Νba

Embiid πριν αρχισει τη σεζον: “εχω κοψει το τρολλαρισμα”

Embiid 4 παιχνιδια μεσα: “πληρωνω ΕΝΦΙΑ για τα ακινητα που εχω στο κεφαλι της νεροκατας του Towns”

γω παντως με Towns ειμαι, καλυτερα νουμερα κανει φετος και δεν τον ποναει η μεση του καθε 2 μερες

20+ εκατομμύρια συμβόλαιο έχει ο D’Angelo, μια χαρά αδειάζουν χώρο να φέρουν ένα καλό free agent του χρόνου που επιστρέφει και ο Klay. Με ένα καλό τριάρι (στην αγορά Ingram, DeRozan, Hayward) αμέσως ξαναγίνονται διεκδικητές.

Στο Νο1 ο Αντετοκούνμπο!

δεν εχει την πασα του Doncic στον Powell :/

the bald mamba λεει, θα πεθανω

Άντε τώρα να του εξηγήσεις για το “ασανσέρ”… :joy:

παρτι χθες το μιαμι. Εχει ξεκινησει ωραια

O Bam μεγαλη αγαπη εχει γινει φετος, δεν το ειχα στο μυαλο μου σαν τοσο τερας

Ισοπεδωθηκα. Πατε στο 6:30 για να καταλαβετε τι παιζει, και μετα στο 7:15 περιπου σκαει ο τεραστιος.

Nικη για τους Nets που εκαναν 3-4 με τον Irving 39 ποντοι, 9 assists, εξαιρετικα ποσοστά ευστοχίας. Εξαιρετικος και ο LeVert (24-7-5), ο οποιος πραγματοποιει εξαιρετικη χρονια! Τελειως διαφορετικο το στυλ των Nets απο της Βοστωνης. Θα μπουνε playoff αλλα μεχρι εκει

Celtics χωρίς Irving είναι εξαιρετική ομάδα. Αν μάλιστα ο νέος τραυματισμός του Hayward δεν τον επηρεάσει και τόσο άνετα φτάνουν τελικούς. Bucks στηρίζονται σε υπερβολικά μεγάλο βαθμό στα κέφια του Γιάννη. Στα play-off θα πέσουν οι άμυνες πάνω του και αντίο.