Bad habits

Τώρα που προσδιορίσαμε τα bad habits, μήπως να δούμε και τι θα κόψουμε στ’αλήθεια με τον νέο χρόνο?
Εγώ το μόνο που έχω καταφέρει να κόψω πριν αρκετά χρόνια Πρωτοχρονιά είναι το τσιγάρο, κι αυτό γιατί έπαθα πνευμονία και τά’παιξα! Για όλα τ’άλλα, αλλάζω γνώμη στις 2 του μήνα πάντα!

Άσχετο, αλλά η Λουίζα είναι πράγματι πολύ καλή για το στομάχι και φοβερή για την βαρυστομαχιά, μπορεί να σας χρειαστεί αυτές τις μέρες! Χωνεύεις σε χρόνο dt

Mon dieu…θα μου τους χαλάσεις όλους εδωμέσα…!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Μα που πήγε το μυαλό σου;!;!

H θα την φτιαξω εγω … :roll:

H θα την φτιαξω εγω … :roll:[/quote]
Ήρθε και ο εκδικητής?

αντε πειτε!

εγω τρωω πολυ
πινω πολλες μπυρες
βαριεμε ευκολα τα παντα
καθε βδομαδα θελω να μαθω να παιζω αλλο μουσικο οργανο η να παιξω αλλο ειδος μουσικης.
μου αρεσουν ολες οι γυναικες οπως κ κιθαρες κ τισ θελω ολες!
εχω φιλο τον mamieblue k ton alzazor:lol:

Νομιζω οτι ειμαστε ιδιοι!μονο που εγω απαλασομαι απο το τελευτεο σου και χειροτερο bad habit…την παρεα με αυτους τους 2 :stuck_out_tongue: :lol:

Να ελατωσω την βαρεμαρα μου…:frowning:
Τσιγαρο, γλυκα, σοκολατες, πολυ αλκοολ ταχω κοψει…:-s

κανεις δεν με γλυτωνει απο αυτους!:lol: :stuck_out_tongue:

Πολλές ώρες σε καρέκλα. Τσιγάρο , καφέδες και tequila. Και Αννίτα Πάνια.

Συμπληρώνω το βασικότερο: τα τελευταία 8 χρόνια τρωω τα φαγητά που μαγειρέυω.

Λοιπον:

πλακωνομαι με το παραμικρο και με μισει η μιση αθηνα

κωλονω να τν πεσω σε αυτη που μου αρεσει γτ φοβαμαι μηπως με θεωρησει σκυλακι #-o

κοροιδευω τους παντες χωρις λογο…αχ και να υπηρχε αυτο το εμοτικον (:stuck_out_tongue: ) στην καθημερινη μας ζωη!

ακουω μεταλ αλλα δν μ’αρεσει η “μεταλ ζωη”…προτιμω την ροκ :stuck_out_tongue:

τρωω 7 σουβλακια τν βδομαδα αλλα δν θελω να το κοψω :-s

στις εξετασεις ξεκιναω το διαβασμα στις εφτα το βραδυ της τελευταιας μερας και την αλλη μερα γραφω 20! :stuck_out_tongue: …τωρα ειναι 6.26…εχουμε λιγη ωρα ακομα :stuck_out_tongue:

πλεον, καιγομαι 5 ωρες τουλαχιστον την μερα στον υπολογιστη 8O

οταν εχω ορεξη να παω κηφισσια δν με σταματαει κανεις! :lol: :stuck_out_tongue:

χαλαω πολλα λεφτα σε cd

χαλαω πολλα λεφτα στα starbucks (οχι κηφισσιωτικα, ειναι κατι γαματα στα βριλησσια που οταν μπαινεις μεσα βλεπεις μονο εμενα και την παρεα μου)

θελω την γυναικα να ακουει sum41 και my chemical romance. τι στο διαολο, συγκροτημα θα κανουμε?

αυτα προς το παρων. εχω πολλα ελλατωματα, μν ανησυχειτε…επιστρεφω με την συνεχεια! :stuck_out_tongue:

το χειροτερο σου ελλατωμα ειναι οτι πας κηφισια ρε…ουστ ρε ψωναρα παλιοτρεντονι…το παιζεις και skatoni???

το δικα μου ειναι:

1)τρωω πολλα σουβλακια , πιτσες simply burgers
2)μου αρεσει ενα κολο - κηφισσιοτακι
3) τωρα στις εξετασεις καιγομαι συνεχεια στο ροκιν
4)εχω καλη καρδια και δνε πλακωνω τα κηφισσιοτακια

2)Καλα κανεις!! Ο Ερως δεν κοταζει περιοχες!!!

Τι ειπα παλι ο ανθρωπος…#-o

το θεμα δεν ειναι η περιοχη ρε (αλλωστε κ γω νεα ερυθραια μενω)…αλλα η νοοτροπια…πω τι ειπα παλι ο ανθρωπος#-o

γι’αυτο παω κηφισσια ρε! :lol:

κηφισσια εχει πλακα ρε. να τους βλεπεις ολους μαζι να πηγαινουν περα δωθε :lol:

για χαβαλε παω (ασε που ζητημα ειναι να χω παε 5 φορες)

Εγω παλι που μενω βριλησσια το θεωρω φυσιολογικο να χεις ερωτευτει κηφισσιωτακι :lol: :stuck_out_tongue:

Kαι εγώ, γιατί στην περιοχή μας είναι όλες σαβούρες:p (καλά μην πετάχτει να πει κανείς για την Κηφισσιά, γνωριζώ πολύ καλά την κατάσταση εκεί περά και πιστέψτε με είναι καλύτερα8O )

8O8O
Θελεις να δερνεις τη γυναικα σου;
Φαλλοκρατη. [-X

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ

1.ΚΑΠΝΙΖΩ ΠΟΛΥ

2.ΠΙΝΩ ΜΟΝΟ ΤΖΑΚ ΝΤΑΝΙΕΛΣ ΚΑΙ ΜΠΕΛΣ

3.ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΟ KFC

4.ΠΛΑΚΩΝΟΜΑΙ ΤΡΕΙΣ ΗΜΕΡΗΣΙΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΕΡΙΚ ΚΛΑΠΤΟΝ ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΙ
ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ :stuck_out_tongue:

5.ΣΠΑΩ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΩΝ ΓΕΙΤΟΝΩΝ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΠΑΣΩΝ ΛΕΝΤ ΖΕΠΠΕΛΙΝ ΜΠΛΑΚ ΣΑΜΠΑΘ ΚΑΙ SRV ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ

6.ΑΥΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΜΑΡΤΥΡΗΣΕΤΕ ΕΤΣΙ?
ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΤΡΕΛΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΑΝ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΑΦ΄ΥΨΗΛΟΥ ΚΑΙ ΜΑΝΤΑΜ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΜΕΤΙΚΑ ΕΝΩ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΤΗ ΒΡΙΣΚΩ ΤΑ ΜΑΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:D :smiley: :smiley:
ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΚΟΜΗ Η ΜΠΟΓΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΤΑ 42 ΜΟΥ ΧΡΟΝΑΚΙΑ :stuck_out_tongue:

Γαματα ειναι :lol: :stuck_out_tongue: