Atari Teenage Riot @ Gagarin 205 30/3/2012

εκεί θα είμαστε :slight_smile:

μα καλά, δεν έχουν τελειώσει ούτε καν τα 100 πρώτα εισιτήρια που βγήκαν, τα 18άρια;

μ’αρέσει που τα έκλεισα με το που βγήκαν γιατί φοβόμουν μην εξαντληθούν, άσχετα που δυστυχώς μάλλον δεν θα προλάβω να πάω… :frowning:

τελικά έτσι ήταν όπως προέβλεψε ο έτσι είναι, πολύ λίγος κόσμος και υποτονικός ως προς το πλείστον, δηλαδή ακριβώς το αντίθετο από ότι θα περίμενε κανείς σε συναυλία atr. [-X
Παρόλα αυτά οι atr σπείρανε και περάσαμε υπέροχα! Φοβερή ενέργεια και τα καινούρια κομμάτια δένουν πολύ καλά live. Θα ήθελα πολύ να τους ξαναδώ αλλά με την σημερινή προσέλευση το βλέπω δύσκολο να ξανάρθουν απ’τα μέρη μας.

τελικά πήγα… :stuck_out_tongue:

όπως τα λέει και ο από πάνω…
μάλλον στην ελλάδα δεν πολυπουλάει το genre, εγώ τους γούσταρα αν και δεν έχω εντρυφήσει στο είδος…

Μας πήραν τα σώβρακα. Όλεθρος.

@ 2:00

Φοβερό κέφι και ενέργεια από τη μπάντα… δεν θα έλεγα το ίδιο για το κοινό. Εγώ πάντως πέρασα πολύ καλά και ας κτυπιόμουν μόνος μου.

Θέλω μόνο να παρατηρήσω ότι είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που μου πονάγαν τα αυτιά 2 μέρες μετά τη συναυλία. Ακόμα και την Κυριακή το βράδυ τα αυτιά μου βούιζαν, της φίλης μου πονάγαν και τη Δευτέρα.

Την επόμενη φορά λοιπόν, να έχεις μαζί σου ένα ζευγάρι καλές ωτασπίδες :).

Ναι να προσέχεις- τα φουλ μεγάφωνα κάνουν ζημιά…

[I](πολλοί επαγγελματίες μουσικοί, ξεροκέφαλα απρόσεκτοι, μετά χρόνια ον στεϊτζ, είναι βαρήκοοι: οι συνετοί χρησιμοποιούν ωτασπίδες…)[/I]

[COLOR=“DimGray”]εντιτ: εάν δεν πήγε πολύς κόσμος, είναι επειδή to hype των a.t.r. δυστυχώς πλέον πέρασε. Τους γνώριζα μέσα 90’ς, τότε που τους άκουγαν (πολύ) περισσότεροι, ήταν και η “βιαία ηλεκτρόνικα” στα πάνω της (όρμπιταλ/πρόντιτζι/κτλ.) ενώ για μεγάλο διάστημα “εξαφανίστηκαν”. Συν το οτι τα τελευταία lp/cd τους δεν εντυπωσιάζουν όπως τα παλιά τους. Τι να πω[/COLOR]… :frowning: