B' εθνικη - (a.k.a.) Football League

'Γω λέω ότι είμαι Εθνικός Αστέρας, λόγω πατρίδας Καισαριανής αλλά και γιατί είναι η μόνη ομάδα την οποία παρακολουθώ τακτικά πηγαίνοντας γήπεδο από πιτσιρικάς. Βέβαια, μ’αυτά που γίνονται θα ήταν πολύ χαζό να φανατίζομαι, οπότε δε μπορώ να πω ότι τρελαίνομαι γενικά…
Πέρσι το εντός με τον Πιερικό (1-2) ήταν εντελώς ελεεινή φάση. 6ο (αν δεν απατώμαι) στα μεγαλύτερα πονταρίσματα εκείνου του κουπονιού παγκοσμίως, είχε βρωμίσει πολύ πριν ξεκινήσει. Πανάθλιο πάντως να έχεις δώσει λεφτά να μπεις μέσα, να προηγείσαι με (κατά λάθος) γκολ, να μην το πανηγυρίζεις καν, και να κάθεσαι να χάνεις μ’αυτόν τον τρόπο.
Τεσπα, απ’όσο μπορώ να ξέρω, μπορεί και όλα τα παιχνίδια να είναι στημένα, άρα γιατί να κάτσω να στεναχωρηθώ; Παρακμή. Πάω πού και πού γήπεδο (5 ευρώ είναι έτσι κι αλλιώς), αλλά φέτος με ξενέρωσαν πάλι ακόμα δεν αρχίσαμε. Πήγαν κι έδωσαν τον Guei και τον Ucar (τους 2 καλύτερους από πέρσι δηλαδή) πακέτο στον ΟΦΗ…[-X

ο αγώνας με τον πιερικο ήταν συγκλονιστικός…
…στοιχηματικα…

ούτε το ρεαλ-μπαρτσα δεν είχε τόσα πονταρίσματα.!!

:lol: Όντως… και κάτι εθνικές παίζανε τότε νομίζω, αλλά τις περάσαμε κι αυτές!
Η μαλακία είναι ότι έχω κόψει και το στοίχημα, τουλάχιστον νά’βγαινε και κάνα φράγκο πέρα απ’όλο το ρεζιλίκι :stuck_out_tongue:

Μαγκια σου μεγαλη που μιλας τοσο τιμια και ειλικρινα.Βεβαια ολοι μας ξερουμε τι σαπιλα κυβερναει το ελληνικο ποδοσφαιρο και κυριως τη Β Εθνικη.

Η πλάκα είναι ότι έχω κάτι φιλαράκια Εθνικάρες, οι οποίοι μαλώνουν και αναμετάξυ τους για το ποιον στηρίζει ο πρόεδρας τους, με ποιους τακιμιάζει, με ποιους κάνει παιχνίδι, σε ποιους χρωστάει και ποιοι του χρωστάνε εκδούλευση. Πριν από κάθε ματς -ειδικά εκτός- μου εμπιστεύονται τις πληροφορίες για το επερχόμενο αποτέλεσμα, αλλά όταν αυτές συμπίπτουν, πάντα πέφτουν έξω.

http://sport24.gr/football/omades/Ofi/anakoinwnei_anastopoylo.552524.html

γελαει ο κοσμος…
Θα εχει πλακα παντως

ααα, ωραία.! επέστρεψε μια κλασική δύναμη της β΄εθνικής.!!
ο μουστακιας είναι εδώ.!

βαθμολογια σε 3 αγωνιστικες…:

  1.  ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ  	9  	
    

2. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 9
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 7
4. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7
5. ΒΕΡΟΙΑ 6
6. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 4
7. ΟΦΗ 4
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 4
9. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 4
10. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 4
11. ΤΡΙΚΑΛΑ 3
12. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 3
13. ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 3
14. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 3
15. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 3
16. ΙΩΝΙΚΟΣ 2
17. ΕΘΝΙΚΟΣ 1
18. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 0

βαθμολογία σε 4 αγωνιστικές…

1. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 12
2. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 10
3. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 8
4. ΟΦΗ 7
5. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 7
6. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 7
7. ΤΡΙΚΑΛΑ 6
8. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 6
9. ΒΕΡΟΙΑ 6
10. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 6
11. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 4
12. ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 4
13. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 4
14. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 4
15. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 4
16. ΙΩΝΙΚΟΣ 2
17. ΕΘΝΙΚΟΣ 2
18. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1

ο ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ έχει μόνο νικες χωρίς καν να δεχτεί γκολ.!! και ο ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ συνεχίζει στον πάτο.!!

Κομπότη έπιασες πάτο…δεν πειράζει αυτά έχει η ζωή:):!:

5 στα 5 ο Παναιτωλικός …!!! [B]Παναιτωλικός-Θρασύβουλος 2-0 [/B]ούτε γκολ δεν έχει φάει
και ξαναεχασε ο λεβαδειακος.!! [B]Δόξα Δράμας-Λεβαδειακός 2-1[/B]

Παναιτωλικαρα τραινο ,οπως η Βολαρα περισυ!!!:stuck_out_tongue:

βαθμολογία σε 5 αγώνες

[B]1. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 15 [/B]
2. ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 10
3. ΟΦΗ 10
4. ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 10
5. ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 9
6. ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 8
[B]7. ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 7 [/B]
8. ΒΕΡΟΙΑ 7
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 7
10. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 7
11. ΤΡΙΚΑΛΑ 6
12. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 6
13. ΕΘΝΙΚΟΣ 5
14. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ 5
15. ΠΙΕΡΙΚΟΣ 4
16. ΚΑΛΛΙΘΕΑ 4
17. ΙΩΝΙΚΟΣ 2
[B]18. ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 1[/B]


To απολυτο respect!
Δειτε το goal των Τρικαλων!!!:bow2::bow2::bow2:

[B] Football League[/B] ερχόμαστε…
όπως η καλλιθεα…με τον ίδιο τρόπο…!!!

Ξεκολλα ρε!!!
Τα ιδια λεγατε και περισυ,αλλα οπως ειδες ο Πηλαδακης, που εσυ δεν συμπαθεις αδικαιολογητα και με δοση αχαριστιας αν μου επιτρεπεις,εχωσε χρημα,εκανε μεταγραφες και σωθηκατε.

βρε εγω μια χαρά σου επιτρέπω…
αλλά άμα ο πρόεδρος σου αφηνει την ομάδα που εχει επενδύσει τόσα χρήματα ακάλυπτη και να λέει βαριέμαι να ασχοληθώ με την διαιτησία τι να πεις??
μπραβο??

δεν είμαι αχάριστος…
αλλά αυτήν την εικόνα μπορεί να την έχεις με πολύ λιγότερα χρήματα…
καλύτερα να το συνεχίσουμε στο Thread της αελαρας και απο αύριο…(τα νευρά είναι στα σύννεφα)

Δεν το νομίζω:):!:

Είδα χτες το Βέροια-Διαγόρας, σε τερέν με πολύ νερό και λάσπη και όμως μπήκαν τρία γκολ (1-2), υπήρχαν δοκάρια, χαμένο, πέναλτι, κόκκινη και ένα σωρό χαμένες ευκαιρίες και από τους δύο.

Από τα καλύτερα ματς που έχω παρακολουθήσει φέτος.

Kαλο ηταν ,οντως ,αλλα οπως ειδες οι Βεροιωτες οπως ολοι οι Βορειοι εχουν για προτεραιοτητα τον Μπαοκ!!!

διπλαρα σημερα στο 93!!2500 αγρινιωτες στην καλλιθεα!καταληψη!!