Atmospheric Night (Aπο Μy Dying Bride σε Ulver και απο Τherion σε Ved Buens Ende)

The 3rd and the Mortal-Agalloch-Amorphis-Anathema-Arcturus-Before the Rain-Beseech-Blazing Eternity-Blood Divine-Celestial Season-Cemetary-Crematory-Draconian-Drawn-DoomVS-Elegeion-Empyrium-Estatic Fear-Forest of Shadows-Funeral-Gathering-Green Carnation-Haggard-How Like A Winter-In the Woods-Katatonia-Lacrimas Profundere-Lake of Tears-Loveless-Moonspell-Mourning Beloveth-My Dying Bride-Novembers Doom-Opeth-Orphaned Land-Paradise Lost-Primordial-Process of Guilt-Samael-Saturnus-Theatre of Tragedy-Therion-Tristania-Uaral-Ulver-Virgin Black…

okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:)

ναι ρε μεγαθεριον, τι να κανουμε, 10 χρονια πριν ειναι παλια :!:

ον τοπικ : μεσα για μεθαυριο λογικα :):slight_smile:

ελα ρε ουλβα
ψηνομαι και γω

23:00 μεχρι τι ωρα βαραει?

Μέχρι πρω’ί’ας!

Μπράβο φιλενάδα! :slight_smile:

Αμα βγω αποψε, θα το κοιταξω μηπως περασω καμια βολτα… for old time’s sake μωρε…

[roufianos]Καποτε ο Ουλβας εχωνε Serenades πενιες κι ο Σιγκναλ επαιρνε στροφες στο ξεχασμενο, μα τιμημενο No Name[/roufianos]

Σήμερα κατά 80% παίζει να περάσω.Καλή φάση πράγματι.

καποτε ο ulver εχωνε οτι του ζητουσαμε

μεχρι bsides των lost εβαζε!!!

η μοναδικη φορα που χω ακουσει το fear σε μαγαζι!!! :p:D:lol::lol:

καλα ρε μαστορε…μη βαρας…8)

σημερα θα σκασουμε μυτη

κανονισε να παιξεις ωραια
:stuck_out_tongue:

λοιπόν θα ερθω και εγω…κυριε ντι τζεη κανονισε να φερεις μπολικα αλμπουμς paradise lost, my dying bride και saturnus γιατι θα σε πρηξουμε :? (και black league)

τελικά θα πάω και εγώ!θέλουμε Saturnus αρχηγέ!!!

Πήγαμε πήγαμε και περάσαμε όμορφα!!!Πολύ όμορφα!!!Δλδ εγώ καραγούσταρα,και από ό,τι έβλεπα και λοιποί καραγούσταραν επίσης.Πότε θα το ξανακάνουμε???:smiley:

edit:και μην ξεχάσω,1000 θενξ για το the heart beneath;)

Καιιι όταν μπήκε το sweet tragedy έμεινα ΜΑΛΑΚΑΣ.Είχα να το ακούσω 15 χρόνια…Εύγε.Το χάρηκα…(δλδ αυτό και αλλά πολλά)

Μόλις ήρθα και εγώ!Απλά ήταν ΓΑΜΑΤΑ!!!Τέλεια, μακάρι να γίνονται τέτοια event πιο συχνά!
Σε Anathema και Saturnus χάρηκα όσο δεν πάει!
Άκουσα και In The Woods,Moonspell,Lake Of Tears,Paradise Lost,My Dying Bride, Haggard και άλλα πολλά καλούδια!!Εύγε στον dj!!!

Κριμας δλδ που (τελικα) σαπισα μεσα. Νεξτ ταιμ, ιφ δερ’ς γκοννα μπι ε νεχτ ταιμ οφ κορς.

Σας ευχαριστώ καλά μου παιδιά! :slight_smile: +τα καλά σας λόγια+που ήρθατε.
Πως+δεν μου ζήτησε κανείς Opeth?Περίεργο.
Πάντως δύσκολο να ξαναγίνει,πέριμεναμε περισσότερο κόσμο.
Αααααααααργκ!

Έγω μπήκα στο μαγαζί στις 23:10 περίπου με μια φίλη μου.Πρέπει να σε είδα αριστερά από την είσοδο.Σε κάποια φάση ρωτάγαμε τον barμαν αν το event γίνει δίπλα, λόγω του ότι δεν βλέπαμε κόσμο, και όχι στο club.Κρίμα πάντως που είχε λίγο κόσμο,ελπίζουμε να γίνει κάποτε:roll:

Επίσης οι μπλακές αρχικά με πόρωσαν άγρια και θέλω να αρχίσω να ψάχνω από το είδος(Να είναι καλά ο Angmar να με κατατοπίσει:roll::roll:)


Now playing: Three Days Grace - One X
via FoxyTunes

ωραια ωραια ητανε χθες

ακουσαμε τραγουδια που χαμε να τα ακουσουμε χρονια

μαρεσε που εβαζες και χιτακια και μη χιτακια

lake of tears,cemetary,in the woods,saturnus,
το undressed απο tiamat!!!γαμω
κλασσικες αξιες με lost,anathema,bride

οσο για τον κοσμο
ναι ηταν σχετικα λιγος
αλλα τι διαφημιση ειχε γινει??
γιατι ο χωρος του ατμοσφερικου εχει κοσμο και κυριως κοπελιες

εν τω μεταξύ άσχετο αλλά ως κατάλοιπο των χθεσινών cemetery,ακούω εκείνο το project, Sundown,και την ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ δισκάρα, design 19 και σκέφτομαι “να κάτι που δε μπήκε…” αν και γενικά έμεινα υπερικανοποιημένη από αυτά που έπαιξες…:slight_smile: