για να ήμουν ευχαριστημένος βέβαια θα ήθελα να παίξουν 3-4 ώρες), οπότε το medley δεν με χαλάει. Κι ελπίζω να παίξουν πάλι το My Kantele με την απίστευτη εκτέλεση που συνδιάζει το κανονικό και το reprise!

Ενταξει τοτε αφου δεν θα ειναι και ο Barlow δεν το εψηνα πολυ για Iced Earth αλλα αφου ερχονται και οι Amorphis τοτε με τα 1000 εκει!!! :D:D να ακουσουμε και απο το καινουργιο…εισητηρια μετα το καλοκαιρι λογικα εεε?

To περιμέναμε!:smiley: Όπως είπε και ο Τomi Koivusaari, η ευρωπαϊκή περιοδεία ξεκινάει Νοέμβριο! Και το ανακοίνωσαν 6 μήνες πριν όπως και με το Skyforger. Πολύ χαίρομαι που είναι στο Block 33 στη Θεσσαλονίκη, όπως το 2008. 8)

[B]ENNOEIΤΑΙ [/B]πως θα τιμήσουμε! :slight_smile:

ειμαστε ηδη εκει! :smiley: αντε να περναει ο καιρος!

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!
ΑΝΤΕ ΡΕ ΜΠΑΝΤΑΡΑ!!!
ΘΑ ΤΙΜΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ!
AMORPHIS REEEE!!!

Θελω Wintersun για support.! 8)

Γινεται?

Αν λέω αν πέσεις τώρα για ύπνο κάτι μπορεί να γίνει:lol::lol:

Μη γελας, εγω ελπιζω. :stuck_out_tongue:

Ελπίζω να μπορέσω αν και είναι ακόμα μακριά. Τη μοναδική φορά που τους είχα δει πάντως ήταν θεούληδες :smiley:

Εκεί θα μαστε, αλλά μια μικρή παρατήρηση: ΟΧΙ Medley τα αριστουργήματα του Elegy, κρίμα είναι!!!:!:

Ναι ρε θα τους δω για 3η φορά live!
Μπαντάρα από τις αγπημένες εννοείται με εκπλητικά live.
Όλα τα λεφτά το headbanging του Tomi με τα ραστα που ειναι μέχρι τον κωλο!:smiley:

Δυστυχώς στο Block και όχι στο Principal που έπαιξαν τελευταία φορά και ήταν τέλεια. Ενώ η προπροηγούμενη φορά στην Υδρόγειο δεν ήταν και πολύ καλά. Πάντα μιλάω για τον χώρο.

28 γιούρα…δεν είναι και άσχημα. Την προηγούμενη φορά δώσαμε 30 και είδαμε και before the dawn (!!!) ας ελπίσουμε φέτος τα δύο ξένα support που θα ανακοινωθούν να είναι εξίσου καλά ονόματα.

Before The Dawn να ξαναφέρουν και ας αφήσουν τους Αμορφις.

Θα προσεύχομαι για τπτ Insomnium, swallow the sum, eternal tears of sorrow και πάει λέγοντας…( και μετά ξύπνησα :p)

κοιτουσα τιμες εισιτηριων σε αλλες χωρες. :lol::lol:
αθηνα λεει,32 ευρω. :lol::lol:

ρε δεν πατε στο διαολο κωλοδιοργανωσεις του κωλου, λεω γω!!!

αγαπημενη μπαντα οι amorphis, αλλα το κακο εχει παραγινει. πλεον ειναι προκλητικο. την προηγουμενη φορα ειχαν 30. και τοτε ακριβο, αλλα να το αυξησουν κιολας? δλδ ο ελληνας εβγαλε πολλα λεφτα το τελευταιο χρονο και εχει να τα δωσει στους μαλακες τους διοργανωτες?

να μαζευτουμε να πατε λοιπον στο λαιβ. και οσοι πατε καλα να περασετε.

ολο τα λεμε, αλλα πρεπει να ερθει η στιγμη να ΜΗΝ παμε ακομα και στα αγαπημενα μας συγκροτηματα.

εξωτερικο και μονο εξωτερικο.

32 ευρω λεει… :lol:

Πρέπει να είναι αποκλειστικά Φινλανδικό το support? Αν είναι έτσι θα συμφωνήσω με τον προλαλήσαντα. Insomnium δαγκωτό!

Y.Γ. Γιατί αυτή η διαφορά κόστους μεταξύ Αθήνας και Θεσαλλονίκης;

Υ.Γ2 Είναι ακόμη μακριά ο Νοεμβριος ρεεεεεε… Δεν μπορώ να περιμένω…

Αν φερουν Ινζομνιουμ ειμαι μεσα απο χθες!