Basketball ή αλλιώς "μπάσκετ ω ρε"

Ο Κάρβου είναι αρκετός για το σκοπό σου :roll:

Το ότι ο Βασιλόπουλος και ο Τσίλντρες θα χάσουν το υπόλοιπο της σαιζόν προκύπτει από κάπου;

μεση ο ενας,παει για χειρουργειο και ο αλλος καποια κακωση στο γονατο νομιζω…

Από τα ρεπορτάζ!

Για να τελειώνουμε και να μην ξαναασχοληθούμε με το τοπικ, φευγει Κετσμαν, σταματάνε Μπατιστ, Χατζηβρέττας, επιστρέφει Σισκαουσκας και παίρνουμε πακέτο Μπουρούση - Βασιλόπουλο όταν τελειώσουν τα συμβόλαια και πηγαίνουμε μόνο στις απονομές…

Ναι, σιγά μη φύγει ο Μπατίστ. Ο Χατζηβρέττας το σκεφτόμουν κι εγώ πως είναι πιθανό να την κάνει. Ο Σίσκα ρε 'συ πόσο χρονών είναι; Δε νομίζω ότι ο Ομπράντοβιτς θα τον ήθελε πίσω ίσα-ίσα για μια χρονιά.

Επίσης, ο Μπουρούσης δεν πάει ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ στον ΠΑΟ. Κυρίως μετά από όσα έγιναν χθες.

ΤΙ ΛΕΣ!!!

ΠΟΤΕ Ο ΜΠΟΥΡΟΥΣΗΣ ΕΙΔΙΚΑ. ΠΟΤΕ!!!

επίσης, για τον Μπατιστ θα πέσει φωτιά να σε κάψει. Ο Χατζηβρέττας είναι τιμιότερος των τίμων να κάτσει όσο θέλει. Ο Κέτσμαν θα φύγει, οκ.

Ούτε ο Σίσκα πίσω, τον αγαπάμε, είναι παικταράς, αλλά…μόνος του έφυγε.

ΜΠΑΤΙΣΤ μια ζωή εδώ, λέμε…

επίσης, Κόζυ δεν το έχω δει σε κανένα ρεπορταζ

Σίγουρα το διάβασα, δε θυμάμαι όμως που :?

Δεν είπα να φύγουν, αλλα όταν σταματήσουν. Μπουρούσης = πιο βελτιωμένος έλληνας ψηλός και πολύ θα ήθελα να παίζει σε μας. Αν έχει κόντρα με τους οπάδούς δεν με ενδιαφέρει καθόλου, τους περνάει αμα έρχονται τα αποτελέσματα. Ο Σισκαουσκας πρέπει να να είναι γύρω στα 30-31, έχει καιρό ακόμα και στο κατώ κατω είναι ο καλύτερος στη θέση του στην Ευρώπη, μόνος του έφυγε, μόνος του να έρθει…

Δεν έχει μόνο με τους οπαδούς πλέον. Αυτός που του έδωσε τη μπουνιά χθες, ήταν διαπιστευμένος του ΠΑΟ…

Να απολυθεί άμεσα…

καλός παίκτης αλλά κωλοπαιδάκι από τα λίγα…
excuse me, στην ΑΕΚ το παιζε ΑΕΚτσής, τώρα το παίζει γαύρος…
δεν την παλεύει με τέτοια άτομάκια ο Ζελικο και καλά κάνει.
Θα βρει ποιον θα φέρει στη θέση του Κέτσμαν, ίσως έναν ακόμα και θα “χτίσει Σερμαντίνι, Βεργίνη και Σάκοτα”.

O Συριγος ειχε γραψει οτι θα κλεισει κατα 80 % τον tepic της παρτιζαν που ειναι το μεγαλυτερο αστερι στην σερβια ------>http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?clubcode=par&pcode=LGH&seasoncode=e2008 .Το εχω ψιλοσιγουρο διοτι ακουσα σε μια εκπομπη μετα απο τα παιχνιδια με την σιενα τον Συριγο και τον Coach Σακοτα να το σχολιαζουν και ο Σακοτα ηταν σχεδον σιγουρος οτι εχει κλεισει για ΠΑΟ.Οψομεθα.Παντως το μονο σιγουρο ειναι οτι προκειται για μεγαλο ταλεντο.

τα ίδια λέγανε πέρσι τέτοια εποχή κ για πέκοβιτς κ ο άνθρωπος είναι τεράστιος παίκτης

Ο Συρίγος και ο Ομπράντοβιτς ας συνεχίσουν τον προγραμματισμό μετά τα πλέι οφ. Για να δούμε τι θα γίνει στο ΣΕΦ…

i lolled pretty hard

κοίτα, ωραία είναι αυτά. φτιάχνουν κλίμα, χωρίς να βρίζουν. ε σιγά τι είπε ο άνθρωπος. μην το κάνουμε κ εκκλησία.

τα ίδια έλεγα κ εγώ όταν ο κάρβου σκόραρε στο 5Χ5, κ σε δέκα μέρες όντως τα λέγαμε…

στο τηλέφωνο :lol::lol:

τα κάλαντα θα πει σε 10 μέρες???
Γιατί όταν το πάρουμε μπορεί να αρχίσει να λέει" σε 365 μέρες θα τα πούμε…"


Now playing: Anathema - Make It Right (F.F.S.)
via FoxyTunes

καλά αυτό το “έλατε ρε στο ΣΕΦ και θα τα πούμε” σαν παιδάκι που το έδειραν γιατί έκανε το ξύπνιο, μόνο γέλιο μπορεί να προκαλέσει πλέον και δείχνει εκνευρισμό και έλλειψη εμπιστοσύνης αν μη τι άλλο…

το ότι έχετε το πλεονέκτημα έδρας απλά το κάνει πιο αμφίρροπο. στο βάθος ξέρετε πως να κερδίσει κάποιος 3 φορές τον Ομπράντοβιτς είναι πολύ δύσκολο ακόμα και αν παίζει όλα τα παιχνίδια στην έδρα του…

εμείς ακόμα και τώρα ξέρουμε πως εξαρτάται κυρίως από τη δική μας απόδοση.

Angel_Death οκ περάστε από το ΣΕΦ να τα πούμε τότε 8)