Atmospheric Night (Aπο Μy Dying Bride σε Ulver και απο Τherion σε Ved Buens Ende)

Ψήνομαι άσχημα…

Ψήσου την τελευταία φορά ήταν πάρα πολύ ωραία, αν και όπως είχαμε πει είχε λίγο κόσμο.Μακάρι για κάθε είδος να είχαμε και αντίστοιχη βραδιά.


Now playing: Epica - Resign to Surrender
via FoxyTunes

Προσοχή!Η μέρα πέφτει [SIZE=“5”]Τρίτη[/SIZE],παραμονή αργίας της 28ης Οκτωβρίου!

Για πές μας τα ωράρια λιγάκι σε παρακαλώ…

Οι πόρτες θα ανοίξουν στις 10+όσο τραβήξει.

Αυτά είναι!!!Εννοείται οτι θα έρθω,η προηγούμενη φορά ήταν άκρως απολαυστική :):slight_smile:

Αντε! Πως και πως το περιμεναμε, ελπιζουμε να εχει ππιο πολυ κοσμο ωστε να μονιμοποιηθει, θα δωσουμε το παρον βεβαιως!

ε μου στειλε μηνυμα η κορπσετ χθες
θελει να παμε
θα παρουμε και κανα ουλβερ και θα σκασουμε μυτη

τι δλδ εσύ δε θες να πάμε?κι ο ουλβα το ψήνει.θα είναι ένα όμορφο,προ 28ης Οκτωβρίου ατμοσφαιρικό βράδυ.Μην ακούω κρυάδες,Σουπερ θα περάσουμε.Μπορουμε να πάμε και για σουβλάκια μετά άμα σας πέσει βαριά η ατμόσφαιρα γιατί είστε ευαισθητάκια.Να ισιώσετε

Βεργινα, πιτα καλαμακι με τυροκαφτερη μετα απο ατμοσφαιρικη βραδια, γουσταρω!8)

lol.ο Κάβουρας ειναι δίπλα.Η Βεργίνα που είναι?

και τώρα που το σκέφτομαι, ελπίζω να ξαναμπεί οπωσδήποτε το WEEPING WILLOW.να πεθάνουμε.και σορρυ για το double post

Weeping Willow, ω ναι! Και κανα Summoning να κανω mosh pit μονος μου :smiley: :smiley: :smiley:

Η Βεργινα ειναι στον πεζοδρομο ρε στην πλατεια διπλα, κλασεις ανωτερος απο τον Καβουρα 8)

dax, i trust you!!!

H βεργινα ειναι το πρωτο μαγαζι αριστερα στο δρομακι που ανεβαινει προς τα πανω ? (δεν θυμαμαι ονομα)
Αν ναι τα σπαει απιστευτα !

ναι αυτό είναι και τα σπάει!Πάντα όταν είμαι στα Εξάρχεια, πάντα τρώω από κει.
Εγγύηση και με την καλύτερη τιμή σε σουβλάκι που έχω πετύχει σε Αθήνα και Πειραιά…:smiley:


Now playing: Shinedown - Better Version
via FoxyTunes

Θα ερθουμε 8) βαλε και κανα Ατμοσφαιρικο αργοσυρτο βαρυγδουπο ντεθ μεταλ.

πω, έχω κάτι χρονάκια να φάω από βεργίνα!

το ψήνω να ρθω γενικώς, εκτός κι αν κανονίσω κάνα τόπι αργά :stuck_out_tongue:

τα σπαει η βεργινα/ αχιλλεας :smiley: πολυ καλυτερο απο τα αλλα της πλατειας ε :!:

παμε κανα whishlist??

θα θελα να ακουσω κατι απο τα παρακατω

mdb : here in the throat, my hope-the destroyer και bring me victory απο το καινουργιο

plost : fear, sweetness, your hand in mine, hands of reason, dying freedom, the painless

anathema : sweet tears, eternity part III και mine is yours

saturnus : loss , starres

amorphis : weeper on the shore , greed , levitation

katatonia : complicity (ή οτιδηπωτε απο viva emptiness) , i am nothing, rainroom

ton : we hate everyone , dead again, i dont wanna be me

sentenced : dance on the graves , fragile,

moonspell : dekadence, in and above men

cemetary : by my own hand, ophidian

lake of tears : upon the highest mountain

και madder mortem,the blood divine, madrigal, autumn, evereve κλπ κλπ

:D:D:D