ANAL CUNT Frontman SETH PUTNAM Dead At 43

δεν θα τον εβαζα σπίτι μου για κανένα γαμημένο λόγο, αλλά όσο να ναι έχει ένα ενδιαφέρον πάντα το extravagant…όταν αυτό μάλιστα προέρχεται από αγνή αμόλυντη καθυστέρηση που σοκάρει τον κόσμο και ρεζιλεύει κάθε μαλάκα δηθενά τύπου watain (που θα τους βομβαρδίσει όλους γιατί θέλει να δει τον κόσμο να πεθαίνει κ μπλα μπλα) … τότε σίγουρα είναι πολύ ενδιαφέρον. Από την άλλη μπορούμε να υποκριθούμε οτι δεν υπάρχει αυτή η πλευρά του εγκεφάλου και να απολαύσουμε μουσικές υπερπαραγωγές με γυαλισμένα δόντια, προσεγμένες καλοπληρωμένες πολιτικαλ ινκορεκτ απόψεις, και μεθοδευμένη ανισσοροπία (έτσι για το ακραίο της φάσης) χαρακτήρα … μας διασκεδάζουν, σίγουρα όμως δεν έχουν το ίδιο ενδιαφέρον ε…

ενδιαφέρον μπορεί να είναι, θεϊλα και δωσ’ μου κι άλλο και μπράβο μαν είσαι αυθεντικό ψυχάκι δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να είναι. υποθέτω έχει να κάνει με το τι αποσύνδεση έχει παίξει στο κεφάλι του καθενός ότι έχουμε να κάνουμε με άρρωστους τύπους, οι οποίοι δεν λαμβάνουν τίποτα θετικό από την όλη κατάσταση (αντίθετα μάλλον τους δίνει λόγο να μη βγουν ποτέ από αυτήν), και το πόσο μας νοιάζει ότι χρησιμοποιούμε για “ευχαρίστηση” αυτό που αυτούς τους σκοτώνει. γενικά από τη στιγμή που αντιληφθώ ότι για να μπορώ να γουστάρω ακρότητα και αξιοπερίεργη συμπεριφορά θέλω ο άλλος να μην μπορεί να σταματήσει να σουτάρει να τεμαχίζεται να βιάζει να σκοτώνει γενικά να κάνει μαλακίες βασανισμένου και αδύναμου ανθρώπου κάτι πάει λάθος.

ελα μη γινεσαι μελοδραματικος … δεν χαίρομαι με μικρά γατάκια που πνίγονται ούτε με τα παιδάκια που πεινάνε. Εκνευρίζομαι με τους δήθεν- φλώρους απλά … αν θες να δεις τι δεν πάει καλά κάνε μια βόλτα στην αθηνάς πρώτα και μετά πιάσε το μελόδραμα για βασανισμένες ψυχές και χαζεμένα ψυχάκια … δεν νομίζω οτι περνάς τα απογεύματα σου σε ψυχιατρεία ούτε καν σε γεροκομεία … μην γινόμαστε ευαισθητούλιδες ξαφνικά . Το lifestlye που πουλάει κάθε εταιρία (ναι και οι μέταλς) δεν χωράει πραγματική αρρώστια γιατί οι άρρωστοι δεν δίνουν λεφτά… άρα κάτι το οποίο δεν μπόρεσε ποτέ κανένας να καλουπώσει , αν μη τι άλλο το παραδέχεσαι …αν εσύ όχι … νο προμπς δεν είναι προσωπικό το θέμα άλλωστε … πέρα από το ακαδημαικό επίπεδο δεν ασχολούμαι με το mainstream σοβαρά…

r.i.p

haha you’re dead!