Asyftaos facts

*Οταν παιζει σε τσοντα με μια γκομενα, ο τιτλος της τσοντας ειναι ‘girl masturbates with a dildo’

μια απο τα ιδια και εδω

με τιμαει που δεν επιασα την τελευταια ατακα?:oops:

παιδια ειστε απιστευτοι!!
οφειλω να πω οτι δεν ξερω τον asyftaos (αλλα ουτε και κανεναν αλλο εφοσον ειμαι κανουργια) αλλα τον συμπαθησα πολυ με αυτα που διαβααζω!:stuck_out_tongue:

Βασικα εχει καιρο να ποσταρει ο ασυφταος σε αυτο το θρεντ

χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

asyftae μην ανησυχεις.Κι εγω ειμαι ‘‘αορατη’’.Ελα να κανουμε παρεα :stuck_out_tongue: Παντα περνουσα απαρατηρητη.Μαλλον επειδη ειμαι ησυχο παιδακι.Υπερβολικα ησυχο.Οταν ημουν μωρο και κοιμομουν ερχονταν πανω απο το κεφαλι μου να δουν αμα ζω και αναπνεω.Στο σχολειο αργοτερα, κανενας καθηγητης δε με θυμοταν οτι με ειχε στη ταξη του.Με εχουν ξεχασει μια φορα μεσα στο αμαξι και αλλες δυο στο σπιτι.Και ενα συνηθες φαινομενο ειναι οταν ειμαι σπιτι και ακουω πχ να λεει ο πατερας μου στη μανα μου ‘‘ειναι η Ριτσα σπιτι;’’ και εκεινη απαντα ‘‘οχι’’…και ομως…εκει ειμαι! :frowning:

τελικα εχω αυτη την ασθενεια…the asyftaos facts :stuck_out_tongue:

μην του πειτε οτι δνε τον ξερω και τον πληγωσετε το παιδι

:p:lol:

όταν η Angel of Death ποστάρει φωτό Jim Morrison εμφανίζεται ο Asyftaos.

Εγω παλι δε θα ελεγα οτι ειμαι ετσι ησυχος και περναω απαρατηρητος, αλλα παραδεχομαι οτι συμπασχω με ενα απο τα πρωτα asyftaos facts.

Μου σβηνουνε κι εμενα το φως της τουαλετας οταν χεζω. Τι πραμα κι αυτο… :frowning:

οκ νιωθω σαν τον ασυφταο.οποτε γραφω σε θεμα μετα νεκρωνει,η οταν γραφω το προσπερνανε και κανουν σαν να μην εγραψα :?:-s

Πάντως angel of death και μένα με έχουν ξεχάσει μικρό σε παραλία οπότε μη τρελένεσαι! :stuck_out_tongue:

οταν ποσταρες στο τοπικ “Κορυφαιοι καλλιτεχνες που δεν σας αρεσουν” ΔΕΝ περασες απαρατήρητη!!!:lol:

iron maiden
dream theater
manowar
acdc
hammerfall
helloween
heaven and hell

:stuck_out_tongue:

Μην ανυσηχεις…Απλα

οταν κλανεις σβηνει η λαμπα…

για ευγενες αεριο δεν ειναι και τοσο ευγενικο. :expressionless:

auto-fail ξερω

*το παιδί του ασυφτάου αποτελεί επιστημονική απόδειξη ότι υπάρχει το ανεμογκάστρι.

Η ιστορία επαναλαμβάνεται!:lol:

-το παιδι του ασυφταου αποτελει επιστημονικη και θεολογικη αποδειξη οτι ο Ιησους προηλθε απο παρθενογεννεση

πλακα πλακα χρησιμευει πολλες φορες να εισαι αορατος
(αλλα να πιανεις ογκο:wink:)

Ααααατσα της ο ογκος… :wink: