B' εθνικη - (a.k.a.) Football League

ναι βρε. δεν λεω κατι.απλά λεω οτι δεν είναι τόσο το θέμα της ρήτρας, οσο του να μείνει ελεύθερος εξαιτίας της αβλεψίας της αελ.εκει ουτε ρήτρα θα ειχε ούτε τίποτα.καλά να ειναι το παιδί

Ξερεις τι μου αρεσει σε σενα ρε ΑΕΚτζη,οτι πετας τα καρφια σου,αλλα μετα τελειωνεις με ενα Νo Hard Feelings.

Aν θες ομως να παιξουμε μπαλιτσα σε αυτο το επιπεδο,κανενα προβλημα,αντεχω!:slight_smile:

AΕΚτζή; :lol::lol:
Μονο Νικαρα ειμαι φιλε μου, σε αντιθεση με σενα αλλα και τους περισσοτερους φιλαθλους της ομαδας σου, που φανταζομαι θα ησουν καποια αλλη ομαδα πριν λιγο καιρο (μη σου πω οτι ακομα υποστηριζεις καποια).

Βλεπω τα ποστ τα δικα σου και δε μπορω, θελω να “προκαλεσω” λιγο…

No Hard Feelings παντα…

Αυτο που λες ισχυει Moon_Madness, το εμαθε ολος ο Βολος, οταν ακουστηκε οτι τον θελει η ομαδα. Υπηρχε ρητρα.

Aκριβως οπως τα λες,βουλωμενο γραμμα διαβαζεις…?

την συζήτηση που εχετε εδω, την αναλύαμε σήμερα στο γήπεδο του τυρναβου όπου ήμασταν και οπαδοί των δυο ομάδων παρέα.
αμα βάλεις δυο βολιωτες μαζί στο γήπεδο, θα σφαχτούν.ηρεμήστε ρε και δεν άρχισε η χρονιά!
αντε μην ξαμολήσω τον τσιμπαμπα που γύρισε!!

Εννοείς οπαδούς των 2 ομάδων του Βόλου… εντάξει είσαι λίγο υπερβολικός, μην κοιτάς τι γίνεται και τι λέγεται εδώ μέσα, αν βρεθούν μάλλον θα πίνουν τσίπουρα στον Μπόκο και θα κάνουν χαβαλέ. Σωστά jio και Αμαραντε;

Σωστα,αλλα εστω και για το χαβαλε,θα αναψουν λιγο τα αιματα…:smiley:

Έλα μωρέ, τώρα επειδή είναι και οι 2 στην Β’(:wink: γι’αυτό παίζουν οι εντάσεις. Αν γνωριστούμε-είτε ποτέ με Αμάραντο, φαίνεται ότι είναι καλό άτομο… Αλλά ακούει λάθος μουσική :smiley:

σας έχει φοβηθεί το μάτι μου :stuck_out_tongue:

Βολαρα ρε pussies!!!

Να ποιος ανάβει τα αίματα! Τι να κάνει κι ο Αμάραντος μετά; :stuck_out_tongue:

Δεν τρεχει καστανο, ολα καλα ρε σεις… αλλα γουσταρω Νικαρα με τα χιλια… ολα τα αλλα ειναι… να ΄χαμε να λεγαμε :stuck_out_tongue:

αυτή η υπερ-παιχτουρα υπογράφει σήμερα στον εργοτελη . πάω να πάρω φανέλα!!

Who the fuck is he???:-k:-k:-k:-k

Νίκολα Ραντούλοβιτς λεει. δεν ξερω πως κλωτσάει την μπάλα αλλά με τέτοια εμφάνιση αγοράζω φανέλα.

http://www.goalpost.gr/index.php/podosfairo/football-league/niki-volou/item/3644-ο-καλογιάννης-συνεχίζει-ως-πρόεδρος-της-επαε

Πατση ρουφα…αν και δεν ξερω ποιος μας συνεφερε να βγει…

ΘΕΟΣ! 8O

Jiopas και λοιποι προσκυνημενοι εξ Αυστριας, κοιταξτε την ομαδουλα σας και μην ασχολειστε με τη Νικαρα μας :smiley:

Κατα τα αλλα, συνεχιζεται κανονικα η ετοιμασια της Ομαδαρας μας και μαλιστα υπαρχει τρελη ορεξη για μεγαλα πραματα… Επιτελους να ακουστει και λιγο θετικα η πολη μας…

βλεπω μεχρι το Δεκεμβρη να διαβαζουμε τετοια:

1)Αμαραντε,δεν ασχοληθηκα με την ομαδα σου,αλλα με τον προεδρο σου.
Τραβας κανενα ζορι?
2)Αν συνεχισεις ετσι,βλεπω ο Mika να επιβεβαιωνεται…
3)Αλλη μια φορα να μας πεις προσκυνημενους και θα αρχισω τα κοσμητικα…

Νο hard feelings:)