Anime

Hunter x Hunter και μετα το χαος 8)

^ εχουν βγει κιολας 130 επεισοδια ε? κ το’χω στο μυαλο μου σαν την καινουρια σειρα που πρεπει να δω καποια στιγμη απο το '11 που αρχισε…

το claymore ειδα προσφατα, αρκετα καλο αλλα σ’αφηνει ξεκρεμαστο το φιναλε, σαν το berserk ενα πραγμα, [SPOILER]μονο που η κλερ ειχε την ευκαιρια της για εκδικηση οποτε το ταξιδι της στη συνεχεια δεν ξερω τι ενδιαφερον μπορει να εχει[/SPOILER]

Hunter x Hunter ξεκίνησα δυναμικά μετα την εξεταστική… πρώτη σεζον αν και παρα πολυ Shounen για μενα μου άρεσε προσδοκω σε FMA επίπεδο…

Το τέλος που είδες δεν υφίσταται στην ουσία, γιατί το manga συνεχίζεται μέχρι και σήμερα. Κρίμα που δεν κάνανε και άλλες σεζόν, ήταν από τα αγαπημένα μου.

αααα οκ, οτι συνεχιζεται το μανγκα το ξερω αλλα νομιζα οτι το τελος του ανιμε υπαρχει καποια στιγμη κ στο μανγκα κ μου φανηκε πολυ ακυρο…

Εχω πεθάνει στο HxH ειμαι στα μισά του greed island…

Gon και Killua τρομερά αρρωστημένο δίδυμο!!!

yet to find a better shounen

Αλλα το HXH του 11 ειναι γαμω

Επειδη βαριέμαι να ψάχνω στις προηγούμενες σελίδες, εχει δει κανείς Steins Gate να πει καμιά γνώμη;

προσωπικά ειναι μεσα στο τοπ 5 μαζι με monster,FMA,cowboy bebop και ergo proxy…

H αρχη δεν βοηθάει και πολυ να καταλάβεις τι παιζει αλλα μολις θα κυλήσουν λίγα επ θα γουστάρεις…(αν σου αρεσουν βεβαία τα sci-fi/time travel)

Ναι, γουστάρω πολύ σαι-φαι και τέτοια. Αυτό είναι που μου κέντρισε το ενδιαφέρον. Θενξς, θα το τσεκάρω οπωσδήποτε τότε.

http://www.evageeks.org/2014/07/eva-manga-vol-14-simu-release/

:’)

Το καλύτερο Shounen που εχει βγει απο dragon ball εποχή φτάνει στο “προσωρινό” τέλος του…

:cry:

έχει ασχοληθεί κανείς με το Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) να μου πει αν το βλέπω ή οχι?

To βλέπεις.

Όπως είσαι.

:lol:
ok.θενκς το πέτυχα τώρα και λίγο που τσέκαρα μου άρεσε. απλά είπα μπας και δεν λέει και πολλά.

μόνο για ξύλο ειναι απο τα καλύτερα τίποτα αλλο όμως…(κατ’ εμέ)

Το μοναδικό αρνητικό είναι ότι λογικά θα σου αρέσει τόσο πολύ που θα ξενερώσεις όταν μάθεις ότι η 2η σεζόν μάλλον πάει για 2016 μεριά =Ρ

Α, καλή φάση, εγώ είχα την εντύπωση ότι την είχαν ακυρώσει τελείως :stuck_out_tongue:

Oχι απλα ειχαν φτάσει στο ongoing του manga και για να μη το γα@#σουν με filler το σταματήσαν μεχρι να μαζευτεί υλικό… Οπως θα γινει και με το magi…