Nba

Embiid πριν αρχισει τη σεζον: “εχω κοψει το τρολλαρισμα”

Embiid 4 παιχνιδια μεσα: “πληρωνω ΕΝΦΙΑ για τα ακινητα που εχω στο κεφαλι της νεροκατας του Towns”

γω παντως με Towns ειμαι, καλυτερα νουμερα κανει φετος και δεν τον ποναει η μεση του καθε 2 μερες

1 Like

20+ εκατομμύρια συμβόλαιο έχει ο D’Angelo, μια χαρά αδειάζουν χώρο να φέρουν ένα καλό free agent του χρόνου που επιστρέφει και ο Klay. Με ένα καλό τριάρι (στην αγορά Ingram, DeRozan, Hayward) αμέσως ξαναγίνονται διεκδικητές.

Στο Νο1 ο Αντετοκούνμπο!

δεν εχει την πασα του Doncic στον Powell :/

the bald mamba λεει, θα πεθανω

Άντε τώρα να του εξηγήσεις για το “ασανσέρ”… :joy:

παρτι χθες το μιαμι. Εχει ξεκινησει ωραια

O Bam μεγαλη αγαπη εχει γινει φετος, δεν το ειχα στο μυαλο μου σαν τοσο τερας

Ισοπεδωθηκα. Πατε στο 6:30 για να καταλαβετε τι παιζει, και μετα στο 7:15 περιπου σκαει ο τεραστιος.

1 Like

Nικη για τους Nets που εκαναν 3-4 με τον Irving 39 ποντοι, 9 assists, εξαιρετικα ποσοστά ευστοχίας. Εξαιρετικος και ο LeVert (24-7-5), ο οποιος πραγματοποιει εξαιρετικη χρονια! Τελειως διαφορετικο το στυλ των Nets απο της Βοστωνης. Θα μπουνε playoff αλλα μεχρι εκει

Celtics χωρίς Irving είναι εξαιρετική ομάδα. Αν μάλιστα ο νέος τραυματισμός του Hayward δεν τον επηρεάσει και τόσο άνετα φτάνουν τελικούς. Bucks στηρίζονται σε υπερβολικά μεγάλο βαθμό στα κέφια του Γιάννη. Στα play-off θα πέσουν οι άμυνες πάνω του και αντίο.

2 Likes

:scream: :scream: :scream: :scream:

5 Likes

Πως τους πετσόκοψες έτσι ρε Ζακ;

1 Like

Ποιός LaVine και λοιποί…Ο Ντοντσιτς είναι όλα τα λεφτά, ο Σλοβενος κάνει πράγματα και θαύματα φετος.

3 Likes

Όντας οπαδός του Σικάγο έκατσα να δω ματς μετά από λίγο καιρό… Σε ευχαριστώ Zach Lavine

2 Likes

Οκ ισχύει αυτό, είναι αλλού ο Ντονσιτς φέτος. Βέβαια στους “λοιπούς” υπάρχει κι ένας Αντετονκουνμπο ε. Για μένα Ντάλλας και Μπακς τα δύο πράγματα που παρακολουθώ φέτος στο ΝΒΑ και που αξίζουν. Ροκετς και Σελτικς επίσης μεγάλο ενδιαφέρον

2 Likes

ροκετς ενδιαφερον απο ποια αποψη;

Westbrook και Harden στην ιδια ομαδα. Πιστευω οτι ειναι η στιγμη να παρουν κι αυτοι εναν τιτλο επιτελους, αν και δεν το πολυβλεπω. Ειναι πολυ δυνατοι οι Lakers με ολες τις μεταγραφες που εκαναν, και φυσικα παντοτε υπαρχει κι η Ανατολη με Bucks και Celtics. Αν και νομιζω οι τελευταιοι θα ξεφουσκωσουν. Θα ειναι ενδιαφερουσα χρονια σχετικα οσον αφορα τον ανταγωνισμο, αλλα προσωπικα δεν υπαρχει καμια ομαδα απο τα φαβορι που να με ενδιαφερει πολυ.

ηταν ενδιαφερον μεχρι να τους οντως να παιζουν μαζι. Τα στατιστικα με Ρασελ μεσα και Χαρντεν εξω ειναι τρομαχτικα. Δε θα πανε πουθενα αν δεν μπορουν να κρατησουν διαφορα με τον Χαρντεν στον παγκο καθως θαναι παλυ ψοφιος στα πλεηοφφς