B' εθνικη - (a.k.a.) Football League

Νικιωτες,παρτε τα τετοια μου.
Θελατε Μπρεσκα για να μας μπειτε στο ματι,αλλα ο Μπρεσκα ΜΟΝΟ μια βολιωτικη φανελα φορεσε,την μια και μοναδικη,οχι τη γιαλατζι!!!

Σιγα τον σαπιοκοιλια ρε! Δυο-δυο τα κατεβαζε τα πιτογυρα.
Θελαμε να σας μπουμε και στον ματι.#-o

Ναι,θα σας παιρναμε τον παταουγκα.

Τρομερο πληγμα παντως…

[SPOILER]…για τις χασαποταβερνες τις ευρυτερης περιοχης.[/SPOILER]

δεν παίρνουμε μπρεσκα λέει ο κουγιας.
παμε νικη! :lol:

…αν είναι έτσι ας έρθει στις Σέρρες που έχει και τα καλύτερα σουβλάκια:p :slight_smile: :!:

O Σωτος γαμαει κυριολεκτικα…

…δοκίμασε ‘‘Το Μαγκαλάκι Του ΜάγκαΛάκη’’, όταν μας ξανά’ρθεις:):!:

βγαίνει ο ζονκ σιγά σιγά.
οι ομαδες δεν πείθονται απο τα 48 χιλιάρικα λάδωμα και περιμένουν να ακούσουν την αύξηση για 18 (#-o#-o#-o) ομάδες στην σουπερ λιγκ. αλλιώς…

*πάντως αν όντως μπει χερι πολιτικού ή όποιου και θα έχουν τις 5 θέσεις ανόδου, οι 3 ομάδες θα μπουν

**εδω δεν υπάρχουν 15 ομάδες σε όλες τις κατηγορίες που να ειναι σοβαρές, θέλουμε και 18 :lol:

http://www.volosnet.net/2012/08/blog-post_1509.html

Την κωλοομαδα της πολης μου τη βοηθανε.
Εμεις θα ξαγρυπνησουμε σημερα απο την αγωνια για την αυριανη συνεδριαση.

Αρνητικα τα βλεπει τα πραγματα για την ομαδα μου,οπως παντα αλλωστε,και η πουτανιτσα του Κουγια.Κυριακος '‘Ο Θεος να με κανει δημοσιογραφο’'Θωμαιδης.

ε ολες παίρνουν προσωρινή ενημερότητα. αλλιώς οχι 18, ουτε,8, αλλά 3 θα έπαιζαν.:lol:

κατά τα αλλά γελάω και με το ελληνικό ποδόσφαιρο και με τους τύπους στα site. δηλαδη τι θα κάνουν οι ομάδες, δεν θα κοιτάξουν το συμφέρον τους??
απο την μια εχεις χαρτζιλίκι με 48 χιλιάρικα, απο την άλλη ψήφους που θα δούνε λεει αν πάνε 18 ομάδες της α εθνικης. ετσι δηλαδη είναι το σωστό.?
για γέλια. θα πούνε δηλαδη στην αρχή δεν μας κάνεις βόλε/καβαλα/ηρακλη και μόλις θα πάρουν(αν) πράσινο φως για αύξηση θα πούνε μας κάνεις.χαχαχα.σκατά στα μούτρα σας(μας).

…ένας υπέροχος κόσμος:):!:

http://www.volosnet.net/2012/08/blog-post_18.html

τα σχόλια στο blog για τον Ολυμπιακό βόλο ειναι ΕΠΟΣ…μιλάμε τόσο μίσος και τόση τρολιά που δεν έχω ξαναδεί σε αθλητικό blog
oh my god#-o

Βλεπω οτι ο jiopas καταφερεται με ασχημα σχολια για την πραγματικη ομαδα του Βολου.
Δεν θα ενδωσω, αλλωστε προτιμω να εχουμε μουσικες παρα ποδοσφαιρικες διαφορες. Θα με βλεπετε συχνα εδω ελεω Νικαρας.

8O8O8O
αυτή που στο Μαγουλάς ακουγοταν επι 10 λεπτα “γαμιεται ο Βολος”;;

σορρυ δεν θα παρω.

απο τη μια ο Ολυμπιακος Μπεου και απο την αλλη οι Νικιωτες να βριζουν εν χωρο την πολη που τους στεγασε οταν ηρθαν προσφυγες.

Απολλων Κορωπης και τα μυαλα στον Παγασητικο 8)

εχουν πλάκα οι Βολιώτες και μετά λένε κακοί ειναι τα τυρία και οι λαρισαίοι αφού οι ίδιοι μισούν την πόλη τους…
πιο περιέργο λαό στην Ελλάδα δεν έχω ξαναδεί αν δείτε το volos net το τι μπινελίκια και βρίσιδια παίζουν εκεί μέσα ειναι σκέτη απόλαυση στα comments
http://www.volosnet.net/

Χααχαχχααχαχαχ να σαι καλα Νεορομαντικ εχω λιωσει στα γελια εδω περα!!!:lol::lol::lol:

Πραγματικη ομαδα του Βολου,ειναι η ομαδα της οποιας οι φιλαθλοι ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ να λενε οτι ειναι Βολιωτες και στο γηπεδο φωναζουν ‘‘Γ@@@@@@Ι ο Βολος’’???
Μην τρελαθω τωρα…

Νeotrompantic,εσυ πρωτα απο ολα αποφασισε τι ομαδα εισαι,ΑΕΛ,Ηρακλης η Γαυρος ,καθως και αν εισαι αριστερος,δεξιος,νεοφιλευθερος και δεν ξερω τι αλλο εχει παραγει το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ μυαλο σου και μετα ασχολησου με το Βολο.

Μιka, η ομαδα ονομαζεται Ολυμπιακος Βολου και οχι Ολυμπιακος Μπεου και καποιοι απο εμας ειμαστε με αυτην την ομαδα απο εποχες Β και Γ Εθνικης.

σας αγαπώ όλους :smiley:

Γιατί ρε jιiopa να μην ασχολήθω με τον Βόλο αφού είστε για πολλά lol εσείς οι Βολιώτες…μιλάμε για απίστευτο μίσος και γραφικότητα εκ μέρους σας
Ολυμπιακος μπέου lol

Aγαπητε μου φιλε,σε οσες πολεις ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ υπαρχουν δυο ομαδες υπαρχει κοντρα και μισος το οποιο εχει κοινωνικα και πολιτικα ,συχνα,αιτια.Τα παραδειγματα ειναι πολλα,απο μεγαλες ομαδες μεχρι μικρες.
Αυτο δεν σημαινει οτι δεν αγαπαμε την πολη μας,αλλα οτι υπαρχουν διαφορες και αντιπαλοτητα μεταξυ μας.
Δηλαδη στην ΑΘηνα,στη Θεσσαλονικη και στην Κρητη που συνυπαρχουν πολλες ομαδες,δεν υπαχουν εριδες και αντιμαχιες?
Ξαναλεω,οτι η κοντρα μεταξυ Αυστριακων και Νικιωτων ειναι μεγαλη και κραταει πολλα χρονια,με αιτια κοινωνικα κυριως.
Οποιος δεν ειναι απο εδω(Βολο),δεν μπορει να το καταλαβει…