Athens Rocks Helloween 12/06/2021

Helloween και ενα Hammerfall μαζι θα ηταν καλα … :stuck_out_tongue:

2 Likes

Φεστιβάλ θα είναι;

Ναι δεν θα έχει μόνο ένα όνομα

Νομίζω τέτοια γκολ τα βλέπεις και σε ριπλει

3 Likes

Σωστός σωστός . Άσε που αν κρίνω από τους γείτονες Βούλγαρους αυτά που θα ζήσουμε αν έρθουν Ελλάδα στα κλασσικά και στο medley από Walls Of Jericho θα είναι ανεπανάληπτα

6 Likes

Το είχα πει τότε οταν τους είδα και εγω Βουλγαρία. Ηταν αμαρτία τέτοιο σετλιστ και τέτοια επανένωση να μην παιχτεί Ελλάδα. Θα γινόταν πόλεμος…

2 Likes

'Ονειρο ζω μην με ξυπνάτε! Επιτέλους , 3 χρόνια τωρα το φωνάζουμε και μάλιστα στο χώρο που λέγαμε ότι άνετα τους υποστηρίζει

1 Like

Άντε να δούμε Helloween pumpkins united επιτέλους Ελλάδα… Πάντως το setlist θα έχει πολλές εκπλήξεις πέρα απ τα κλασικά…Ο Deris είχε πει σε συνέντευξή για το νέο tour οτι θα έχει μέσα τραγούδια που δεν έχουν ξαναπαίξει live για χρόνια…μίλησε για twilight of the gods,victim of fate , και ότι γουστάρει να βάλει μέσα push,kill it…αντε ρε πούστη θα αρρωστησουμε μέχρι την ανακοίνωση

victim of fate???

Άμα παίξουν victim of fate (αααν έρθουν) δεν ξέρω πως θα μείνω ψύχραιμος και ακακος για τους γύρω μου

3 Likes

Αρα παω να δω 2 πράγματα φετος που δεν εχω δει εν ζωη. Τους Helloween επανενωμενους κ τον ΑΡΗ κυπελλουχο ελλαδος στο σοκερ. :stuck_out_tongue:

Δεν νομίζω να μείνει κάποιος ψύχραιμος αν παιχτεί τελικά… :smile:

2 Likes

https://youtu.be/22kTXJW-EEw

16 Likes

Χυυυυυνωωωωωω

4 Likes

Η αλήθεια είναι πως προτιμούσα Alter Bridge αλλά οκ, είναι εξαιρετικά νέα.

1 Like

:joy: τσογλανος όνομα και πράγμα

4 Likes

Ρε μλκς έχουμε αρρωστήσει παίζουν με την καύλα μας

1 Like

Μέσα στην άλλη βδομάδα θα έχουμε την ανακοίνωση, λίγη υπομονή

4 Likes

Εγω

3 Likes