Arrow Rock Festival

Επιτέλους έφτασε η ώρα!
Σε λίγες ώρες πετάω…

Τα λέμε από εβδομάδα! :drunk:

Περιμένουμε αρχείο rapidshare με φώτοζ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αντε καλά κοπανήματα :slight_smile:

Ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα με το να περάσω την μηχανή… :-s

Αν όλα πάνε καλά, τότε εννοείται ότι θα βγάλω άπειρες! :lol:

Thanks! :metal:

Καλο ταξιδι και θα τα πουμε Μητσαρα! :thumbup:

Eιμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ οτι θα περασεις τελεια! :wink:

Have a rocking time for us as well… :metal: 8)

Πάει και αυτό…

Όταν οι Θεοί έχουν κέφια φτιάχνουν festival σαν αυτό του Arrow!

Δεν υπάρχει περίπτωση τέτοια ώρα να αρχίσω τις αναλύσεις…
Θα υπάρξει, ούτως ή άλλως, review σύντομα!

Επειδή οι εικόνες όμως περιγράφουν πολλά, πάρτε μερικές!

Reo Speedwagon

Gotthard

Journey

Kansas

Def Leppard

Twisted fuckin’ Sister

Whitesnake

KISS

Κριτική Τώρααααααα…

Ksexases to theo reeeeeeeeeeeee. Oute mia photo ? Eytyxos pou postares tin pio ROCK pose, tin absolute rock pose (sas exei olous reeee) tou eterou theou giati stin arxi otan eida poso makrini einai me piasane ta diaolia mou :lightsabre: Palioepike…:stuck_out_tongue: :lol:

Ξερεις οτι ο μοναδικος τροπος για να σε συγχωρεσει ο Θεος (εγω δηλαδη :p) που πηγες στο Arrow festival, ειναι ενα review απο αυτα που εσυ ξερεις! :smiley: :wink:

Πρωτη παρατηρηση, οι Σιστερ χωρις make-up! 8O

PS. daz, εγραψε το αβαταρ σου! :lol:

Maiden να είσαι καλά αλλά τώρα βλέποντας αυτά αρρώστησα!!!:frowning:
Ειδικά για Journey (έστω και χωρίς Perry) και RSW.

Τι θα γίνει με την κριτική ρεεεεεε

(Διονύσης Παπαγιανόπουλος: “τι θα γίνει με τον καφέ ρεεεεε…”) :smiley:

Einai theiko apo oles tis apopseis :lol: Tha parameinei mexri na bgaloun oi Dare kainourio :lol:

Esena se sympatho poly, para poly 8)

Pare mia geysi apo to ti kanane…http://www.youtube.com/watch?v=ptP_yX2fKl4

Min deite ton guitar god einai XXX…

Αυτα ειναι!!!8O

Ειναι απιστευτο το αβαταρ Daz!!:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !Respect!!!

Eyxaristo synaderfe. Htan na xrisimopoiiso ena allo alla den ithela na eimai antagonistikos sta dika sou. Pare mia geysi…

To ergaleio pou krataei sta xerakia tou o Neal einai xilioftiagmeno gia polla gkazia :lol: O xeiroteros efialtis gia tous texnikous tis Gibson exei katantisei :lol:

Mia paratirisi gia ta Ollandakia…An den einai i morfologia tou edafous treli TO KSESKINASE sto ypsos tou stage (4,5 - 5 metra prepei na einai ayto). Oi mprostinoi prepei na epathan apokollisi sberkou meta apo mia dyo ores …Eleos! 8O

Μητσο αν κρίνω απο τις φωτό το φεστιβαλ τα σπασε…αναμενουμε review…:smiley: (Του review το καγκελο θα γίνει,μιλάμε…)

:lol:

Έλα ρε! Τις καθημερινές με την δουλειά και τα τρεξίματα, που να βρω χρόνο να γράψω με την ησυχία μου!
Και είχα και να γράψω και αυτό για τους Bon Jovi!

Αnyway, το report είναι έτοιμο! Το έχω στείλει στα παιδιά και σε λίγες (:wink: μέρες θα βρίσκεται στην κεντρική σελίδα του site! :smiley:

Λίγη υπομονή ακόμα!

Για ποιόν λές; :-k

Γιατί, γεμάτο θεούς ήταν το fest! :wink:

Υπήρχε σημαντικός λόγος! Έχω γράψει τί ακριβώς παίχτηκε!

Τους REO Speedwagon δεν τους ήξερα καν, αλλά έπαθα μεγάλη πλάκα!
Τί μπαντάρα είναι αυτή;

Προς όλους όσους δεν τους ξέρουν: (όπως εγώ μέχρι πρότινος…)

Κάντε στον εαυτό σας μια χάρη και ακούστε αυτά τα 2 ενδεικτικά κομμάτια!

Είναι προσκύνημα!

Don’t Let Him Go και Ridin’ The Storm Out

Daz, εδώ διαφωνώ! Έτσι πρέπει να είναι οι σκηνές ώστε να μπορούν βλέπουν όλοι άνετα!

Ω ναι! 8)

Mitsara tous Motorhead elega…ti egine den paiksane?

Sygkinimenos mode on: Ti les stous pitsirikades gia tin megali tou AOR sxoli… Ase tous ston ypno tous. Xaidepse tous to kefalaki na gyrisoun pleyro kai na ksanakanoun nanakia.Akou REO Speedwagon!:stuck_out_tongue: Sygkinimenos mode off

Tha mporouse na einai elafra kontytero to ypsos tou stage. Aytoi kseroun kalytera giati to kanane. 8) Den diafonoume min anysixeis :stuck_out_tongue:

Δεν είμαι AORας (το λέω επειδή εκεί τους κατατάσσουν πολλοί, αλλά δεν συμφωνώ), αλλά τους REO τους ακούω ανελλειπώς από τα 80’s, γιατί είναι ΓΑΜΩ τις μπάντες και γουστάρω που έχουν αρχ…α και βγαίνουν και τα σπάνε και μάλιστα με φοβερή απόδοση. Έχω δει στο youtube και έχω πάθει πλάκα. Μακάρι να μπορέσω να τους δω και live.

Agapite Drifter oi REO Speedwagon einai AOR. Ektos an den gnorizeis poio einai to PRAGMATIKO AOR. 8)

Γνωρίζω. Απλά αυτοί διαφοροποιούνται σε αρκετές συνθέσεις και με εναλλακτικές ενορχηστρώσεις που τους κάνει να ξεφεύγουν από την aor-ική “βαρετή μελωδικότητα”. 8)