Anathema

Τι, δε θα μιλήσεις εσύ για Πίστη και για Δύναμη όπως ο άλλος παραπάνω? :stuck_out_tongue:

χαχαχα!μπα…είμαι σίγουρη για την επιτυχία!

:bow2::bow2: κάνε καλέ θεούλη drizzt να είναι ωραίο το cd!:stuck_out_tongue:

O mac λέει μπούρδες!Τον Δεκέμβρη το cd!
Επίσης θα είναι καλό, γιατί είναι anathema…και μην πείτε όχι!
μου το είπε ο vinny nef όταν με ξύπνησε!8)8)8)


Now playing: Slipknot - Dead Memories
via FoxyTunes

Anathema και Katatonia:-k Βασικά μου αρέσουν και τα δυο συγκροτήματα, αλλά κλίνω περισσότερο προς τους Βρετανούς γιατί έχουν βγάλει αλμπουμάρες όπως το Alternative 4, Judgement και Eternity. Άντε να βγει και το καινούργιο γιατί πολύ το αργήσαν. Και ελπίζω να μην μας απογοητεύσουν. Αν και το φοβάμαι λίγο γιατί ο χρόνος δεν είναι πάντα ανάλογος της ποιότητας…

H συμμετοχη του Wilson στην παραγωγη με καυλωνει εκ των προτερων.

Την πόρτα κλείνεις ή το παράθυρο?

Εκ των υστέρων θα ήταν λίγο πρόβλημα…

:-k Μάλλον εσύ δεν κάνεις ποτέ λάθη

Μάλλον είμαι δεκτικός στο να μου τα υποδεικνύουν…

Αυτό άσε να το κρίνουν οι άλλοι καλύτερα

Τι εννοείς? Οι άλλοι θα κρίνουν αν είμαι δεκτικός?

Τόσο που καθυστερούν το δίσκο οι Anathema και πάλι λίγο σπαμ κάνουμε.

Έχεις όρεξη για καβγά μάλλον. Anyway το σταματάω εδώ γιατί αυτά που ποστάρουμε δεν έχουν σχέση με το τόπικ στο οποίο βρισκόμαστε. Απλά εγώ βρίσκω το αρχικό σου post λίγο ειρωνικό και λίγο άσχετο με το θέμα. Στο παραθέτω κιόλας, μήπως μπορέσεις να με διαψεύσεις.

Θες να το σταματήσεις αλλά θες και να το διαψεύσω?
Άτοπο…

Εσύ σκάβεις το λάκκο σου!

μπλα μπλα μπλα…και πόσο βαθιά τον έχω σκάψει για να ξέρω να σταματήσω…χεχεχεχε
πάντως όσο πλησιάζουν οι μέρες τόσο πιο πολύ θέλω να ακούσω το δίσκο…

Από τις δύο μπάντες, πιο πολύ έχω ακούσει Katatonia και μου άρεσαν πολύ.
Τώρα όσον αφορά τους Anathema, λίγα τραγούδια όπως Fragile Dreams και Angelica, καλές εντυπώσεις γενικά, αλλά δεν έχω ασχοληθεί και πολύ.

εε να ασχοληθείς τότε:D:Dπιάσε Alternative 4, Eternity και Judgement αρχικά και μετά A Fine Day To Exit και A Natural Disaster και έλα να πεις πάλι γνώμη.Επίσης αν σου αρέσουν τα πρώτα katatonia άκου και τα 2 πρώτα από Anathema, Serenades και Silent Enigma…

Οκ, θα ακούσω αυτά και θα επανέλθω με πιο ολοκληρωμένη άποψη!
Thanks :slight_smile:

Αφου ακουσει alternative/eternity/judgement να ακουσει silent enigma/crestfallen και μετα οτι μεινει8)