Artillery 22/9 στο On Stage

κλαιω ρε :lol::lol::lol::lol:

υ.γ. τους ψιλοεκαψαν τους αρτιλερυ και ειναι και γαμω τα θρας…

Πάντως τους ξηγήθηκε σωστά :stuck_out_tongue:

ΞΗΓΑΣ THRASH ATTACK μην το ξεχναμε :lol:

Aπο τις αγαπημενες μπαντες… Λατρεια το by inheritance, μεγαλη!!

Η ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ!!!

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 8:30!!!

Πηγε κανεις???

Setlist:
Intro
Rise Above It All
By Inheritance
The Challenge
When Death Comes
Cybermind
10000 Devils
Upon My Cross I Crawl
The End
The Almighty
Khomaniac
Terror Squad

Out O The Sky

Πολύ καλοί, με ήχο ελαφρώς πάνω από το μέτριο δυστυχώς…

από κόσμο?

Μετα βίας 50 άτομα δυστυχώς.Αλλά απ’ότι έμαθα, και οι Legion Of The Damned την Κυριακή κάπου τόσο κόσμο είχαν.Κρίμα για τα συγκροτήματα.

Μονο 50 ε? Κριμα ρε γμτ… αν και δε ξερω ποσοι περισσοτεροι θα ητan παροντες αν δεν ειχε σκασει και το σκηνικο tbh
Oi δανοι ποτε δεν ηταν ΤΟ εμπορικο ονομα,αντιστροφως αναλογο φυσικα της ποιοτητας των.Απλως ελπιζω οι παροντες να το διασκεδασαν και να μην ειχαμε τπτ παρατραγουδα
Τωρα Domine :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοίτα, και χωρίς το σκηνικό αυτό, και να έπαιζαν και Σ/Κ, δυστυχώς, πάνω από 100-150 άτομα δε νομίζω να είχαν.
Domine(αν και μου αρέσουν μόνο τα 2 πρώτα,και από το 3ο και μετά σταμάτησα να παρακολουθώ,γιατί παραγίνανε power…Και έχοντας την επικούρα του πρώτου στο μυαλό,δεν μου βγαίνει…),και μετά καπάκια Omen εννοείται!:stuck_out_tongue:

Οι Omen φιλε twisted τσακισανε κοκκαλα στη θεσασαλονικη.
Μπορει να παιξανε μονο 12-13 κομματια,αλλα ηταν ολα καλα και καλοπαιγμενα (πλην του Dont Fear The Night, to οποιο το ρημαξανε ,αλλα δεν πειραζει),αλλα ηταν ολα 1 και 1 ,καθολου fillers και μαλιστα ο Aska o τραγουδιστης ειναι νομιζω οτι πιο ταιριαστο μπορουσαν να βρουν.
Κανονικη μεταλ συναυλια που αποζημιωνει φουλ τον οπαδο… (κονομησα και μερικα συναυλιοσημα:p ,αλλα το καταφχαριστηθηκα)
Οι Domine ακουγεται οτι θα παιξουν 4 απο το πρωτο δισκο ,οποτε να ενας παραπανω λογος να πας :lol:

Τέλεια νέα!!!Και για Omen(αν και ξενερώνω όταν παίζει λίγο,η οποιαδήποτε μπάντα) και για Domine!:metal:
Και οι Artillery πάντως δεν έπαιξαν πολύ…
Εδιτ-Και μόλις είδα σε ένα βιντεάκι στο youtube ένα σχόλιο που έλεγε οτι τους είδε κάποιος στην Στοκχόλμη πριν κανα μήνα, και είχαν 20-30 άτομα κοινό…Κρίμα.