Angmar αλαξε avatar τωρα!

Πρώτον:Τζίζους8O -ο μπασκετμπολίστας- ,δεν λέω τπτ,κράτα το αβατάρ σου

Δεύτερον:[SPOILER]άλλαξα άβαταρ.Σύντομα θα βάλω ξανά το παλιό μου.Αλλά κάνε μου μια χάρη:αυτή που έχω δεν είναι η sailor mon.

αυτή είναι η sailor mon-γνωστή ως usagi

αυτή που εγώ λατρεύω είναι αυτή εδώ

sailor venus:yahoo: :oops:

πλίζ,μην τις ξαναμπερδεύσεις,μουτην σπάει όταν το κάνει κάποιος αυτό:p [/SPOILER]

1)Εγω φταιω για καθε κορεατικη μαλακια που βγαινει?? :stuck_out_tongue: Η μονη διαφορα ειναι το φιογκακι και τα ματια…

2)Aλλαξε αβαταρ… Βαλε τη πυραμιδα του Χεοπα… Καλυτερο θα ειναι…

Becareful,what you say about manga to meeee:evil:
:evil: :evil:

Ήδη έχω πάρει το μετάλιο της φωτιάς αν θυμάσαι…και η σέιλορ βίνους είναι χίλιες φορές καλύτερη από μια πάπια σούπερ ήρωα:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Edit:εντελώς οφ τόπικ είμαστε

Ασε ρε… Χωρις να ξερω τι κανει αυτη η σειλορ κατι, μαλλον για μοντελο μου φαινεται, να σε πληροφορησω οτι ο Φαντομ εχει ολα τα οπλα τελευταιας τεχνολογιας απο τον Κυρο… Δεν σε φοβομαστε ρε!!! :lightsabre:

Για να δωσω και ενα χαρμοσηνο νεο στην λαο, το αβαταρ μου θα αλλαξει και θα επανελθει ο θρυλικος Φαντομ, αφου περασει ο καιρος που χρειαστηκε για να κανουν reunion οι Ζepps… Οποτε οχι στο προσεχες μελλον…

Υ.Γ. προς μοντς: Ομολογω οτι το θρεντ το γ@μησαμε λιγο με το τσατ, βεβαια για αβαταρς μιλουσαμε… Μπορειτε να κανετε delete τα ποστ μου αν θελετε, δεν θα σας διαμαρτυρηθω…:stuck_out_tongue:

Δεν ξέρω τι θα κάνει ο αγαπητός φρήντομ μικρό παιδί είναι γεωλόγος είναι αρκάδιος είναι οτι θέλει κάνει :smiley:

αλλά μουσιέ έντιτορ τι γουστάρετε τώρα???

να φάμε τα μουστάκια μας???

να γίνουμε από δύο χωριά του ίδιου δήμου Καποδίστρια φάση ένα χωρικοί???

να τραβηχτούμε σαν τα σαντικλέρια???

αλλάχτε άβαταρ σας παρακαλώ μην αρχίσω τίποτε οδηγίες προς ναυτιλομένους πάλι και σας τα πρήξω κανονικότατα :stuck_out_tongue:

και επιτέλους ροκάς άνθρωπος μάθε να σέβεσαι την διαφορετικότητα του άλλου

και σεις οι υπόλοιποι ποιός σας είπε ρε παιδιά ότι οι χίπυδες είμαστε βρώμικοι???

άντε μη σκάσω μύτη στο μυτιν με αμφίεση γούνστοκ και σας στείλω όλους αδιάβαστους #-o

γιαννη μην αλλαξεις ρε … και γαμω τα avatar … metal community is this you !!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

bluezlick, ο χιππικος αγωνας σου δεν αποδιδει καρπους. σου δινω μια ευκαιρια. join us, or remain a stinky lonely hippy forever!

οπωε ειπα στο τελος θα νικησει η αγαπη!:wink:

Ειμαι υπερ του Χιππη, Bluezlick μαζι σου!!!

χιππη αδικα παλευεις. το αβαταρ θα μεινει. :lol:

σου δινω μια ακομα ευκαιρια να ερθεις μαζι μας.8) δεν ειμαστε τοσο κακοι. απλα δε θελουμε χιππηδιες.:stuck_out_tongue:

εχουμε ακομα!

Τάσσομαι στο πλευρο των εναπομείναντων Χίππηδων… Καιρός να ενώσουμε τις δυνάμεις μας!:hippy:

:smiley: :hippy:
ειμαστε λιγοι αλλα δεν πτοουμαστε!:wink:

Είμαστε οι ThunderHippies

κ εχουμε ενα λουλουδι κ οταν λεμε Thunder thunder thunder μεγαλωνει κ σκορπιζει αγαπη σε ολο τον κοσμο!:hippy:

Aκριβώς! Και θα είναι ανιδιοτελής! :hippy:

Και θα μυρίζει λεβάντα…8O

Προτεινο να γινει δημοψηφισμα για να καραργηθει το εμοτ :hippy: απο το φορουμ…

Μουχαχαχαχαχαχαχα

Θα σκοτωνει και τον σκορο;

Θα τον απομακρύνει, δε θα τον σκοτώνει…