Banning!

Ban γιατί σιχαίνεσαι τους paradise lost.

BAN σε όλους ανεξαιρέτως (και σε μένα), που έγραψαν σ’ αυτό το thread, για να ησυχάσουμε πια! :smiley: :stuck_out_tongue:

edit: και ένα επιπλέον super ban στην Areldia, γιατί ανοίγει κατ’ εξακολούθηση τα πιο καμμένα threads! :smiley: :lol: :stuck_out_tongue:

Μπαν σε όποιον εδώ μέσα είναι Πανιώνιος, για το άθλιο “θέαμα” που με έβαλε σήμερα η ομάδα του να παρακολουθήσω… [-X :evil:

Μπαν και στον εαυτό μου που συνεχίζω να ασχολούμαι μ’ αυτό το θρεντ! #-o

Ban στον GRACCHUS BABEUF γιατι δεν παιζει σωστα!

ΞΑΝΑ ΛΕΩ: οποιος ΔΕΝ θελει να παιξει να ΜΗΝ παιξει! ΑΠΛΟ!:slight_smile:

Μπαν στην Αρέλδια γιατί γράφει στο φλώρουμ τον μισό καιρό σε σχέση με μένα και έχει τα διπλάσια ποστ!

Και -επιμένω!- μπαν σε όποιον είναι Πανιώνιος! :razz:

μπαν στο γρακχο,γτ δεν μπαινει μσν να συννενοηθουμε για μπυρες το βραδυ…

here comes the BAN:!::!:

Mπαν στον BAN.

μπαν στον λουπιν γιατι εχει ιδιο αβαταρ με samis

edit
λαθος!
μπαν στον outlaw γιατι εχει αβαταρ θαντερκατς!!

μπαν στον απο πανω,γτ το δικο του αβαταρ με κοιταει περιεργα…

μπαν στον λουπιν γτ χαθηκαμε…:frowning:

Μπαν στον Γουάιζ (-Ας) γιατί ακούει τους βλάκες τους Λίνκιν Παρκ. Α! Και επειδή νομίζει ότι είναι τραγωδία που χάθηκε με τον Λουπέν! :stuck_out_tongue:

Μπαν και στον Λουπέν γιατί είναι στόκος και δεν μπορεί να συνεννοηθεί με τον άλλο για το βράδυ και περιμένει από μένα που δουλεύω! (τον κόσμο σήμερα, αλλά τεσπα…)

Μπήκα εμεσεν βλάκα! :stuck_out_tongue:

μπαν και ντου και ξυλο και λι8οβολισμο και χαρακιρι στον απο πανω που εβρισε τους λπ!!στον τρελοβαζελο τον |ΓΟΥΑΙΖ| μπαν ρε??δεν τοπεριμενα απο σενα…

μπαν στο γρακχο γτ ειρωνευτε τη σχεση μου με τον γουαιζ(…),ειναι τοσο βλακας που νομιζει πως δεν εχουμε συννενοηθει κ που μπαινει μσν μονο για αυτο και δεν μου στελνει ενα νουτζ να τον δω…

Μπαν στον Λουπέν γιατί του στειλα νατζ (και όχι “νουτζ” βρε ΒΛΑΚΑ) και εκείνος σαν στόκος που είναι δεν πήρε πρέφα! #-o :stuck_out_tongue:

Μπαν στην Πανάθα τον Γουάιζ που παρεξηγείται για τους Λίνκιν Παρκ! Αμα μας ενώνει η Πανάθα τί να μας χωρίσει ρεεε;! :smiley:

Τέλος, μπαν και στους δύο γιατί πρέπει να γράψω δηλώσεις Τόρες και με βάζουν να τους απαντάω στο ρόκιν! [-X

Καλά κι εγώ άλλο που δε θέλω βέβαια… :stuck_out_tongue:

Μπαν στον GRACCHUS γιατι μπαναρει 2 και οχι 1!

Μπαν στην Αρέλδια γιατί θέλει να μου βάλει φραγμούς και καλούπια. Ο,τι γουστάρω θα κάνω ρε! :twisted:

Ενας, ποτέ δεν είναι αρκετός, απλά τώρα δεν έχω αφορμή να μπανάρω άλλον…

μπαν στο Γρακχο γιατί το νικ του είναι γραμμένο με κεφαλαία και ξεχωρίζει.

ban στον bleedin γιατι περασε τοσος καιρος και ακομα lepa δεν πηγαμε [-X

μπαν στο χαλι-σκετο γιατι πηγα να γραψω κατι παρομοιο.