Οι At The Gates και οι "The Ocean" στην Ελλάδα!

Γαμώ την πουτάνα μου, πάνω σε εξεταστική και είναι Αθήνα. Θα τους χάσω γαμώ. Μια βδομάδα μετά δεν μπορούσαν να έρθουν; Σκατά.

EDIT: ΤΕΛΕΙΩΝΩ 19!!! ΑΤ ΤΗΕ GATES ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!

Όταν είδα ότι τελευταίο μάθημα είναι 19 ούρλιαζα μές στο σπίτι μόνος μου.

Και με το πρωτο μου ποστ σε φορουμ, ας κανω γνωστο τον ενθουσιασμο μου! Πωωωω! Εχω κι εγω εξεταστικη αλλα ποιος τη χεζει τωρα… μοναδικη φορα τους στην Ελλαδα θα ναι και μαλιστα μαζι με αλλη μια γκρουπαρα… (εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το λαιβ των Ocean)
Χαιρομαι που ειναι στο Γκαγκαριν… το συμπαθω πολυ αυτο το μερος λογω καλων αναμνησεων απο κει…

τι χαρα! τι χαρα!

Ευπρόσδεκτοι στη συναυλία μας όλοι… αλλά κυρίως εσύ helter skelter γιατί απ’ ότι φαίνεται σου άρέσε το Dark Knight και για τη Music Box αυτό συμαίνει πολλά! :lol:

για μένα που διέκοψα και τις διακοπές μου για να έρθω Αθήνα να το δω, παίζει καμιά πρόσκληση? :lol:

Αν δηλαδη εχω και μωβ κοστουμι, πρασινα μαλλια και μακιγιαζ στο προσωπο… παιζει και Backstage Pass??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Η μπορει να με περασουν για σενα Joker… not

Mισή τιμή σαυτούς που πήγαν Rock’Em All…Θα δέιχνουν το εισητήριο μόνο…

:razz:

Πω ρε έβαλα Red Sky…

Δεν χάνεται αυτό το Live με τίποτα λέμε!!!

Επιτέλους θα έρθω (με το καλό) μια φορά Αθήνα και δεν θα είναι festival ή Iron Maiden.:lol:

Ενοειται πως θα παω…With fear i kiss the burning darkness…

Στο Χελλφεστ θυμαμαι ενα τρελα επικο σκηνικο btw. Ενω εχωναν ξερω γω Under A Serpent Sun ηταν κατι τυπαδες στο πιτ που πεταγαν ρολο απο κ*λοχαρτο στον αερα. :lol:

και για μένα που έκλεισα εισιτήρια την μέρα της πρεμιέρας και μ’ άρεσε πολύ πολύ πολύ αν και δεν είμαι κανας τρελός φαν του μπάτμαν!

Ωπ ωπ ωπ αυτα ειναι νεα! :bounce:

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Ενοειται πως θα παω ++ 1

Μπορει να είναι και το καλύτερο νέο της χρονιάς!!

[QUOTE=Scourge Of God;407323]Mισή τιμή σαυτούς που πήγαν Rock’Em All…Θα δέιχνουν το εισητήριο μόνο…

:razz:

Εγω Δλδ Πρεπει Να Βρω Και Να δειξω Το εισητηριο Αυτου Που Με Εβαλε Στο Rock Em All?
Ευκολο!:smiley: 8) :stuck_out_tongue:

:lol: :lol: πανω που ημουν ετοιμος να κλεισω για στοκχολμη !!!

και ιδου η ερωτηση : Gagarin η Debaser Medis ?

[SIZE=“6”]αντε μωρε ονειρο[/SIZE][SIZE=“7”]ΤΡΕΛΛΛΛΑ[/SIZE]

Τιμή Εισιτηρίων: 32 ευρώ

Λογικη τιμη δεδομενου οτι οι Ocean σκιζουν και δεν ειναι καμια μπαντουλα της φακης. Ελπιζω να παιξουν καμια ωρα.

στη σουηδια παντως ειχε 230 κορωνες ητοι 24 ευρουδακια, αλλα δεν ξερω τιποτα για σαπορτ εκει. Πολυ καλη τιμη νομιζω τα 32

Καλή τιμή είναι. Προπώληση πότε ξεκινά;

Πωπω!Αρχισα να ξανακουω τα cd τους ενα-ενα!Προ των πυλων ΓΑΜΩ!!!
Πςςς τι εχουμε να παθουμε!

Μ’ αρέσει που έλεγα γι’ αυτούς που κάνανε σαν σπαστικοί στους Meshuggah. Δεν θα με αναγνωρίζω εκεί μέσα.

Λιγα για τους Μεσουγκα! :lightsabre:
Και εγω αν ειχα ερθει σαν σπαστικος θα εκανα. 8)